|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bijesni plač
14.9.2009 10:37:54   
njanja
Dana sam ostavila jana 1 h u vrtiću (1. put), prije smo bili bolesni pa smo zapravo bili samo 1 dan zajedno...Uglavnom, punih sat vremena je plakao dok ja nisam došla, ali teta kaže da je to bilo onako ful BIJESNO, ne iz žalosti....Kaže da neka djeca plaču žalosno, a jan i još jedan klinac onako puni bijesa.... Puli, Anne i ostale tete iz vrtića kažite mi nešto....a i ostale mame koje su imale takvih iskusatava..... p.s. ja se točno mogu staviti u njegovu kožu-kao da mene netko spusti u saharu i kaže snađi se....mislim da se on tako osijeća

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 10:39:55   
ninolina
sve je to šok za djete pokazuje ljutnju na tebe jer si ga ostavila... sutra će biti bolje

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:15:20   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

... sutra će biti bolje

a ako ne onaj poslije.......

user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:18:50   
FIONA
nama su rekli da se djete može početi ponašati nazadno jel se je u toj fazi osjećao sigurno...
naprimjer za jaslice ako beba ne nosi pelene može ih opet početi jel se sjeća da kad ih je nosio nije bio u vrtiću...
kao da nije dobro reči da su veliki pravi dečki i cure...nego da su bili odlični, bravo za njih...pravi ste i tako...

nisam pedagog niti te struke ali ima mi logike...user posted image

sutra bu lakše...ali probaj mu malo objasniti i naravno pridobiti nekom čololadom ili igračkom za prvu ruku...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:21:25   
mirna
Da, sigurno mu je teško njanja, to je škola života. Djeca imaju jako jake i iskrene emocije, ne mogu ih još kontrolirati. Ali isto tako je i istina da se brzo smire...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:25:02   
njanja
jan se smirio tek kada sma došla po njega....grlio me kao hobotnica...čak imam dojam da nije bio ljut na mene jer bi tada plakao, a ovako je smao prestao-bio je zapravo bijesan na tetu i vrtioć-tako sam dobila dojam... kaže teta da su djeca svakakva i da se može desiti da jan vrišti par dana pa onda prestane, a da djeca koja svaki dan malo po malo plaču da tako nastave i nakon mjesec dana....sve je injdividualno... iako sam totalno realna oko svega, svejedno mi je grč u želudcu i jednostavno danas nisam sretna, boli me glava za poludit....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:28:12   
FIONA
boli te glava i duša a srce puca...ali kako moja mama kaže...jednog dana će mu to biti fora priča kad će te pitati o svojoj prošlosti djetinjstvu....takvo je majčinstvo i kaži ništa lakše do samom groba!!!...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:33:18   
mirna
IZVORNA PORUKA: njanja

jan se smirio tek kada sma došla po njega....grlio me kao hobotnica...čak imam dojam da nije bio ljut na mene jer bi tada plakao, a ovako je smao prestao-bio je zapravo bijesan na tetu i vrtioć-tako sam dobila dojam... kaže teta da su djeca svakakva i da se može desiti da jan vrišti par dana pa onda prestane, a da djeca koja svaki dan malo po malo plaču da tako nastave i nakon mjesec dana....sve je injdividualno... iako sam totalno realna oko svega, svejedno mi je grč u želudcu i jednostavno danas nisam sretna, boli me glava za poludit....


Kužim te njanja, svima nam je tako... teško je ostaviti dijete nepoznatoj osobi. Ali to za djecu koja pomalo plaču je istina, s mojim ide u vrtic curica koja se 2 mjeseca plakala..

Po drugoj strani mislim da nije dobra poruka za dijete ako počneš s vrtićem, pa ga onda prestaneš voditi jer ti je preteško.. Od nekih stvari se u životu ne može samo tako odustati... danas si to cijeli dan i sama vrtim po glavi...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:33:24   
dominik
opet cu se ponavljati i reci svoj primjer...3 tjedna urlanja i jedva odvajanja meni sa vrata na pocetku jaslica...a danas se probudio ranije i sav sreta jer nakon 5 dana doma ide opet u vrtic...kada predju fazu straha znaci kada se udomaci u vrticu, kada spozna da bus 100% dosla po njega uzivat ce on u vrticu sa svojim vrsnjacima

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:36:28   
njanja
IZVORNA PORUKA: mirna


Po drugoj strani mislim da nije dobra poruka za dijete ako počneš s vrtićem, pa ga onda prestaneš voditi jer ti je preteško.. Od nekih stvari se u životu ne može samo tako odustati... danas si to cijeli dan i sama vrtim po glavi...

 nisam u prilici da odustanem....i kada bi mi srce reklo da sve pustim u k...i ostanem doma s janom-onda mi razum kaže: za što si studirala, za što si radila i trudila se toliko godina, na što će jan biti ponosan??? Definitivno će ići u jaslice, to nam je trenutno jedina opcija....a kada moji odu u penziju, jan će već biti veći i sretno trčkarati u vrtić...Ne namjeravam odustati-na kraju krajeva-iako to sada tako ne izgleda-biti će bolje za njega

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:38:23   
mirna
Mislila sam više u smislu da odustati nije dobra poruka za dijete...

Sve će biti ok, vidjet ćeš!user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:39:32   
maja
Kužim te njanja! Kažu bit će bolje, hoće da, samo treba vremena, a tebe će dotle srce boljeti!
Neki sam dan ostavila Nou kod svekra i svekrve, vratili su ga nakon 5 minuta, on se gušio od vrištanja i plača, nije nikome htio ići osim meni, znači nije ni on bio ljut na mene, jednostavno mu je bio šok, još se 15 minuta poslije tresao i jecao. I sad si pomislim kako bi on išao u vrtić, jako teško, jer mislim da se nebi smirio dok ja nebi došla. Kod mojih ostane bez problema, znači problem je u nepoznatim ljudima. Žalosno što to pišem za svekra i svekrvu da su nepoznati, ali tome su si sami krivi.
Bila si stalno sa Janom, kao i ja sa Noom, i sad im je šok kad mame nema!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:39:53   
njanja
IZVORNA PORUKA: mirna

Mislila sam više u smislu da odustati nije dobra poruka za dijete...

Sve će biti ok, vidjet ćeš!user posted image

 slažem se, ali znaš kakve mi se misli motaju po glavi....doslovno se pitam šta sada radim na poslu, a nisam s janom....ne mogu ni raditi, samo bi bila s njim... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bijesni plač
14.9.2009 11:41:03   
njanja
IZVORNA PORUKA: maja


Bila si stalno sa Janom, kao i ja sa Noom, i sad im je šok kad mame nema!
 ah dečki i njihove mame!!! i onda kad kažu da su svekrve grozne-pa sad kužim i zašto user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!