|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Povratak s mora
1.9.2008 17:45:56   
Dajana
Eto i mi smo se ovih dana vratili s mora i odmora od kompa.
Pozdrav svim starim forumašicama, onima koje su u međuvremenu postale mame (Anne čestitam), onima koje su još u iščekivanju, onima koje su tek ostale trudne, i naravno svim novim forumašicama. Vidim da se pisalo o svemu i svačemu dok nas nije bilo, malo ću čitati.
Sandrić je na moru prohodala i puno toga već zna, i sad čekamo njen prvi rođendan.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Povratak s mora
1.9.2008 17:49:15   
Ruža
Dajana dobro nam došli natrag!user posted image  Bravo za Sandrića!user posted image
Sad će biti trčanja..user posted image
Nadam se da ste se dobro proveli i nauživali na moru i da ste spremni i odmorni za jesen i školske obveze.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Povratak s mora
1.9.2008 17:52:38   
Dajana
Ma Ružo, znala sam da si nam ti tu. Jel mališa dobro? Uskori ćeš i ti biti mamica. Sigurno si se već pripremila.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Povratak s mora
1.9.2008 17:59:50   
maja
Dajana, sretan povratak na kopnouser posted image Sandrić je već prava velika i lijepa djevojčica!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Povratak s mora
1.9.2008 21:29:19   
mirna
user posted image za Sandru! Welcome back Dajana! Hoćeš nam i ti doći na druženje u Maksimir?

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Povratak s mora
2.9.2008 8:29:33   
Dajana
Nisam skužila jel to ovaj ili drugi četvrtak. No ja sam blizu pa se brzo odlučim.
Ovaj tjedan smo okupirani oko škole.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Povratak s mora
2.9.2008 9:05:20   
mirna
ovaj tjedan...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Brisano sporočilo]
4.9.2008 0:10:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Povratak s mora
5.9.2008 22:19:32   
Dajana
Bok Ivkice, nakupali se i odmorili, iako bi mama mogla još se kupati i odmarati ali ništa od toga.
Sad idemo u drugi srednje, sedmi i peti razred (katastrofa)  a za Sandrom svi trčimo.
Vidjela sam tvoje slikice, beba je predivna, sigurno uživaš.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
6.9.2008 21:34:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Dajana)
  Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!