|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li je puno
17.10.2009 23:01:06   
lavica81
potpisujem

IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne...izuzetno je malo novaca za 30 ljudi!


Potpisujem


I ja potpisujem!!!


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: da li je puno
17.10.2009 23:03:15   
Ninaa
Mislim da nije mi smo platili 150 kn po osobi plus kolači i torta koji su bili naši.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: da li je puno
19.10.2009 10:35:08   
mariola
i ja mislim da je ovo prejeftino. Nećaka smo krstili prije dva mjeseca. 30 osoba, 11600kn.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: da li je puno
19.10.2009 10:37:40   
natalijax
3000kn sve skupa me ispalo,30ljudi,s tim da je u tu cjenu uracunato pice konobara i prijatelja

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: da li je puno
19.10.2009 10:41:03   
mariola
Ma super Nato. Mislim da si i kod kuće pravila da bi više potrošila i još bi se izmaltretirala. I sebe i mau i svekrvu i tetke i kako to već ide. Ovako si uživala user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: da li je puno
19.10.2009 10:42:49   
natalijax
IZVORNA PORUKA: mariola

Ma super Nato. Mislim da si i kod kuće pravila da bi više potrošila i još bi se izmaltretirala. I sebe i mau i svekrvu i tetke i kako to već ide. Ovako si uživala user posted image
mogu ti reć da jesam osim sto je moja mama bubnila pa de malo pokupi te ćase sa stolauser posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: da li je puno
19.10.2009 10:43:09   
m600
jao super nato ja baš razmišljam da li to praviti kod kuće ili negdje u restaću...a vidjet ću koliko će koštati sve... i ja planiram oko 30-ak ljudi...a ako ću se naraditi ko konj radije ću dati koju kunu više pa da jedemo ko ljudiuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: da li je puno
19.10.2009 10:47:31   
natalijax
IZVORNA PORUKA: m600

jao super nato ja baš razmišljam da li to praviti kod kuće ili negdje u restaću...a vidjet ću koliko će koštati sve... i ja planiram oko 30-ak ljudi...a ako ću se naraditi ko konj radije ću dati koju kunu više pa da jedemo ko ljudiuser posted image
jeftinije je kod kuče,al samo dok ispeces kolace,dok napraviš rucak,dok operes sude,nemozes sa svakim ni popricat ,u svakom slucaju bolje dat 500kn više pa znas da si mirna

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: da li je puno
19.10.2009 10:48:24   
m600
IZVORNA PORUKA: natalijax

IZVORNA PORUKA: m600

jao super nato ja baš razmišljam da li to praviti kod kuće ili negdje u restaću...a vidjet ću koliko će koštati sve... i ja planiram oko 30-ak ljudi...a ako ću se naraditi ko konj radije ću dati koju kunu više pa da jedemo ko ljudiuser posted image
jeftinije je kod kuče,al samo dok ispeces kolace,dok napraviš rucak,dok operes sude,nemozes sa svakim ni popricat ,u svakom slucaju bolje dat 500kn više pa znas da si mirna



pa to i kažem...naradim se ko konj a ovako sjednem najedem se i ćaouser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: da li je puno
19.10.2009 10:50:20   
natalijax
mogu samo reči da je ovo opcenito prvo slavlje uzivotu gdje se nisam narintala, ko konj

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisani korisnik]
19.10.2009 11:12:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: da li je puno
19.10.2009 11:22:02   
Marta j
Nebi nikada radila kuci mi smo za matu radili u restoranu i bilo je savrseno ja lijepo sjedila cijelo vrijeme,pricala sa svima i lijepo se provela.
A da je bilo doma naradila bi se ko konj 5dana prije i taj dan i jos 5 dok bi pocistila.
Bolje platiti malo vise i uzivati jer  to je jednom.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!