|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 21:54:05   
nancy
cvrci lijepo si to srocila.rr je stvarno zakon.da vam ne pricam koliko stvari oko bebaca nisam znala dok nisam naucila to ovdje po raznim temama od vas i zato vam hvalauser posted image .  ja bas i nisam precesto na forumu (jbg manjak GB moja veeelika boljka) ali i kad svratim prodjem temama iscitam sve novo i na nesto dam komentar a na nesto ne.
nisam ni ja nikad bila od nekih teskih diskusija i prepirki,to bas i ne volim pa se toga klonim.
naravno da nismo svi isti i da je 100 misljenja i to je normalno.ali meni su sve
cure super i jos me nijedna nije "sprasila"user posted image user posted image ali morala bi malo cesce piskarat da vidim bi li doslo do togauser posted image
sve u svemu dokle god budem imala kompic ja cu bit tu.
btw hvala ti cvrci na onoj tablici,mislim da ti se nisam ni zahvalila.


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
5.11.2009 22:14:52   
Viky
Mislim da je osnovni problem kod ljudi manjak tolerancije i nemogucnost prihvacanja drugih mišljenja...Pa bio bi veoma dosadan život kad svi imali jednaka razmišljanja...zar ne?Meni je glupo pričati o tome da li mi netko ide na živce ili ne?Pa ja vas ne poznajem dobro da bi na taj način razmišljala...samo vas doživljavam kao žene koja imaju slična ili drugačija razmišljanja o nekim temama...Ja sam po prirodi znatiželjna osoba,pritom ne mislim na tračeve vec na stvari iz života...zato me tvoji tekstovi zanimaju...daješ korisne informacije,cvrčak!
Puno bi toga imala za napisati,ali tu ću stati...
Cure,ovaj forum je svima razonoda,mjesto gdje se opustimo i saznajemo neke stvari,izmjenjujemo iskustva...
Zato,gore glavu...ako vas nešto ljuti,jednostavno preskočite...
cvrči user posted image ,čekam te na kavici u bircu...cvrčkičine vratolomije me uvijek nasmiju...


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
6.11.2009 0:08:59   
Krky
Joj, joj, joj. Ja sama sebi idem najviše na žifce, pobjegnem od sebe na Raju da o tome ne mislim, a sad vidim da možda idem na žifce još nekome. Kamo da sad pobjegnemuser posted image ? A taman sam se ponadala da negdje nekom mogu "pametovat", kad nemrem doma mužu. Eh!user posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
6.11.2009 9:50:26   
dami
Ma znate šta vi ste meni stvarno najdraže iako nisam česti gost. A ako idem kome na jetru nek mi slobodno pošalje pp i kaže sve što misli. Ja vas ipak sve volim.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
6.11.2009 9:55:13   
MILLA
ne kužim...ko kome ide na živce? nije valjda neko nekog kefnuo ?user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Baš sam se nekako ražalostila..
6.11.2009 9:56:26   
dami
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Ime za curicu
Lilija

Nikako se ne možemo odluciti između ova 2 imena:

Mia (68%)

Una (32%)


Broj svih glasova: 165

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!