|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: telefonski racun
3.9.2009 0:02:55   
Wukovarka
Sve skupa oko 500...nekad i manje user posted image

Ja koristim duge razgovore...tako da sam stalno na mobaču za 1 kn...MM nikad i ne troši puno..a fiksni...nekad zaboravim da ga imam

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: telefonski racun
3.9.2009 8:17:45   
gljiva
Fiksni oko 150 kn, internet 150 kn, mob ja 150-200 kn, a mm 100 kn. Sve je to previše, tu bi se dalo dosta uštedit. Pogotovo sad kad su digli cijene.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: telefonski racun
3.9.2009 8:21:18   
dominik
ali di mozes ustediti kad ti fiks dolazi 150 pricao ti ili ne...mobitel od 100-150 kn je minimalna potrosnja...

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: telefonski racun
3.9.2009 8:33:52   
gljiva
Ja imam pretplate 60 kn+60 min razgovora u tom, pa još natučem preko. Al već se i sad  kontroliram jer su računi bili veći. Dok sam imala mob na bonove trudila sam se da mi bon od 100 kn izdrži cjeli mj, zvala sam baš kad sam morala, sad sam na pretplatu pa kao udri brigu na veselje uvijek imam na računu. Od prošlog mj imam opet opciju za duge razgovore pa ćemo vidjet kolki će sad bit račun.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: telefonski racun
3.9.2009 8:38:08   
Kika83
Mi tel imamo jednu liniju sa starcima od mm zbog interneta i nekoristimo ga tako da ga niti neplaćamo. Internet mj nam dođe 180kn a na mob oboje potrošimo do 300 max i to mi je čini jako puno i moramo smanjit.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: telefonski racun
3.9.2009 8:38:08   
dominik
meni je pretplata 60 plus interet pretplata 60 kad na to dodje pdv ispadne iznos racuna, razgovora imam ravno 20 kn na telefonu...a mob imam 0 kn sa 091 tak da 50 kn opcija + 50 kn pretplata...ja nemam di smanjit

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: telefonski racun
3.9.2009 11:57:42   
bomboncic02
206 kn - otprilike telefon, internet i kablovska, 3d paket (uključen carnet jer je muž na faksu još) + mob 350 kn (muž i ja u flex obitelji..) i to je to.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: telefonski racun
3.9.2009 13:39:28   
božica
fiksni 13kn plus pretplatauser posted image

mob  ja oko 80kn
       muž oko 60 kn



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: telefonski racun
3.9.2009 13:40:57   
FIONA
ajme....ja bolje da šutim...user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: telefonski racun
3.9.2009 13:42:49   
Thea
Pa nemaš više od naše ninoline valjda...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: telefonski racun
3.9.2009 13:49:55   
FIONA
oooooo  daaaaa....user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: telefonski racun
3.9.2009 13:51:35   
Thea
Moram ovu temu pokazati mm i reći mu nek bude sretan kad dođu naši računi,a ne prigovarati....user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: telefonski racun
3.9.2009 13:55:47   
FIONA
internet 200kn, kabelska 100kn, moj mob 098 na bon cca 100kn, moj vip cca 400-500kn, mm vip 700-1000 nekad i više...kkao nama firma plača račune iznad limita nekada se ne pita da nam možda nije to dosta...ja sam sad na porodiljnom ali on nije...i svaki račun plati i tek onda dolazi refundacija nakon potpisa direktora...znači trebaš imat lovu...fiksni tel...između 200-300...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ak me pitate koliko baljazgam na mob....i ne baš toliko koliko me sjeb....  MMs-ovi...svako malo bakama, tati na posel, godišnji pa sam tu pa šaljem zver ovako, pa šaljem ver onako....ma jooooj...pa će mene u buksu poslat kad ne bum mogla plaćat user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Posao
njanja

ja sam:

na porodiljnom (38%)

nezaposlena (31%)

u stalnom radnom odnosu (22%)

zaposlena na neodređeno (7%)

honorarac (0%)

radim par sati dnevno/tjedno (2%)


Broj svih glasova: 124

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!