|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moj dragi je bolji od tvog
12.9.2008 22:51:11   
njanja
Evo Piggy nam je dala novu ideju....na temu moj tata je bolji od tvog...pa da se malo natječemo, a istodobno malo hvalimo naše "dragane", umjesto da ih stalno kudimo.... Evo napišite zbog čega mislite da je vaš dragi bolji od drugih....   A naši dragi dečkići CINIK i TATA mogu ocjenjivati, ha ha ha!!!!

< Poruku je uredio njanja -- 12.9.2008 23:01:54 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
12.9.2008 22:52:01   
njanja
Moj dragi je uzeo GO od 6 tjedana kada se Jan rodio i bio doma sa nama....To mu nikada neću zaboraviti.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
12.9.2008 22:55:31   
tonkica
Moj mm uzme usisavač u ruke i počisti bez da mu išta kažem.
Skuha nam ručak kad god ima priliku.
Igra se sa Miom i svaki slobodan trenutak provodi s njom.

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
12.9.2008 23:02:50   
piggy
pa evo ja svog dragog stalno hvalim,nikada mu ništa nije teško napraviti,obrisati će prašinu,usisati,oprati podove,suđe,prozore,skuhati će ručak,stvarno će sve napraviti jer zna osim peglanja,to mu se zamjerilo kada je bio mali spekao je ruku na peglu i da joj se osveti primio ju je sa drugom,zato je meni suđena pegla al mi nije teško jer volim peglati i sve bi napravila za dragoga jer će i on za mene sve napraviti.
on je tip osobe kojoj ništa nije teško,a najkraće ga je opisati"što mu oči vide to mu ruke rade"mislim da nisam mogla bolje poželjeti.
moj dragi je najbolji!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
12.9.2008 23:26:15   
FIONA
cure nije točno jer MOJ DRAGI JE NAJBOLJI!!!!
On pere suđe jer zna da ja ne volim, on skuha kada god ima priliku ili to radi samnom!!!
Moj muž jučer u čekaonici kod ginekologa skužio da si ja ne mogu dosegnuti prst na nogama a jako me zasvrbilo, skočio je pred svima, nježno me primio za moj papak i lagano počohao!!! Osječala sam se ko pepeljuga kad joj stvaljaju staklenu cipelicu...Moj muž ide na svaki pregled samnom i sudjeluje u svemu što se tiče trudnoće...  ono meni jako smješno ali tako je, svaki put kad ga dečki pitaju da li ide na tekmu ili na cugu njegovo je:"Ne znam moram se razgovarati sa svojom ženom"... Ma curke mogla bi do sutra...Zato ću završiti kako sam i počela...
MOJ MUŽ JE NAJBOLJI...U SVEMU....hihihihiiiii....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
12.9.2008 23:28:51   
njanja
E sad si me izazvala Fiona: MOJ DRAGI JE NAJBOLJI jer kada sma bila trudna i nisam se mogla dolje depilirati, to mi je on sređivao da budem spremna za rodilište user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
12.9.2008 23:37:57   
piggy
i ja bi mogla pisati romane o svom dragom.
bio je na svakom pregledu,a u najgorem trenutku mi je bio najveća podrška,ne znam kako bi ja to prebolila da nisam imala njega,on je taj koji me podigao sa dna mora.
Zato je moj dragi najbolji!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
12.9.2008 23:49:22   
anne
Mislim da je MM bar među prvih pet. Životni moto mu je, zbilja se ne šalim, da ja budem sretna (dobar savjet kuma) i po tom zbilja živi. Tolerantan je, trpi moje mušice i eksplozije osjećaja, voli našu djecu i sve bi napravio za nas. Podrška mi je, pa i protiv cijelog svijeta ako treba.
Uz to i sprema, povremeno kuha i ono najbolje: pegla!


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
13.9.2008 8:34:51   
mirna
U domaćinskim poslovima ja svog ne bi natjecala s vašima, a u drugim stvarima moguuser posted image :

Suosjećajan je, bio mi je uvijek potpora u teškim trenucima (ne znam kako bi preživjela smrt roditelja bez njegove potpore), zna pokazati da me voli i zna pokazati malome da ga voli.. Njegov zagrljaj je meni najbolji lijek..Kao i Fionin i MM uvijek pita prije nego što ide nekam bez nas. Mi smo mu uvijek na prvome mjestu.user posted image

I da: Masirao mi je međicu u trudnoći i trpio moje nokte u svojoj ruci tijekom poroda...user posted image

U tim stvarima je moj dragi najbolji!user posted image user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
13.9.2008 10:59:54   
tiha
IZVORNA PORUKA: piggy

pa evo ja svog dragog stalno hvalim,nikada mu ništa nije teško napraviti,obrisati će prašinu,usisati,oprati podove,suđe,prozore,skuhati će ručak,stvarno će sve napraviti jer zna osim peglanja,to mu se zamjerilo kada je bio mali spekao je ruku na peglu i da joj se osveti primio ju je sa drugom,zato je meni suđena pegla al mi nije teško jer volim peglati i sve bi napravila za dragoga jer će i on za mene sve napraviti.
on je tip osobe kojoj ništa nije teško,a najkraće ga je opisati"što mu oči vide to mu ruke rade"mislim da nisam mogla bolje poželjeti.
moj dragi je najbolji!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


moj isto sve radi osim kuhanja! ovaj tjedan sam bila 3 puta u os kod zubara a on je buio s miom od 8 do 2 sam i jos mi to sve napravio....ne jedan dan nego 3 dana i sad je u kupovini i kad dode bacamo se na spremanje zajedno!

nemam se bas na puno toga pozalit!!!!!!!!!kad mi sve napravi zato ja mogu tu brijat!

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
13.9.2008 11:13:39   
tikica_69
Moj dragi je najbolji jer je mladji od mene 9 godina a prihvatio je mene i moju djecu kao svoje i otkantao svoju rodjenu majku zbog mene jer mu je stalno govorila sto ce mu "stara baba" sa tudjom djecom, nek si nadje mladju i bolju. Mislim da je uzasno puno zrtvovao u zivotu zbog mene i moje djece i mislim da je moj andjeo cuvar user posted image Takodjer mi skuha, stavi prati ves, kad me boli ili kad sam tuzna, cijelu noc me cuva tako da spavam u njegovom zagrljaju user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
13.9.2008 14:50:35   
ZVRK
MOJ DRAGI JE NAJBOLJI-iz vrlo jednostavnog razloga.podnosi život samnom,a to je dosta teško zbog okoline u kojoj živimo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
14.9.2008 12:16:09   
svegra
moj dragi je najbolji jer kad dobije plaće nazove svoju ženicu i kaže plaća je sjela. kartica je kod mene, sve vam je jasno.on dobije svoj džeparac ostalo je na meniuser posted image user posted image user posted image user posted image
baš sam zločesta
heheheuser posted image user posted image user posted image
sve se hvalite kućanskim poslovima i pomaganjem, meni moj ne treba raditi kućanske poslove niti ja želim da se miješa u to. bitno je da se poigra sa našim bebačem,da se prošeta s njim, pripazi ga dok ja obavim što imam i ja zadovoljna,
i naravno navečer bude samo moj user posted image user posted image user posted image user posted image



(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
14.9.2008 15:03:29   
FIONA
IZVORNA PORUKA: njanja

E sad si me izazvala Fiona: MOJ DRAGI JE NAJBOLJI jer kada sma bila trudna i nisam se mogla dolje depilirati, to mi je on sređivao da budem spremna za rodilište user posted image




draga, draga, draga... mislim ne znam kako da ti drugačije kažem nego ovako ...MOJ DRAGO JE NAJBOLJI... I NEMA BOLJEG OD NJEGA ...TVOJ JE DRAGI NAJBOLJI ZA TEBE I NEMA BOLJEG OD NJEGA..SVAKA OD NAS IMA SVOG NAJBOLJEG DRAGOG I NEMA BOLJIH OD NJIH...ČAK I OD CINIKA DRAGA IMA NAJBOLJEG DRAGOG I VOLI GA VIŠE OD ŽIVOTA...PA TU JE I NAŠ TATA KOJI JE NAJBOLJI DRAGI SVOJOJ DRAGOJ ŽENICI...SVI SU ONI NAMA NAJBOLJI I ŽIVOT BEZ NJIH NE BI IMAO SMISLA....


Supač mi je kak ih sve hvalimo i podržavamo i kad god čitam sve vaše komentare sjetim se još jedne zašto je baš moj mužić najbolji dragi za mene!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
14.9.2008 15:24:40   
božica
MA moj je najbolji user posted image user posted image osim što kuha odlazi sam u šoping po namirnice za kuću zna šta fali i treba kupiti...user posted image sve nam kupiuser posted image
btw bio samnom skoro na svakom pregledu ak ne unutra onda u čekaoni....


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Moj dragi je bolji od tvog
17.9.2008 14:00:54   
Dora04
Moj dragi je meni najbolji jer nemam boljeg od njega.
Ako bi naišao bolji nisam sigurna da ga ne bi zamijenila.
U svakom slučaju jedini je kojeg imam pa ga moram trpit sa svim vrlinama (a ima ih) i manama (njih još više).

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!