|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Savijeti za prilagodbu jaslicama
11.8.2009 10:49:03   
njanja
Drage moje,
Jančina 01.09. kreće u jaslice, imati će 14,5 mjeseci...Trenutno je kod bake i dede i uživa s njima kao malo prase, ali ubrzo nas čeka novo-teže odvajanje...

Mame koje su to prošle i tete u vrtiću (puli, anne, krky-koga sam zaboravila???) molim za savijete što god vam padne na pamet....

Pusa i pozz svima, javim se ovih dana malo dulje!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Savijeti za prilagodbu jaslicama
11.8.2009 14:08:53   
Ruža
Ja vam mogu poželjeti jedino sretno!user posted image
Bilježi nam iskustva.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Savijeti za prilagodbu jaslicama
11.8.2009 16:16:42   
ejmama
Želim vam puno srećeuser posted image user posted image Mi nismo imali problema s prilagodbom, nekad čak nije htjela ići doma, eto imala sam sreće. Di će ići Jan?

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Savijeti za prilagodbu jaslicama
11.8.2009 19:48:45   
BUMBIKA
Draga i nas to čeka sada,nadam se da će dobro proćiuser posted image
mene je sad najviše strah toga kako će to sve prihvatiti jer je bio u bolnici,a inače jako voli djecu pa mislim da nebi trebalo biti problema


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Savijeti za prilagodbu jaslicama
12.8.2009 7:55:09   
dominik
prvo - nemoj slusat one pateticne mame koje ce biti na privikavanju u vrticu jer ce te nepotrbno uplasiti i pricati kako ti je djete tulilo 20 minuta kad si prvi puta otisla na pola sata...
nama je bilo prva 3 tjedna tesko...on me drzi za majcu ja mu prakticki trgam majcu iz ruku i odguravam ga od sebe...odlazim u suzama...nakon 30 minta na poslu vec se lakse dise...ali nakon mjesec dana vec je to drugacije...a nakon 3 mjeseca druga prica...mali trci u vrtic..tetama u krilo...ja sam uvjerena da je nama pomoglo to kaj je dolazio u dezurstvo i prvih pola sata bio sam sa tetama pa se osjecao posebno mozda...tete a obzavaju a sad toliko obozava vrtic da sam pita kada ce u vrtic....savjet...ma koliko god teski bili prvi dani ne odustaj...proci ce i bit ce bolje

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Savijeti za prilagodbu jaslicama
12.8.2009 10:28:03   
Zvonki
I nama se sprema isto uskoro. Treba ostati hladne glave koliko je god moguće. Svako dijete je individua pa će se tako i prilagođavati. Ako popričaš s bilo kojom tetom u vrtiću sve će ti reći isto. Da nije tako strašno kao što mi mame to primamo srcu

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Savijeti za prilagodbu jaslicama
12.8.2009 11:35:49   
božica
Tako je Zvonki user posted image

I ja vam se javim u 9mjuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Savijeti za prilagodbu jaslicama
12.8.2009 13:18:36   
mirna
http://www.ringeraja.hr/beba/polazak-djeteta-u-jaslice-ili-vrtic_325.html

Sretno!user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!