|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jaslice i plakanje
22.10.2009 13:09:57   
BUMBIKA
user posted image user posted image user posted image user posted image za Jana!!!!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jaslice i plakanje
22.10.2009 18:30:20   
božica
januser posted image

Tako i kažu nakon mjesec dana se prilagode

I moja lavica je od ovog tjedna dobrauser posted image (ne place,papa,oce slincek...)


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Plakanje u jaslicama
22.10.2009 21:28:08   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: mirna

IZVORNA PORUKA: koka

Hvala draga kad mi Vi tete govorite da će biti ok onda ću vas poslušati.....nosit čemo nešto od doma pa možda će ju to smirit...
Čak je Rokova grupa do njene, al neznam koliko je pametno dok se ona ne privikne, da se on pokazuje njoj. Barem tako mislim.


u nasem vrticu braci i sestrama na pocetku dopustaju da se secu iz jedne u drugu grupu... sada da li je to dobro, o tom vise znaju tete...




I našim curama su dopuštale tete tu i tamo da se vide i u grupi i na dvorištu. Nije bilo loše iako su nakon nekog vremena ukinule taj običaj da se ne naviknu. I to je u redu. Da manje dijete zna da je netko blizak njemu tu gdje je i on.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jaslice i plakanje
1.11.2009 17:55:02   
koka
Mjesec dana plakanja i po 3-4 sata, da su tete govorile da druga djeca ne mogu spavati zbog njeuser posted image , znala je biti na keksu 8 sati, tete su joj davale a ona ništasjedila je sama u kutu i neće mrdnut, nema šanse...eto sad će 2 mj da je krenula, ujutro ju obučem i krenemo bez beda. nema plakanja, jede s tetama, smije se i spava od 12 do 14:30/ 15:00... user posted image user posted image user posted image ...na početku kad bi me ugledala počela bi plakati i nije me puštala da niti kuhat nisam stizala...sad je sve ok, jedino opet je počela sisat preko dana, što već duže nije, al nema beda...ah da, niš bolje ne spava po noći user posted image , a ja sam mislila da će biti bolje user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!