|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kontracepcija
26.11.2009 12:10:49   
Bebys
spirala ti uvijek ubija zaceto djete ....razmisli o tome..ja nebih nikada..

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kontracepcija
26.11.2009 12:39:43   
dominik
IZVORNA PORUKA: Zimic

dominik-zanima me ta spirala? Opce informacije.
jer boli kad ti ju stave? Kolko platis?



spiralu se preporucuje zenama koje su rodile i ne namjeravaju imati djecu tako brzo...nema nuspojava i sl. stvari za razliku od tableta i dr...imas skuplje i jeftinije...ja sam uzela od 500 kn (ta je jeftinija)...malo je neugodno kod stavljanja jer ti mora maternicu malo povuc dole da bi mogao spiralu namjestiti...boli mozda taj dan ko menga i jos par dana osjetis (neki da neki ne)...10 dana ne smijes imati odnose a nakon toga veselje...postoji mogucnost da prva dvamjeseca imas mengu ne bas po kalendaru i to je to....

bebys postujem tvoj stav ali meni je preporucena ili spirala ili stopanje jajovoda...uvjerenja sam da zivot zapocinje kucanjem bebinog srca a ne zacecem...

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kontracepcija
26.11.2009 12:47:54   
xxl
Meni je spirala najbolja.Tbl nesmijem radi vena,kondom mi je bezveze,kremice i kemiju ne vjerujem..Ljepo si ugradis spiralicu i miran si,ako nisi vjerski drugacije nastrojena.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kontracepcija
26.11.2009 13:18:47   
pincirotvajler
 i ja isto mislim imati spiralu nakon poroda

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kontracepcija
26.11.2009 13:32:00   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

user posted image user posted image user posted image user posted image  koja neizvjesnost,onda cu vas drzat jos malo......user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image odoh ja danas da kupim pa javim kakav je,zato bolje reci ionako cu saznati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Pepi pa odgovori zeni da ne baca pare za dzabe ako ne valja user posted image user posted image user posted image

lU dm 100 kn.....user posted image
Ma neki lipi osjecaj,lipo kliziuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nisam imala neku zelju poslje poroda pa me to malo zagolicalouser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kontracepcija
26.11.2009 16:32:32   
Zimic
stavila bi spiralu,al na pomisao da ce mi prckat po maternici zgrozim se...kak da si pomogne? jednostavno(evo sad mislim  o tome i maternica mi se grci od straha) nemam snage od straha otic stavit to!

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kontracepcija
26.11.2009 19:16:06   
dominik
IZVORNA PORUKA: Zimic

stavila bi spiralu,al na pomisao da ce mi prckat po maternici zgrozim se...kak da si pomogne? jednostavno(evo sad mislim  o tome i maternica mi se grci od straha) nemam snage od straha otic stavit to!


to potezanje uopce ne boli...ali stvarno ne boli

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kontracepcija
26.11.2009 19:42:41   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

user posted image user posted image user posted image user posted image  koja neizvjesnost,onda cu vas drzat jos malo......user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image odoh ja danas da kupim pa javim kakav je,zato bolje reci ionako cu saznati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Pepi pa odgovori zeni da ne baca pare za dzabe ako ne valja user posted image user posted image user posted image

lU dm 100 kn.....user posted image
Ma neki lipi osjecaj,lipo kliziuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nisam imala neku zelju poslje poroda pa me to malo zagolicalouser posted image user posted image user posted image



da 106 kn u dm-u ja danas gledala,al nedaje mi se toliko novaca user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kontracepcija
26.11.2009 21:21:11   
MaTana
Ja bas planiram ovih dana do ginekologa (na redovni godisnji pregled) a i da se savjetujem s njim o kontracepciji, najvjerojatnije cu se vratiti na tablete - prije sam pila Cilest i bio mi je dobar, pa cemo vidjeti sada...

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kontracepcija
27.11.2009 10:03:49   
njanja
ne slažem se....spirala onemogućava da se plod ugnijezdi u maternici, a nove spirale koje imaju hormone stvaraju okolinu u kojoj se plod ne može razvijati....po meni to nije "ubojstvo" jer pretpostavimo da dijete ne želiš i da zato koristiš kontracepciju.... ja sam htjela spiralu, ali dr mi nije dao jer ako želim još djece kaže da bolje ne zbog mogućih upala....dao mi je kontrac. flastere i imam njih.... nisu loši jer se stavljaju tokom 3 tjedna, svaki tjedan jedan i nemaš brige, osim taj jedan dan u tjednu, ali malo su mi nehigijenski, jer se oko njih skuplja ipak prljavština, koliko god se ti prao, pa sami znate kada stavite flaster kako izgleda nakon 2 dana, a ovo se drži 7 dana....to mu je zasada jedina mana.... plus kažu da je to što ne ide preko krvi pa u jetru, nego preko kože.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kontracepcija
8.12.2009 15:00:30   
Zimic
ja sam danas bila kod ginekologa i preporucio mi je tablete tako da ce spirala pricekat jos malo....a mozda dode i drugi bebac ja se nadam...

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 61
   [Obrisani korisnik]
29.4.2010 13:29:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zimic)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kontracepcija
29.4.2010 13:31:13   
ninolina
meni je moj rekao da može...kao radi neku suprotnost organizma...ako imaš prištiće one će očistiti ten... ja isto nisam za spiralu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kontracepcija
29.4.2010 13:54:38   
njanja
IZVORNA PORUKA: cvrčak

1.Što mislite da li uzimanje tableta kao kontracepcije može normalizirati hormone?
 mislim 99 %  da da, jer ih propisuju ženama ne smao kao kontracepciju, nego i kao terapiju kada imaju hormonal. problema, a i prije IVF postupaka da se isto sve uravnoteži....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kontracepcija
29.4.2010 14:18:58   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: cvrčak

1.Što mislite da li uzimanje tableta kao kontracepcije može normalizirati hormone?
Da li će mi raditi hormonalnu sliku prije nego što mi prepiše neke?
Mm je protiv tbl,ali ja bi. Za spiralu me strah stavljanja(ne podnosim baš dobro ni vaginalni uzv) iako mi je to draže.

2. Dominik što je štopanje jajovoda?
3. xxl zašto tbl ne smiju kod proširenih vena(ja ih imam)?


moja sestra ih je pila samo radi tena..očito normaliziraju hormone, jer mene npr nije toliko ni bolilo za vrijeme pms..
neznam za proširene vene, ali ja ih nesmijem između ostalog i zato jer u obiteljskoj anamnezi imam trombozu..
ni ja nebi spiralu, kad sam pila tablete bilo mi je super--

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kontracepcija
29.4.2010 14:20:08   
pincirotvajler
naprave ti pretrage krvi, jer nisu sve žene iste pa ti da koje ti naj pašu..

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 66
   [Obrisani korisnik]
29.4.2010 15:45:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: kontracepcija
29.4.2010 16:36:55   
ninolina
a čuj valjda nećeuser posted image
ma šalim se uvijek, mislim svaki normalan te šalje vaditi krv da vidi koja je kontracepcijska pilula najbolja za tebe


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 68
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!