|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 21:08:34   
zaba
IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: mirna
] a ti mozes otvoriti motel za sve nas...user posted image user posted image


mislis da necu?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a kud bi vi bez mene?user posted image idem i ja
bilo je lijepih putovanja,krstarenje po našim otocima od Dugog otoka do Mljeta,Jabuka,Palagruža,Svetac,Kitzbuhel za Božić i Novu godinu je stvarno kao na Coca Colinim reklamamauser posted image .Barcelona je jako lijepa,kao i Marseille,romantični Sanremo,cijela sjeverna Italija,iako bi ja rado na Siciliju.Sarajevo je mrak,baš ima dušu.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 21:49:04   
mišica 666
prag mi je fantastičan i prvom prilikom bi sprašila opet tamo venecija mi nije ostala u nekom bog zna kakvom sjećanju da bi se voljela opet vratiti, a beč mi je isto lijep.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 21:50:39   
mišica 666
i da se nadovežem u gorskom kotaru malo mjesto Rastoke ko iz bajke pogotovo kad padne snijeg. preporučam svakome.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 21:58:08   
minnie
ja sam kao cura provela 14 dana na telaščici zahvaljujuči mm tada dečku. bilo mi je predivno. nema previše ljudi osim kada brodice dođu, ali poslije stvoreno za romantiku ako voliš prirodu pošto su tamo samo bungalovi

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 54
   [Obrisani korisnik]
11.1.2010 21:59:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 22:00:45   
njanja
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: mišica 666

i da se nadovežem u gorskom kotaru malo mjesto Rastoke ko iz bajke pogotovo kad padne snijeg. preporučam svakome.


Uvijek stanemo kada idemo na more. Preslatko mjesto



planiram tamo na izlet za svoj rodjendan u 4. mj.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 22:09:05   
ket
maturalac u španjolskoj-loret de mar,barcelona... i francuskoj-nica,monte carlo i monaco.....s bivšim dečkom skoro cijela Italija....milano,rim,foligno,firenca,padova,trstuser posted image ,mala goricija.....itd....(radio je tamo pa....)
salzburg više puta mmu tamo živi stric,strina i sestrične..
nurnberg...tamo su mu  bratić i sestrićna
hamburg--tetka....(mm je iz bosne i ima ih kad su izbjegli po cijelom svijetu...HvalA Bogu nama dobro...a nismo ih obišli ni polauser posted image )
sve mi je super jer obožavam putovati....čim Dariss poraste idemo daljeuser posted image user posted image


_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 22:11:02   
minnie
blago tebi ket. i ja bi tako

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 22:15:55   
ket
IZVORNA PORUKA: minnie

blago tebi ket. i ja bi tako

pa mogu ti reći da je to super....voljela bi vidjeti još puno toga....aaali mislim da ništa od toga....npr australija i amerika nema teorije financijski iako je i tamo njegova rodbina pa smještaj ništa....ostaju nam norveška,švedska,švicarska---to je đabeuser posted image ...ali ja bi voljela malo egzotike...a to je skupo....kad nitko nije odselio u dubai...ili maldive ili...tak neštouser posted image

< Poruku je uredio ket -- 11.1.2010 22:16:22 >


_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 22:17:43   
minnie
čekaj. možda se i to dogodi. taman dok obiđete ovu rodbinu neko se možda i tamo odseli. malo im natukni

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 22:19:18   
lee
ja sam vidjela sloveniju, bosnu ali dio..italiju dosta sam vidjela gradova, od verone gdje sam bila sa mužem...tad mi je bio dečko...bila sam u austriji...pa u češkoj...uf vidjela sam i lijepu našu...dosta mjesta...e sad bi voljela otiči u toplije krajeve...ali još toga nema.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 22:20:00   
ket
aha....nema tamo posla za šljakere....user posted image tamo fine guzeuser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 23:28:21   
Anoniman
Znaci do sad, ako otvorim motel- m600, lee, domy, mirna, anuska08, minnie, zaba = bicu bogata user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Moje naj putovanje
10.5.2010 22:55:51   
cuba
Bila svugdje po Europi al definitivno bračno putovanje na Cubu....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!