|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 14:26:02   
Ruža
Đurac se inače jako voli voziti i bude dobar u vožnji na kraćim relacijama, na duljim (ako nije vrijeme spavanja pa zaspe) nakon nekog vremena progori mu mjesto i krene deranje. Sad kad smo išli iz ZG plakao je pola puta, on nebi bio u AS, kad smo stali i uzela sam ga u krilo sve je bilo o.k. Ne želim tako putovati. Sad nisam pametna za more, dali da idemo po noći, jer po danu nikada ne spava viće od sat i pol u komadu ili po danu pa šta bude.
Kako da ga animiram u vožnji? Što pali kod vaših klinaca? Kakvi su na duljim relacijama?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 14:29:37   
ZVRK
po noći ti je i hladnije pa mu bude lakše,a i kako kažeš biti će mu vrijeme spavanja.
inače ja bi bila ustrajna,pustila da njurga i svako malo stala (ako sam sama sa njime)
a ako ja ne vozim onda bi 8MOŽDA9 sjela pored njega.nikako ga ne bi vafila da sjedi meni u krilu

ponesi omiljene igračkeuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 14:35:17   
lueman
a ako ja ne vozim onda bi 8MOŽDA9 sjela pored njega.nikako ga ne bi vafila da sjedi meni u krilu


ovo baš ne bih preporučila. rođakinja je tak malog naučila da se otraga voza s njim i sad im tata dojde ko šofer.samo ga pusti i kad počne protestirat ignoriraj, a kad ti dojadi stani. igračke i ostala zanimacija pod obavezno. možda duda, flašica, smokići.....auto poslije izgleda ko "kotec" ali mir zagarantiranuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 14:40:01   
pepeljuga
mi vecinom kad idemo iz zg u zd idemo kad im je ura od popodnevnog spavanja.....ako se probude slijede razno razne zanimacije,pjevanje igranje itd.....al ja vecinom sidim izmedju njih dva na takvim relacijama.....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 14:45:21   
Ruža
Ma sjela sam i ja kraj njega, ali ne pali, pjevala, ludirala se, zabavljala ga igračkama i dalje se derao. On bi planinario po autu.
A ne mogu slušati koliko urla.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 14:48:30   
pepeljuga
a onda ti je bolje to izvesti po noci,ipak vam je dugi put a nece mu biti nista ako jednu noc ne odspava u kreveticu....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 14:50:20   
pepeljuga
zaboravila sam pitat u kakvoj je as....meni se toni nije uopce volio voziti pa sam ga sa devet miseci stavila u normalnu as i od onda je sve ok,gleda kroz prozor i sam sebe malo animira.....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 15:23:57   
božica
I naša lavica je imala tih problema deralaaaa se deraaaaala

ali eto i to je iza nas, voli se voziti svatko na svom mjestu

definitvno ga probajte animirati i i po potrebi ga ignorirati.


a na more krenite kad je najzadovoljniji (nama je to vrijeme oko 09 h)
između doručka i ručka

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 15:28:17   
dominik
domi je super u voznji oduvjek...a na more (8 sati voznje) smo uvijek isli po noci...on je fino spavao i sve pet bilo...zanimacija za auto heh nema je bas...jer nije da oni protestiraju jer je dosado vec mislim da bi zelio promjenu polozaja i sl...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 15:48:22   
Ruža
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

zaboravila sam pitat u kakvoj je as....meni se toni nije uopce volio voziti pa sam ga sa devet miseci stavila u normalnu as i od onda je sve ok,gleda kroz prozor i sam sebe malo animira.....user posted image

U normalnoj je AS. Ali izgleda da je preveliki vrtiguz da bi bio na jednom mjestu.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
1.7.2009 16:26:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 16:43:47   
Ruža
Jaje je odavno prerastao. Sad imamo onu od 0 do 18 kg, od kako je napunio 9kg okrenuta je u smjeru vožnje.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
1.7.2009 17:20:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
1.7.2009 19:36:18   
koka
mi imamo igračke sa sobom i obavezno cd raznim muzičicama koje ona voli, gummybear, bubamarac, kad si sretan....ili sjest kraj njega, niokako ga vadit van, rađe se zaustavit na 10-tak minuta...a mi čekamo vrijeme spavanja, tako da dio puta prespava.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
2.7.2009 13:47:39   
cokolada
putujemo iskljucivo u vrijeme popodnevnog spavanja, krenemo oko 11 h, vec prije 12 zaspi i taman kada se probudi stignemo na odrediste. Jedno dva puta nam se derao cijelim putem, nista nije pomoglo, ni igracke ni zabavljanje, nista.
Navecer ako idemo isto je ok, zaspi, ali onda nam se desilo da se naspavao u autu pa do 2 u noci ga nismo dobili spavati.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
3.7.2009 13:25:11   
mirna
Nekoliko ideja možeš pronaži ovdje: http://www.ringeraja.hr/igrice-za-putovanje_313.html

user posted image

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
3.7.2009 22:13:02   
njanja

IZVORNA PORUKA: Ruža

Sad nisam pametna za more, dali da idemo po noći, jer po danu nikada ne spava viće od sat i pol u komadu ili po danu pa šta bude.
Kako da ga animiram u vožnji? Što pali kod vaših klinaca? Kakvi su na duljim relacijama?


mi krećemo na put onda kada se janu spava, tj kada mu je vrijeme za spavanje....ako zaškripi, malo se okrenem prema njemu, igram se ku-ku ili mu dam neku šuškalicu koju voli i on se zabavi...
inače, sada smo za rođić dobili fora stvar-evo linka; http://www.media-commerce.com.hr/proizvod.php?id=17&id1=111&id2=793 pa on to stišće i vrti volan.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
3.7.2009 22:15:07   
BUMBIKA
I i to imamo,još prošle godine pprije mora sam mu to kupila,super je..user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
3.7.2009 22:17:29   
dominik
ja sam skuzila da sto manje obracas paznju na njih manje ce zahtjevati...recimo domi kad idemo sa mojima i nema sjedalicu lud je od nervoze, stalno bi nesto...kad je u nasem autu u sjedalici kao da ga i nema...tako i dora dok ju ne zabavljam super je cim ju pocnem animirati trazi van i vecu paznju

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
3.7.2009 22:21:11   
inna
Domi se za sad voli voziti i čim ga stavimo u AS odmah se smije i guče. Miran je u autu, fiksira pogled na mene i samo ide aaaaa, eeeee. Ja ga čak ne moram ni gledati. E sad do kad će to trajati ne znam.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
31.7.2009 14:48:07   
Ruža
Na kraju je upalilo mamino pjevanje, kad on zapjeva sa jedne strane, mama Bubamarca sa druge.
Bar netko uživa u mom pjevanju.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako ih animirati u vožnji?
31.7.2009 16:09:50   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: dominik

ja sam skuzila da sto manje obracas paznju na njih manje ce zahtjevati


Isto. Kad ih ispočetka naučimo na majmuniranje u autu,najvjerojatnije ćemo se morati cijelo vrijeme majmunirati da bi bili mirni. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!