|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Brijuni
26.7.2009 13:31:36   
mirna
Vidjela sam neki dan tekst o brijunima.. Nisam jos nikada bila tamo.  Da li je to odrediste samo za elitu ili i za obicne ljudi? Postoje tamo neki apartmani i slicno ili samo skupi hoteli?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Brijuni
26.7.2009 13:35:41   
koka
Mogu i obični ljudiuser posted image ...moj Rokić je bio nedavno tamo, super im je bilo, Vladeku bi se svidjelo, pogotovo tigar, slon i puno puno jelena i srni user posted image a sve to u prirodi, milina user posted image user posted image user posted image ...za app i hotele neznam, al rađe negdje u Puli ili Medulinu naći smještaj.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Brijuni
26.7.2009 13:41:25   
ZVRK
slažem se sa kokom
brijuni su jako lijepi za pšogledati iako su prije bili još ljepši tako što je bilo puuuuuuno više životinja
a za spavanje na brijunima bi pustila ''suho zlato''.tražiš app u fažani jer se iz fažane ide brodom na otok
ali van sezone jer je sada teže naći app ako se ide samo zbog otoka a ako se ide i za kupšanje je superuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Brijuni
26.7.2009 14:43:31   
tikica_69
Evo ja neki dan bila na St. Jerolimu koji je u sklopu Brijunskog otocja - nesto prekrasno i dostupno sirokoj masi

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Brijuni
26.7.2009 16:42:56   
Candy
Brijuni su zakon user posted image !

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Brijuni
26.7.2009 20:32:20   
dikac
voljela bih napraviti jednodnevni izlet na brijune, čekat ću da djeca narastu

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Brijuni
27.7.2009 23:09:22   
Ninaa
Brijuni su prekrasni mi bili prošle godine na jednodnevnom izletu zaljubila sam se na prvi pogled. Hotela ima 3, ali mi baš ne izgledaju nešto, neznam kakve su cijene,ali je super ak tam ljetuješ dobiješ bicikl i onaj auto ko za golf da se voziš po otočju nesmije se samo u rezidencijalni dio. Mi ćemo svakako otići još tamo kad budemo imali priliku prekrasno mi je bilo.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Brijuni
28.7.2009 8:27:47   
zaba
i meni su lijepi,al ne kao konačna destinacija,jednodnevni izlet

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!