|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako do mora
8.8.2008 22:11:25   
božica
Kojim putem idete na moreuser posted image
Vidim da se počelo prićati o tome
Mi putujemo starom cestom onako laganini pa kad stignemo stignemouser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako do mora
8.8.2008 22:21:14   
mirna
mislimo  ici po staroj cesti... inace preferiram autoput za duge destinacije, ali s obzirom na cijene, guzvu i manjak odmaralista uz autuput, na more idemo po staroj cesti..

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako do mora
8.8.2008 22:39:08   
anne
Jedini autoput koji koristimo je Zagreb-Karlovac. Svugdje ostalo idemo starim cestama. Upoznaš Hrvatsku, možeš stati gdje hoćeš, ne plaćaš i nema beskrajnih čekanja na naplatnim kućicama.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako do mora
8.8.2008 22:48:42   
Ruža
Zavisi kud idemo, ako idemo za Ri ili Istru, onda autocesta, a ako idemo za Dalmaciju onda do Karlovca autocesta, a dalje stara.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako do mora
9.8.2008 1:00:50   
Elena
cure ovo mi se dopalo,i zapamticu ovo da znamk kad budem dolazila u Hrvatskoj da vas upoznam,a vjerujte mi hocu!!!user posted image jednog danauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako do mora
9.8.2008 9:45:47   
ostrkalj@
Cure dali je netko od vas imao problema sa visokim tlakom.Naime ja sam u 30 tj.prije 2 tj, imala sam tlak 180-110 primnjena sam u bolnicu dali mi terapiju 10 dana bila u bolnici. I sad je povišen pa vas pitam imali koja problema,jer sam u strašnoj frci baš me strah.

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako do mora
9.8.2008 9:50:52   
troubled
najbolje otvori novu temu.....znam da nije dobro kad je visok, a ne znam zašto....

(Odgovor članu ostrkalj@)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako do mora
9.8.2008 21:01:47   
mirna
imate li neki savjet gdje je na putu od zg do šibenika fina klopica? Razmišljam da bi negdje po putu ručali..

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako do mora
12.8.2008 13:45:08   
maja
Mi nekada idemo starom cestom, nekada autoputom, ali pošto se je moj muž prošle godine naplaćao kazni na staroj cesti ići ćemo autoputom (iduće godine)

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako do mora
12.8.2008 22:01:06   
orhideja
Mi si stalno isli sarom cestom ali ovu godinu cemo auto putom

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Brisano sporočilo]
13.8.2008 4:32:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu orhideja)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako do mora
17.8.2008 20:53:44   
mirna
isli smo danas starom cestom cak do zg. hvala bogu jer nije bilo guzve kao na autoputu!  A jeli smo kod feniksa.. preporucujem raznjice i cevape!user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!