|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ovlaživač zraka?
17.12.2009 14:42:41   
Marta j
Ja sam isto super zadovoljna njime

Al sam jos vise ocarana njihovim jastucima i prekrivacnom sto sam nedavno kupila user posted image user posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ovlaživač zraka?
17.12.2009 23:34:43   
mariola
A meni je madrac svjetsko čudo. Savršena udobnostuser posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ovlaživač zraka?
11.10.2010 14:58:30   
pepeljuga
Ja kupila prije par dana neki chiccov novi i vec sam sad zadovoljna,ne cuje se bas puno al ga i ugasim kad ja idem spavati
Vidim vec sada da mi roko bolje spava i dođe 450 kn,ovaj moj je na topli zrak a imaju isti i na hladni jedino sto u ovaj topli mozes staviti etericna uljauser posted image
user posted image


< Poruku je uredio pepeljuga -- 11.10.2010 15:06:43 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ovlaživač zraka?
11.10.2010 21:46:07   
BUMBI
Ja nemogu naći papire od svoga da pogledam dali se mogu stavit kakva eterična ulja

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ovlaživač zraka?
11.10.2010 22:10:13   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Ja nemogu naći papire od svoga da pogledam dali se mogu stavit kakva eterična ulja

bumbi probaj naci na internetu,mozda ima neka deklaracijauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ovlaživač zraka?
11.10.2010 22:13:27   
BUMBI
Ma gledala sam i ne nađem,a sad sam i tu gledala na prošloj stranici da sam stavila šta piše vezano uz taj,ali to ne piše,pa se bojim da onda ni nesmije

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ovlaživač zraka?
11.10.2010 22:18:46   
leilany
i ja imam dormeov ovl...i odlican mi je....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ovlaživač zraka?
29.11.2010 15:09:00   
Ninaa
Ja imam ko i Pepi jel mi ga je ona kupila u Zadru, neznam kakav je jel nikako da nađem vremena i odem po njegauser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ovlaživač zraka?
29.11.2010 19:35:15   
plavka
Mi imamo BEURER i skužili smo da nam pomaže jer preko zime naša D. dobije na ličeku kao neki dermatitis a od kad ovlaživač radi lice je čisto, naš je kapaciteta za cca 40m2, baš smo ga za vikend dovukli u stan i natankali vodom imamo i posudicu u koje može iči i eterično ulje ..... Zadovoljni smo

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ovlaživač zraka?
20.1.2011 14:22:06   
dexon
mariola

Kupio sam isto dormeov ovlaživač i zaletio se do chipoteke odmah po higrometar za test. Prema higrometru ništa nije ovlažio zrak. E sad, malo mi fali da kupim još jedan higrometar da provjerim jel ovaj prvi dobro mjeri, ali nekako mi racionalnije prvo pitati kako izgleda kad radi ovaj ovlaživač. Naime, ne vidim nikakvu "maglicu" da izlazi iz gornjeg dijela...osjeti se da puše zrak, ali po ničemu ne mogu reči da je vlažan (..da...ima dovoljno vode u posudi)...e sad...logika mi govori da to ne radi kako treba, a opet kad usporedim dvije noći, jednu kad je ovlaživač radio i jednu kad nije, čini mi se da mi je lakše (osjetno) bilo disat kad je radio.

Poanta i pitanje...da li golim očima vidite maglicu da izlazi iz ovog ovlaživača? Imam još nekoliko dana za vratiti ga kao nezadovoljan kupac :)

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ovlaživač zraka?
20.1.2011 15:25:22   
lavica81
mi ga imamo, kupili ga jer imamo mali stan a grijemo se na klimu pa je zrak suh, kupili ga najviše radi malene. Odličan je, ultrasoničan, vrijedi svake kune.

IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

I ja se nadam da će nam netko pomoći jer me baš zanima...gledala sam aventov i čini mi se super,ali košta skoro 800 knuser posted image


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 86
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!