|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prinova za vrijeme krize
11.9.2009 13:47:15   
Anoniman
Ja se slazem sa Lady3user posted image
Lepo je i Zvonki to napisala, ali i ja bih dodala ono ALI...user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prinova za vrijeme krize
11.9.2009 18:00:50   
mišica 666
kad sam ostala trudna 1. put ja sam bila nezaposlena a muž nije imao stalni posao. zaletilo se i dosta smo vagali sto i kako . Hvala Bogu odlucili smo zadrzati djete i dobili zdravu i veselu curicu. i nekako se sve posložilo malo smo se više potrudili . radili smo sve i svašta nekad i dva posla. ali nikad nismo patili od markica. moje djete nikad ne pravi cirkus u trgovini uzme jednu stvar i to je to. sad joj i mozemo priustiti vise ali granice trebaju postojati. ona je sretna kad dobije bojice ili flomastere, neki dječji časopis. poslje nje smo odlučili malo pričekati sa drugim djetetom dok muz nađe drugi posao i ja završim fax i sve je to nekako doslo e  ali je i dosla vanmaternicna trudnoca. i opet cekanje... nadam se da cu uskoro opet biti trudna nije me strah krize jer nekako cjeli zivot sam u krizi i ovo mi nije nista novo. Boze samo nam daj zdravlja a sve drugo ce vec doci.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prinova za vrijeme krize
11.9.2009 18:56:07   
FIONA
moja svekrva mi je rekla...niste socijalni slučaj...imate nas imate moje starce...oboje radite...dijete će uvijek imati kaj za jest i pelene...oblekicu i opremu također...ostalo nije važno...bitno je koliko ulažeš u ponašanje odgoj...a to da mogu priuštiti slatkač ili žvake mogu ...znači niti meni nema krize...meni je kriza kaj nemrem dić dugiročni kredit da si sredim tip top kuću...ali kad gledam tu di jesam bolje izgleda nego kod nekih koji se smatraju situiranim...stoga...sve je to individualno i diskutabilno!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prinova za vrijeme krize
11.9.2009 23:02:34   
mirna
Mi malo drugacije gledamo na sve skupa jer nemamo nikoga na koga bi se mogli osloniti. Nema obitelji koja bi nam pomogla s novcima, znaci cijela odgovornost je iskljucivo na nama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prinova za vrijeme krize
11.9.2009 23:07:30   
FIONA
znam Mirna i još ti je muž na terenu pa si solo...ja sam trenutno u kući di su moji...oni dole mi na katu...odvojeni izvana ali opet su mi tu...od mm roditelji na raspolaganju..evo sveki od ljetos u mirovini...samo mi se ponudila ako kaj trebam....robu za malu skoro 90% dobila od nečakinje, svekar i sveki kupili kolica, ja prekooglasa novi kindač za 500KN, šogi dala vrtić...ma gle...ja fakat ne mogu reči pomaćžu svi i sa svih strana!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prinova za vrijeme krize
11.9.2009 23:10:29   
mirna
I zbog toga cemo mi  na drugo dijete, da nece biti vladek tako sam kao sto sam uvijek bila ja...Ja sam uvijek zeljela veliko obitelj... Mozda ce se to realizirati u sljedecim generacijama...user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prinova za vrijeme krize
11.9.2009 23:12:02   
FIONA
Mirna jel sam ja to vidovita ili se buš predomislila do sutra i bila na popisu za one koje planiraju u 2010...user posted image user posted image user posted image
stara moja još nije kasno...možda za koju kad Vladek krene u školu dobiješ blizance dobre ko kruh i to dvije curke mazaste i slatke...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prinova za vrijeme krize
11.9.2009 23:21:12   
mirna
nisam si nista predomislila, vec sam rekla da planiramo dijete uskoro... samo da se jos vremenski potrefimo...user posted image

Nemoj coprati fiona... Za duplice stvarno nemam vise zivaca, na svu srecu ih nema u obitelji...user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prinova za vrijeme krize
11.9.2009 23:31:54   
lee
kod nas je kriza več 18 godina...tako da neznam što bi kad bi mislili o krizi...ja se slažem da oni ljudi koji su slabog imovinskog stanja da je bolje da nemaju puno djece jer ipak djeci treba puno toga pružiti a ne samo ljubav.ali isto tako lijepo je imati puno djece..tako da je teško govoriti u ime tih ljudi...

ja da nisam dobrog imovinskog stanja ne bi imala više djece...ali to je moj stav.hvala bogu imam sve pa mogu o tome razmišljati.teško je govoriti uime nekog drugog jer nekome je to veselje a nije mu bitno ništa drugo...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!