|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sjenila za prozor - gdje kupiti?
23.8.2009 15:12:16   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: FIONA

joj baš me zeza...samo da ju vidiš!!!


valjda i to bude nekadauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sjenila za prozor - gdje kupiti?
23.8.2009 15:13:31   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: natalijax

zvrk izbaci nogu,na tehnickomuser posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sjenila za prozor - gdje kupiti?
23.8.2009 15:15:45   
natalijax
moj muz od kad tera auto na tehnicki nema srece,prosle godine pali 5puta,a kad sam ja terala ipak imala sam poznanika pa sam prosla,al nisam morala nogu izbacit,ionako je gledao svaki dan moju guzu u birtijiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sjenila za prozor - gdje kupiti?
23.8.2009 15:15:53   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Marta j

Ma znam da ima pravilo to nama policija uredno govori kada nas zaustavi al ovi na tehnickom to i ne gledaju.
Po zakonu nesmijes ni imati one velike zvucnike i pojacala i ostala cuda u autu a moj ih imauser posted image ,nesmije ni auto biti spusteno al u mog to isto je sreca pa to jos ne gledaj ako budu moj ce dobiti kazne poveci iznooos.



o da, za muziku znam...moj buraz radi to, čak je na nekom natjecanju u Rijeci dobio prvo mjesto e sad točno za kaj ne znam ali kaj se te glabze tiče...samo iz radi, montira, oblači...ma joj...i znamda je imao frku da je premazivao vrata nekom smolim radi zaustavljanja te buke da se ne čuje tak jako van!!!...ma joj...ja sam kaj se auta tiće za one kamionetiće...skupi su za poludit ali su mrak...ne volim sportiva i spuštene posebno ak su BMW...uff averzija a ne znam zakaj!!!user posted image ....znači tehnički prolazi...niš ja ovu svoju bjedu spuštam i zatamnim šajbe...prva fiesta sa tamnim staklima i zver unutra ahahahahhahhaa...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sjenila za prozor - gdje kupiti?
23.8.2009 15:16:26   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: FIONA

joj baš me zeza...samo da ju vidiš!!!


valjda i to bude nekadauser posted image

nego kaj....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sjenila za prozor - gdje kupiti?
23.8.2009 15:21:44   
Marta j
Moj ti je dok nije dosao Mate bio obvezan na svakom streetu u hrvatskoj a nekada i vani ove godine nje otisao nego na jedan pa jos uvijek kuka kako nije bio.

Iza matine sjedalice u autu stoji kutija sa zvucnikom a do pojacalouser posted image i nikako ga natjerati da to izbaci nekada kao da ima 8 a ne 28 godina.

Ja ga cujem muziku kada stize doma aon dode ispred kuce tek za 10minuta.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sjenila za prozor - gdje kupiti?
23.8.2009 15:41:13   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image ...draga to mu je strast...nemreš mu to oduzet...kao da ti voliš zepter lonce a on ti njih makne jel su glomazni i kupi male emallirane od po ltru!!!...skuhala bi i u njima ali nije to to...nije najbolja usporedba ali...kužim tebe ali i njega...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!