|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 23:04:00   
Domy
Ja i mm kad smo bili mlađi znalo nam se to dešavat da netko od nas nije bio zainteresiran..al sad što idemo stariji sve smo luđi za tim..nemože proč dan a da se ne posexamo..

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 23:11:29   
anuska08

IZVORNA PORUKA: Domy

Ja i mm kad smo bili mlađi znalo nam se to dešavat da netko od nas nije bio zainteresiran..al sad što idemo stariji sve smo luđi za tim..nemože proč dan a da se ne posexamo..



Balgo tebi!user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Što učiniti jer ludim?
9.1.2010 23:56:51   
dominik
ja mislim da se na sex-u najbolje vide problemi, mislim da nije stvar da on tebe ne zeli...mozda se on ne osjeca privlacnim jer mu posao mozda ne ide, ja znam kad je mm-u slabo isao posao i kad je lose zaradjivao da je bilo dana da mu se jednostavno ne da jer se osjecao zbog posla da nije dovoljno musko...ali opet sa druge strane ja ti zavidim jer imate njeznosti, ljubakanja, mazenja, kod nas toga nema ili sex il nistauser posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Što učiniti jer ludim?
10.1.2010 10:33:40   
Njofra
nemože proč dan a da se ne posexamo..

prvo kaj mi je palo na pamet je blago tebi a onda na drugi mah pa čovječe jel bi ja to izdržalauser posted image , to bi bil prevelik šokuser posted image


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Što učiniti jer ludim?
10.1.2010 10:34:29   
Njofra
ja mislim da se na sex-u najbolje vide problemi,

eto potpisujem Dominik


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Što učiniti jer ludim?
10.1.2010 10:38:11   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: Domy

Ja i mm kad smo bili mlađi znalo nam se to dešavat da netko od nas nije bio zainteresiran..al sad što idemo stariji sve smo luđi za tim..nemože proč dan a da se ne posexamo..


želim da i nama bude takuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Što učiniti jer ludim?
10.1.2010 10:50:42   
maja
IZVORNA PORUKA: Satelliteheart


Kune se da sam mu najprivlačnija ženska osoba na svijetu, da me obožava...i da sam mu čitav svemir...no kad dođe do seksa, dovoljno mu je jednom tjedno. Jer je on pod stresom ( koji traje otkad živimo zajedno, dakle, nekih godinu i pol...)

Osjećam se neprivlačno i jadno. Tako obično i nepoželjno. Trebali bi ubrzo početi rad na bebici, no uz ovaj ritam, ne znam kako će nam se to ostvariti...Na početku je bio lav, nezasitan i strastven. Sad je sve osim toga. Lagano šizim.user posted image user posted image




Ako hočeš možemo se mjenjatuser posted image user posted image user posted image  Ti meni svoga muža, ja tebi svoga!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Satelliteheart)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Što učiniti jer ludim?
10.1.2010 12:30:02   
Satelliteheart

Daj mi adresu, šaljem ti ga ekspresno. S plaćenom poštarinom i urednim papirimauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Što učiniti jer ludim?
10.1.2010 12:50:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dominik

ja mislim da se na sex-u najbolje vide problemi,


s ovim se slazem, kad smo mm i ja imali problema, sex mi nije bio ni na kraj pameti, nisam mogla da se opustim i izbegavala sam ga na sve moguce nacine. mada, njemu to nije bio nikakav problem. ali, ja sam jednostavno takva, ako nismo ok u svakodnevnoj komunikaciji, ne mozemo biti ni u sex-u...

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!