|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   do kad cu ja
29.8.2009 10:27:25   
natalijax
muku mucimo sa parama i minusima skoro svi,nisam ni gladna ni zedna,ni bosa ni prljava,Nikad mi muz nebi prigovorio da odem da si uzmem hrpu slatkisa u trgovina,a ja jadna toliko stedim na sebi,Primjer ja sada ako imam 500kn do kraja mjeseca i sad pozelim pojest milku koja dode jeb,,,10kn ja je necu kupit jer stedim na sebi,necu je kupit jer razmisljam e pa nek moj muz ima za cigare,i tako iz mjeseca u mjesec,toliko sam sebicna prema samoj sebi,uvijek mislim da  drugom bude bolje a sebe stavljam na zadnje mjesto
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 10:29:40   
Thea
Sve smo mi žene iste.Tako i ja dam ako treba zadnje pare za klince i mm a na sebi šparam.....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 10:33:37   
ejmama
Više mi ni nije gušt toliko kupovati sebi koliko za djecu kupim. Uživam u tome iako im ne treba.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 10:35:40   
natalijax
ma  za bebu cu imat,makar orala i kopala,nema da sta fali,ali kad malo razmislim pa sto cu ja dovjeka mislit na drugog a sebe stavljat na zadnje mjestouser posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 10:37:07   
Ruža
IZVORNA PORUKA: ejmama

Više mi ni nije gušt toliko kupovati sebi koliko za djecu kupim. Uživam u tome iako im ne treba.


Potpisujem.user posted image Na jednom ništa ti više ne treba, a kad vidim nešto za Đurca raspametim se.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 10:37:10   
ejmama
Ja mislim da se toga nećemo izliječitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 10:37:35   
zaba
ima nas još takvih,lijepa je osobina misliti na druge i ne biti egocentrik,ali isto tako treba ponekad i sebi priuštiti i udovoljiti.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 10:37:50   
buduća mamica
nato odi si kupi milku user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 10:38:41   
ejmama
Ja ako smršavim idem u šoping samo za sebe i probat ću ne misliti na ostaleuser posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
29.8.2009 10:43:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 10:54:48   
natalijax
ja sam odrasla u vecoj obitelji,otac mi je crncio od jutra do mraka,nismo imali bas za neke zelje,nismo ni trazili jer smo znali e treba prezivit iz mjeseca u mjesec,bili smo u cistom opranom,nismo bili gladni ni zedni,usto imali smo ljubavi,kada sam se zaposlila uvijek sam davala dio place u kucu,nije mi bilo zao ali sam znala otic u soping i kupit si garderobe,iz razloga zasto si nebi priustilasada kada mogu,Mama je uvijek znala prigovarat,znalo me je zabolit,PO njenom bi bilo e sad radi dodi kuc,i neidi nikud,pa kaj sam se trebala zatvorit u kucu i nikud neic pa nisam ja baba da nemoram otic ni na more,ni u diskacuser posted image user posted image ja sam se udala u ovu kucu koju sam dosla nisam dosla praznih ruku,nisam dosla ni bez krpe ni bez rucnika,a ni bez lonca i poklopca,sve sam to zaradila,naravno hvala mami i tati i oni su me opremili,da nedodem bez miraza,I onda kada gledam neke tuke koje su se udale i dosle sa kofercicem kozmetike u kucu,i cjeli dan su nasminkane,iz mjeseca u mjesec kupuju sebi garderobu,i onako mrtvo ladno prkose,a muz ide kod mame na rucak jer ona nezna ni jaje ispec i boli je kita,jer ce imat za rezije ili ne,i kaj sam onda ja idiot budala koja stedi na sebi,Ja nisam ljubomorna,ja sam tip zene,koja ce svom muzu stavit tanjur na stol,i rec hajde muzu rucak je,ja sam ta koja ce za mjesec dana roditi i koja ce za jedno tri godine kada budu svi isli na docek nove godine,ostati kod kuce uz svog andela i svog muza,ja sam jednostavno tip zene ko moja mama,koja je uvijek stedila na sebi da bi nama bilo bolje

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 11:20:58   
zaba
nato zlato,i ja sam kućni tip,i meni su muž i dijete svetinja,i meni je dom na 1.mjestu i radije kupim fini stolnjak,ili nekaj za kuću,ali.... ne kakaj i odi si kupi MILKU!!!

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 11:34:42   
natalijax
bas je nemam zelje pojestuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dok pod stablom mi vise breskve i user posted image smokve jeb,,,,cuser posted image okoladu

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 12:19:40   
ZVRK
ima nas ima štedljivih za sebe.
ja za zvrkića dam koliko god za robicu a sebi kupim na štandu kod cigi migo i ne žalim

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 12:29:01   
tikica_69
I ja stedim na sebi...MM zna zbog toga nekad biti i poprilicno ljut

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 14:04:24   
CallamityJane
meni kada se nesto svidi ja 10 puta obletim oko toga i dok se na kraju odlucim kupiti ono se proda user posted image  ali za ovo cudoviste ne zalim, juce smo kupili gicu prasicu slikovnicu i obozava ju a mama je gledala neke kremice pa sve zaoooo joj dati dok mm ako mu se nesto svidi kupi sebi bez razmisljanja jedino ako su veci izdaci onda se sa mnom posavjetuje a ja obavezno kazem neeeeee user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: do kad cu ja
29.8.2009 14:32:16   
Monica
Ima nas...potpisujem cure...veći mi je gušt kada mogu djeci nešto priustiti,štedim za more da bi ih usrečila..rođendani ma da ne nabrajam ali odi  kupi sebi nesto nije bez veze ono da žene živnu kada obave šoping pa makar to bila milka
ja sam uvijek bila ta koja je sebi kupila nesto ako ostane do place ali to se nije događalouser posted image a sada sam pametnija ako nesto treba kupim jer nikada nije viska novaca



_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!