|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prehrana u vrtiću
9.9.2009 7:58:00   
anne
Kako ste zadovoljni jelovnikom u vrtiću?
Kako vam dijete tamo jede?
Jede li nešto što doma ne?

Pošto mi Petra nije neki jedalac malo sam zabrinuta.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prehrana u vrtiću
9.9.2009 8:01:40   
Anoniman
Moja Paulina ne podnosi čušpajze, čim vidi juhu u kojoj nešto ima nema teorije. (čista mamina suprotnost, ja volim čušpajze) A to najviše tamo dobivaju. Prošle godine je bila teta koja im je rekla da pojedu nešto - ili povrće ili juhu ili meso. I to je bilo ok. Ove godine je jedna nova teta i sad ćemo vidjeti kak bude to išlo, jer im ona ne da desert ako ne jedu juhu, pa onda ostane gladna do daske. user posted image

(Odgovor članu anne)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prehrana u vrtiću
9.9.2009 8:05:36   
dominik
IZVORNA PORUKA: anne

Kako ste zadovoljni jelovnikom u vrtiću?
Kako vam dijete tamo jede?
Jede li nešto što doma ne?

Pošto mi Petra nije neki jedalac malo sam zabrinuta.user posted image


nije i domi neki jedac...taj jede hranu za bebe jos uvijek...ali u vrticu je druga prica...pojede i cuspajz i sve kaj im daju..tako da sam super zadovoljna...a teta ak neko bas ne pojede rucak ne sili ego malo kasnije da neki keks ili voce da klinci koji ne papaju ipak ne pregladne

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prehrana u vrtiću
9.9.2009 8:22:01   
gljiva
D jede sve u vrtiću, doma se nekad zna izmišljat da nešto nije fino.
Do sada nam tete nisu rekle  da nešto ne jede. Čak i jogurt koji donese iz vrtića pojede, a kad ga ja kupim neće.
Voli jest kad nekog vidi da jede, jučer je npr. ručao i onda mu je došla sestrična (ima godinu dana),
opet je jeo s njom da ona nebi bila veća od njega.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prehrana u vrtiću
9.9.2009 8:55:48   
ZVRK
zvrkić jede SVE šta ponude na meniju u vrtiću(osim jaja),
najbolja mu je maneštrauser posted image ,a doma ju je okiusio prvi put prošle sedmice a tamo je superrrr.

treba proči neko vrijeme da se naviknu na vrtićku menzu.
moj je prihvatio oko nove godine.znači 4 mjeseca prilagodbe je bilo,a čim je došao iz vrtića je tražio jesti

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prehrana u vrtiću
9.9.2009 13:29:44   
cokolada
Svida mi se sto su poceli voditi racuna sto djeca jedu u vrticu, ali iskreno bas mi se ne svida kako im je slozen meni.
Svaki dan imaju nesto jusno, ok, ali mislim da je nedovoljno i onda su djeca gladna, barem moj mis i onda doma pojede previse ugljikohidrata jer se ne moze najesti. tocno se vidi rzlika u njegovoj prehrani preko tjedna i vikenda.
Npr. imaju za rucak juhu sa korjenasti povrcem i piletinom, rucak je u 11.15 h, tek u 15 h je uzina i to jogurt i naravno da je u 17h gladan ako vuk i ne moze se najesti. Onda taj isti tjedan imaju juhu sa prosom i mesom i opet npr puding i sl. za uzinu, pa njima je to preslabo.
ne znam kako je drugdje....

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prehrana u vrtiću
9.9.2009 13:33:12   
ZVRK
kod mog u vrtiću je SVAKI DAN juha + nešto kuhano tipa psšta sa šugom,rizi bizi.....
nema deserta a za doma dobiju voćku

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prehrana u vrtiću
9.9.2009 14:33:18   
božica
Tamo sve 5
i jede kak treba i spava i slušauser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prehrana u vrtiću
9.9.2009 15:09:42   
anaxx
IZVORNA PORUKA: cokolada

Svida mi se sto su poceli voditi racuna sto djeca jedu u vrticu, ali iskreno bas mi se ne svida kako im je slozen meni.
Svaki dan imaju nesto jusno, ok, ali mislim da je nedovoljno i onda su djeca gladna, barem moj mis i onda doma pojede previse ugljikohidrata jer se ne moze najesti. tocno se vidi rzlika u njegovoj prehrani preko tjedna i vikenda.
Npr. imaju za rucak juhu sa korjenasti povrcem i piletinom, rucak je u 11.15 h, tek u 15 h je uzina i to jogurt i naravno da je u 17h gladan ako vuk i ne moze se najesti. Onda taj isti tjedan imaju juhu sa prosom i mesom i opet npr puding i sl. za uzinu, pa njima je to preslabo.
ne znam kako je drugdje....



ovo je stvarno prelagana prehrana...
i kod nas je svaki dan juha, ali poslije juhe dolazi meso s prilogom ili recimo polpeti od zobenih pahuljica s prilogom (na te polpete su posebno ponosni, čak smo bili i ma degustaciju, odnosno jedan dan su nas sve roditelje ko je htio zvali na degustaciju svih jela koja pripremaju, i ja i mm smo se taj dan super najeli i sve ja super fino bilo), kuhaju i puno maneštri...
svaki dan dobivaju svježu hranu za kuhanje, meso, voće i povrće i nemaju zamrzivača i stvarno sam zadovoljna... a kolače kakve rade.....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prehrana u vrtiću
9.9.2009 23:43:24   
dominik
kod domia u vrticu je zdrava klopa i vrlo raznosvrsna i cini mi se jelovnik ok sa mesom i prilogom ili varivo, petkom riblji stapici i prilog...rucaju malo prije 12 i onda spavanje, kad se probude uzina...meni pase kaj je kuhao u vrticu da ne trebam doma nakuhavati ...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prehrana u vrtiću
13.9.2009 20:53:42   
anne
user posted image  Koja psihologija mase! Nadam se da će tako biti i sa Petrom.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prehrana u vrtiću
13.9.2009 20:59:30   
FIONA
ja se veselim jel naš vrtić ima svoju domaću proizvodnju i sami uzgajaju meso i povrće!!!....njihova vlastita kuhinja pa se veselim...user posted image user posted image ..nadam se da bu zver prihvatila!!!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!