|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Na kojim stvarima štedite novac?
7.8.2008 13:27:15   
mirna
Bok svima!

Zanima me na kojim stvarima najviše štedite novac, a na koje ga najviše trošite? Naravno, ako ga nemate previše..user posted image

hrana, kozmetika, namještaj, odjeća, ljetovanje....user posted image

Mi ga na hrani baš ne štedimo, ne kupujem najjeftinije namirnice, nego one za koje mislim da su kvalitetnije..(naravno ne najskuplje)... ove godine ne štedimo previše na ljetovanju, zato ćemo sljedeću..user posted image   Štedim na kozmetici i odjeći- osim za malog, njemu kupim i skuplje stvari: kvalitetnije cipelice  npr...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Na kojim stvarima štedite novac?
7.8.2008 13:34:06   
troubled
na svemu pomalo....
odjeću i obuću kupujem uglavnom po sniženjima...
na hrani ne štedim previše, ali gledam gdje je što povoljnije kupiti...
("padamo" i paula i ja na raznorazne akcije user posted image )

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Na kojim stvarima štedite novac?
7.8.2008 13:36:16   
Wukovarka
Na hrani nikada ne stedim i na sredstvima za ciscenje!
Tu uvijek gledam da je kvaliteta.
Odjecu vecinom kupujem na snizenjima, tako i obucu!
Vecinom sam priljepak za snizenja...rijetko da mi koje promakne

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
7.8.2008 14:28:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Wukovarka)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Na kojim stvarima štedite novac?
8.8.2008 11:37:42   
MILLA
štedim na odječi,kozmetiku baš ne koristim puno,ono osnovno kupujem u dm-neka nova marka sa kojom sam jako zadovoljna i jako je jeftino. na hrani ne štedim,ali se ne razbacujem sa nepotrebnim.ne idemo na putovanja,trenutno je to luxuz,a i otkako "smo trudni"-kriteriji su se promjenili,tako da ulažemo u neke druge stvari i ono što smo prije smatrali prioritetom ,sada je manje bitno.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Na kojim stvarima štedite novac?
8.8.2008 20:18:37   
tonkica
Kod nas isto kao i kod ostalih. Odjeća i obuća se kupuju kad stignu sniženja, špeceraj se nabavlja u većim centrima negdje svaki treći tjedan. Ne kupujemo baš najjeftiniju hranu, više gledamo na to da je kvalitetna. Na kozmetiku baš ne trošim previše, ne šminkam se pa nema ni potrebe. user posted image  Al je, eto, Miinim dolaskom ispalo da štedimo na ljetovanju, jer ga ove godine neće biti. user posted image  Nadoknadit ćemo to druge godine.
Jedino se mogu pohvalit s pametnim mm, on je još u 4 mjesecu nanjušio poskupljenje benzina, pa je forsirao (ajmo to tak reć) ugradnju plina. I hvala Bogu da je, jer nam je to bio najbolji mogući potez i najveća moguća ušteda!

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Na kojim stvarima štedite novac?
8.8.2008 20:24:59   
anne
IZVORNA PORUKA: lilivana

Odjeću i obuću za sebe i muža kupujem obavezno na sniženju, al kvalitetne stvari. Na Gabrijeli ne štedimo. Muž štedi na gorivu, on ide na posal s biciklom. user posted image  user posted image  user posted image   I ne kupujem skupu šminku, katalog (pretpostavljam da znate koja dva, da ne reklamiram) i to dok je na sniženju


Sve isto kao i kod mene. Najviše možda trošimo na hranu jer volim svježe namirnice, zdrave, a to i košta. Ostalo kupimo kad nam treba ili kad vidimo neku dobru priliku.
Baš i ne hodam po gradu s namjerom da nešto kupim. Ako naletim, naletim.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Na kojim stvarima štedite novac?
8.8.2008 21:00:55   
božica
IZVORNA PORUKA: tonkica


Jedino se mogu pohvalit s pametnim mm, on je još u 4 mjesecu nanjušio poskupljenje benzina, pa je forsirao (ajmo to tak reć) ugradnju plina. I hvala Bogu da je, jer nam je to bio najbolji mogući potez i najveća moguća ušteda!

Tako se i mi vozimo na plin ali malo duže od vaas -To je stvarno najbolji potezuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Na kojim stvarima štedite novac?
8.8.2008 21:09:35   
mirna
sjetila sam se jos jedne stvari na kojoj stedimo: auto... nikada ne bi kupila novog auta na kredit...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!