|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Herberstein
14.5.2008 20:03:21   
mirna
Iva Piva mislim da si me ti zamolila da napišem nešto o ovom izletištu...

Herberstein je dvorac istoimene plemičke obitelji. Oko njega se  nalazi zoo- vrt s puno raznoraznih životinja s cijeloga svijeta. jako je moderno uređen ( nema kaveza kao što je to u maksimiru). Još  nikada nisam vidjela divlje životinje tako blizu: risa sam se skoro mogla dotaknuti , geparda i lava možeš fotografirati bez da ti smeta ograda (put gdje se hoda je dignut). Cijeli kompleks je namješten u predivnu prirodu s fenomenalnim šetalištima. u samom dvorcu se nalazi muzej i restoran. Ima još nekoliko kafića ( imaju i nešto za pojesti). i vrtovi oko dvorca su prekrasni (barok). Kraj ulaza se nalazi i dječje igralište, u svakom WC-ju je i mjesto za premotavanje..

Mjesto tj. selo se nalazi 30 min dalje od graza. Ovdje je link, pa si pogledajte i kartu. Ima puno toga za vidjeti, sigurno će vam trebati cijeli dan da bi sve pogledali. Cijene su primjerene austrijskome standardu: za odrasle je 13 eura, djeca do 3 godine imaju besplatan ulaz. Cijene imate i na linku, jesu visoke, ali za ovaj novac imate i puno za vidjeti.

Stavit ću ponovo album, ali se moram prvo s drugim kompjuterom spojiti na inernet.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Herberstein
14.5.2008 20:15:24   
Ruža
Mirna išla sam malo virnuti i stvarno izgleda prekrasno...Još da je moj njemački barem malo bolji.user posted image  A neka ja s ponsovog tečaja njemačkog  uredno brišem prašinu svaki vikend, a on stoji i čeka bolje dane...user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Herberstein
14.5.2008 21:55:40   
tiha
stvarno je prekrasno i ja bi isla tamo...jednostavno za reci vaooooooooooooooooooooooooo!user posted image ...sline mi cure isla bi tamo

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Herberstein
14.5.2008 22:36:15   
mirna
Ružo tamo ti znajo i engleski...Slično je s mojim učenjem francuskog i talijanskog: materijal skuplja prašinu..user posted image  

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Herberstein
14.5.2008 22:39:01   
Ruža
Nažalost ali bude tako. Morat ću ipak tečaj upisati, pa kad platim morat ću ići. Ovako uvijek samo ostavljam za neko vrijeme koje nikada neću naći. user posted image  Šteta.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Herberstein
15.5.2008 9:42:31   
Elena
sta da kazem,raj na zemlji.Ovo je nesto fantasticno i prva mogucnost potrudicu se da moje semejstvo ode tamo i sve to vidi.Zaista ljepo.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Herberstein
15.5.2008 10:17:38   
tina1602
ja ništa ne kužiim user posted image user posted image user posted image nisam učila njemački user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!