|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Planinarski križni put za obitelj
25.10.2009 22:46:09   
Ninaa
Neznam kud bi ovo stavila a meni je baš lijepo.
Iz knjižice 44 Planinarskog križnog puta. Planinarski križni put vodi udruga Ekosspritus i ja sam bila na 7 njih. Hoda se dva dana,druži s ljudima i Bogom. Većinom hodaju mladi i uvijek bude oko 500 sudionika. Ova pobožnost je začeta prije 20 godina.Ovaj planinarski križni put je prošao kroz moju župu pa evo teksta:
4 postaja- Isus susreće svoju svetu Majku
Kolko smo kao djeca jako ovisni o svojoj obitelji, toliko kao odrasli sve češće želimo zanijekati i zaboraviti tu činjenicu. Tko se nikad nije zastidio svoje obitelji? Previše ponosne majke? Moj sin je šef i ima dva čovjeka pod sobom! Previše posesivnog oca? ja sam je uvijek tjerao da uči. Bez mene nikad ne bi završila školu! Prenašminkane seste, brata s previš gela u kosi, stirca koji sve grli i ljubi, tete koja viče kad govori, bratića koji glasno pušta cajke iz svog nabrijanog BMW-a? Susresti članove obitelji može biti vrlo teško. Na obiteljskim susretima samo je pitanje vremena kad će nas netko pitati, što prije to bolje:Da možda i vi ne kanite otići?
Obitelj ne biramo. Naučiti prihvatiti one koje nam je Bog podario s nekim svojim planom i otkriti kako uz njih možemo rasti kao ljudi i rođaci i djeca i unuci, može biti velik izazov. Obitelj će zajedno slaviti i zajedno tugovati, ali rijeto će samo zajedno biti, otkrivati se međusobno, tražii što je to zbog čega svi nosimo ime, prezime, iamamo istu krv u u žilama.  Gospodin nam je susretom sa članicom svoje obitelji pokazao da takvi ljudi iako ne birani, dolaze i prije prijatelja i prije lekcija i svakako prije smrti. Pazi da vrijeme ne ode i iza tebe ostavi samo tišinu i usamljenost. 

< Poruku je uredio tikica_69 -- 26.10.2009 11:23:33 >


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.
Neposredna veza do poruke: 1
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!