|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koji sam ja baksuz!!!
16.10.2009 12:20:01   
Thea
Jučerašnji doživljaji...
Stavim prati veš u mašinu(Whirpool),opere ona kad ono nije uzela prašak i programator zapinjeuser posted image .Ništa zovem majstora,veš selim u mašinu gorenje (stara 15 godina)Koja stoji u podrumu jer svekrva pere na nju...Počne prati kad ono poplava,negdje curi ...user posted image user posted image user posted image user posted image Sad uz sve to još imam i poplavu i moram i to obrisati..Da ne govorim da mi je kuhinja još raskopana i moram oribati pločice od fugiranjauser posted image .Došao mm popravio svekrvinu mašinu, za moju će doći majstor..A ja odustala od svega i skuhala kavu i pijem i brbljam sa emily123 dok mm živčano popravlja i briše pod...Rekla sam da više ništa ne diram jučer i nisam...Kad mi tako krene bolje ništa ne raditi jer koji sam ja baksuz još bi nešto riknulo....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koji sam ja baksuz!!!
16.10.2009 12:22:30   
Bebys
e kod nas kazu kad ti je dan D i tako krene...nemoj leci spavati ispod u krevet gdje je slika gore iznad tebe jer ce ti spasti na glavu...tako kazu....sretno s masinama...oce to nekad tak grozno...user posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koji sam ja baksuz!!!
16.10.2009 12:26:30   
Thea
Mene tako hoće baš kad imam hrpu veša za oprati....user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koji sam ja baksuz!!!
16.10.2009 12:27:18   
natalijax
kad krene to je tako,dovoljno da gaće naopako obućeš

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koji sam ja baksuz!!!
16.10.2009 13:56:23   
pepeljuga
lipo te je krenulo,naj bolje da odmaras par dana da se jos nesto ne pokvariuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
16.10.2009 15:57:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koji sam ja baksuz!!!
16.10.2009 16:07:27   
tikica_69
Meni jucer misteriozno iskocilo crijevo iz ves masine i imala sam poplavu i to postenu, jer je vec tri puta izbacilo vodu dok nisam skuzila da mi kupaona pliva u vodi user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!