|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   grudi kao u trudnoći??
9.11.2009 12:47:54   
sufi
Grudi čvrste, pune kao u trudnoći i nakon nje tj. prestanka dojenja?? Možda i postoji neki trik i ja bih ga voljela znatiuser posted image ako neka od vas zna.... Naime, prije prve trudnoće imala sam finu trojkicu s kojom sam bila super zadovoljna. U trudnoći naravno to se popelo na četvorkicu koja se držala i neko dobro vrijeme nakon poroda zbog dojenja. Svoju curicu sam dojila čak punih godinu i 8 mjeseci i vjerovatno bi i duže da nisam imala 2 mastitisa u roku mjesec dana pa je doktor rekao...ok mama....super ste bili,a sad je stvarno dosta! I ok je to sve prošlo i kod moje bubice i kod mene no poslije...moje sike pale na neku jadnu dvojkicu koja je bila bliža jedinici...sve se osušilo i napola visilo...user posted image užassss....sad u trudnoći su mi se opet popravile i sad sam na nekoj trojkici koju bi vrlo rado voljela zadržati,a da pri tome naravno ne oštetim svoju bebicu. Naravno da ako sve bude ok, želim dojiti... no ne moram ovaj puta toliko dugo kao zadnji puta...mislim da je prvih 6-8 mj. bitno,a poslije kako bude.

Kakva su vaša iskustva s ovim problemčićem??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: grudi kao u trudnoći??
9.11.2009 12:52:17   
Ninaa
Moje sise su inače velike (4 koja naginje petici) dok sam bila trudna i poslije su bile velike (meni prevelike) još uvijek dojim i sad su se vratile u normalu samo su sve viseće i nikakve, mislim da tu nema oporavka, nažalost

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu sufi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: grudi kao u trudnoći??
9.11.2009 13:25:43   
elle1
u trudnoci i dok sam dojila bile su savrsene,ali nakon 6mj. dojenja malo su se priznajem opustile i nisam bas zadovoljna ali bez obzira na to dojiti cu svako dijete(nadam se da cu nakon sto izrodim svu djecu moci kod glumicicauser posted image )-uostalom bitno da se MM i dalje svidjajuuser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: grudi kao u trudnoći??
9.11.2009 19:03:51   
Nika 24052006
Jao,ja ne želim grudi kao u trudnoći.Po prirodi se veeeeliiilke,a kad sam trudna,majko moja,pretežu me prema naprijeduser posted image ... Ja bi nekako da se smanje.Evo,nudim se za transplataciju,kome fali,poklanjam svoj višakuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: grudi kao u trudnoći??
9.11.2009 20:46:17   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: sufi

Kakva su vaša iskustva s ovim problemčićem??




Potpuno osto kao i tvoje user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu sufi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: grudi kao u trudnoći??
9.11.2009 20:54:49   
božica
Moje su nestale
to sam i htjela da se smanje
Da, one su se smanjile i prazne su sada nekakouser posted image
ah valjda ce se i one same od sebe skup sa trbuhom učvrstitiuser posted image user posted image




_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: grudi kao u trudnoći??
9.11.2009 22:22:22   
uciteljica
Ja pak svoje mrzim otkako su počele rasti. Velike su, uf. Sad nakon poroda tako nekako tužno vise, kud su velike sad su i dugačke koma, Hvali Te Bože na push up grudnjacima, pa se to ipak neka dovede u red na van!!!

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: grudi kao u trudnoći??
9.11.2009 23:09:34   
dominik
prije trudnoca sam imala pristojnu trojku...u svakoj trudnoci narasle na 4 i sa nestankom mlijeka nestale i cice...pretvorile se u dve malo vece grozdjice...rijesenje? hmmm cekam da mi se mm obogati pa mi je obecao ciceuser posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: grudi kao u trudnoći??
13.11.2009 20:48:33   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: dominik

rijesenje? hmmm cekam da mi se mm obogati pa mi je obecao ciceuser posted image



I ja user posted image Počni stavljati u čarapu pa idemo slupa. Možda dobijemo popust na količinu user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: grudi kao u trudnoći??
13.11.2009 21:53:13   
mirna
sufi ja sam puno citala o tom... svi kazu da na izgled dojki nakon poroda najveci utjecaj ima njihovo povecanje u trudnoci, a ne toliko samo dojenje. Dojke se povese jer se koza u trudnoci previse rastegne zbog njihove puno vece tezine. Nakon sto nema vise ni trudnickih hormona, ni mlijeka, dojke se smanje, ali misici i koza ostanu isti... znam za neke vjezbe koje ojacaju prsne misice, ali kozu moze zategnuti jedino kirurgija...

iz toga razloga dojenje samo ne utjece toliko na dojke. pa ne vuce ti dijete cijelu dojku nego samo aureolu.

< Poruku je uredio mirna -- 13.11.2009 21:56:17 >

(Odgovor članu sufi)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
13.11.2009 22:52:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: grudi kao u trudnoći??
13.11.2009 23:14:13   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: mirna

svi kazu da na izgled dojki nakon poroda najveci utjecaj ima njihovo povecanje u trudnoci, a ne toliko samo dojenje. Dojke se povese jer se koza u trudnoci previse rastegne zbog njihove puno vece tezine. Nakon sto nema vise ni trudnickih hormona, ni mlijeka, dojke se smanje, ali misici i koza ostanu isti...


Slažem se s tobom mirna. Naravno da su razvučene, udebljala sam se ni manje ni više nego 30 kg i to u tako kratkom periodu. Naravno, spavala pa čak i hodala bez grudnjaka i ničim ih mazala ne bi li spriječila barem pucanje kože. Da mi je ova pamet, pazila bi na kilažu, nosila čvrsti pamučni grudnjak i masirala se i ujutro i navečer kremicama. I barem bi znala da sam učinila sve što sam mogla.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: grudi kao u trudnoći??
13.11.2009 23:23:46   
dominik
IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: dominik

rijesenje? hmmm cekam da mi se mm obogati pa mi je obecao ciceuser posted image



I ja user posted image Počni stavljati u čarapu pa idemo slupa. Možda dobijemo popust na količinu user posted image


dogovoreno...mogu ja prva pod nozuser posted image kunu sam vec stavila...za deset godina bum skupila nekajuser posted image barem za jednu

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: grudi kao u trudnoći??
13.11.2009 23:24:46   
Ninaa
Bum i ja s vama samo meni treba neko smanjivanje i nekaj protiv visenja, grozne su!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: grudi kao u trudnoći??
13.11.2009 23:34:49   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: martina ks

Bum i ja s vama samo meni treba neko smanjivanje



Može, može, neka malo prebace od tebe meni. Možda je tako jeftinije. Imam ja viška oko struka i guze, mogu i odatle preseliti tamo gdje fali user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!