|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 20:26:08   
buduća mamica
i ja sam se namučila dok sam roditelje od mm naučila da se moraju izuti kad dolaze k nama, oni se kod kuće ne izuvaju ali bome ni ne čiste (da, tamo je svinjac) izgovor im je što ću čistiti kad će se opet uprljati, uglavnom užas koji kod sebe ne dozvoljavam, ja volim vidjeti čist tepih i laminat...jednom mi svekrva bila i kaže mogu samo na minut obuvena unutra a ja mrtva hladna ne može, drugi dan donijela si je kućne papučeuser posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 20:41:12   
anne
O da! Primjera kao u priči...user posted image
Ja više ne šutim. Grunam pa nek im bude neugodno kad ne razmišljaju.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 22:52:05   
pepeljuga
Znaju tu i tamo zapaliti i ja sam bila pusac p mi kao ne smeta....user posted image
A za izuvanje kad je ruzno obavezna a i kad su bili manji i puzali

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
14.12.2009 23:26:14   
FIONA
ooooo..draga ja steram vaaan...nema kod mene pušenja...ak se i zapali mora me tražit pepeljaru..a ja odmah...ne pušimo unutra...vani je na prozoru!!!..meni več svi zanju i izlaze van...osim Didi i mame al idu u blagavaonu...i to je jednom u ne znam ni sama koliko...

Didi71...sad ti je snjeg vani...sad buš napravila snješka pa ne buš sama s čikom kad dođeš k meni!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
15.12.2009 10:28:43   
MILLA
IZVORNA PORUKA: anne

O da! Primjera kao u priči...user posted image
Ja više ne šutim. Grunam pa nek im bude neugodno kad ne razmišljaju.


nego šta...treba reči i to je to. kod nas se ne ide u šlapama...ali se ne puši u stanu. ja pušim na balkonu pa kad gosti to vide ,odu lijepo za mnom i to je to. nikad nisu zapalili u stanu.
trebaš im gurnut pod nos. ako ti je neugodno lijepo im turneš uz "ispriku" ajde ,lijepo se izujte,taman sam izglancala sve podove"neki su jednostavno debili pa ne kuže..moraš im objasnituser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
15.12.2009 10:38:29   
anaxx
i mi imamo one platnene papuče za goste u hodniku, ali kad je neka fešta tipa rođendan ili slično onda ne tjeram sve da se skidaju... znam da me nakon toga čeka čiščenje pa se ne opterečujem još i s time....
pušenja kod nas nema!!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 31
   [Obrisani korisnik]
15.12.2009 10:44:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anaxx)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sebičnost...komotnost...Što?
15.12.2009 10:47:14   
anaxx
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Da,izuzetak su mi rođendani,zadnji puta je bilo dvadeset i nešto ljudi,toliko papuča nemam,i što anaxx kaže ionako slijedi čišćenje,ali poludim kada zbog strica i strine od mm moram ribati podove jer su trackali s blatnim nogama i ne pada im na pamet se izuti.


slažem se, zato sam ja svu rodbinu od prvog dana naučila redu i sad se svi skidaju prije nego uđu!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!