|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 19:45:55   
Viky
IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: tikica_69




Pa da......to bi bilo idealno



I ja se slažem s ovim citatima, ali opet...Nekako se s vama osjećam kao dio jedne velike obitelji, gdje uvijek mogu računati da će me neka dobra duša saslušati i pokušati pomoći. Pa bilo to o dječici ili o nečem drugom što me muči. Osjećam se nekako sigurnije uz vas, kao da imam uza se prijateljice koje su uvijek tu zbog mene. Zbog toga je meni ovaj forum poseban i zato sam često s vama. Što se tiče zaključavanja tema, mislim da je to i držalo mir na ovome forumu, jer jednostavno nije kao drugi. Pa tko voli, nek izvoli. Tko ne voli, neka ide...


slažem se s tobom,Zvonki...prepisujem sve


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 23:14:17   
mama mery

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ja mislim da se ovde otvara i previse tema koje nisu primjerene za ovaj forum a isto tako nisu vezane za trudnocu,bebe,obitelj.....mislim da bi se ipak trebale drzati tema za koje je ovaj forum i napravljen..... 


Pa da......to bi bilo idealno



I ja se slažem s ovim citatima, ali opet...Nekako se s vama osjećam kao dio jedne velike obitelji, gdje uvijek mogu računati da će me neka dobra duša saslušati i pokušati pomoći. Pa bilo to o dječici ili o nečem drugom što me muči. Osjećam se nekako sigurnije uz vas, kao da imam uza se prijateljice koje su uvijek tu zbog mene. Zbog toga je meni ovaj forum poseban i zato sam često s vama. Što se tiče zaključavanja tema, mislim da je to i držalo mir na ovome forumu, jer jednostavno nije kao drugi. Pa tko voli, nek izvoli. Tko ne voli, neka ide...



potpuno se slazem sa zvonki

_____________________________




(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: zakljucane teme
27.6.2009 9:02:58   
mala pcelica
mi i jesmo jedna velika obitelj user posted image  i možemo o svemu da razgovaramo,ali stvarno nekim temama nije mjesto na RR....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisani korisnik]
27.6.2009 9:05:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mala pcelica)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: zakljucane teme
27.6.2009 9:18:26   
koka
puno tema se otvaraju , koje po mom ukusu , nisu primjerene za taj forum. al, ako me nije volja neću komentirat , a ako je iznjet ću svoje mišljenje. namjera da nekog uvrijedim nije mi bila, pa se isričavam ako se netko i uvrijedio ičim što sam napisala. a opet zaključavat teme gdje dajem svoje mišljenjeuser posted image ...rađe upozorite samu osobu, nego da ne mogu dati svoje mišljenje. i to na temi o Jacksonu???ma daj, nije da mi je bio idol, al moje djetinstvo i izlasci u diskač user posted image su bili i zasnivani i na njegovoj glazbi...pa živio Jackson u nama user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: zakljucane teme
27.6.2009 9:20:55   
m600
evo iskreno ja mislim da temi o lepoj breni nije mjesto na rr-u...
u našoj zajednici rr-a imaju i cure koje su iz Srbije, nismo same, i neregistrirani korisnici nas čitaju (ima ih također iz Srbije)
takve teme ne bi trebale biti na rr-u

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: zakljucane teme
27.6.2009 11:23:03   
ivanaa
ja osobno mislim da nornalan covjek moze razgovarati o svemu bez svade a budala nemoze ni o cemu bez svade .nije stvar teme nego pojedinca.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: zakljucane teme
27.6.2009 11:25:10   
koka
samo polako jer će nam opet zaključat temu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: zakljucane teme
27.6.2009 11:25:19   
ivanaa
kakve veze to ima??po meni je to tema normalna,niko nije pricao o tim curama vec o breni??pa ja se ne vrijedem ak neko kritizira simonu npr a ona je hrvatica.nije to kritika meni vec simoni
IZVORNA PORUKA: m600

evo iskreno ja mislim da temi o lepoj breni nije mjesto na rr-u...
u našoj zajednici rr-a imaju i cure koje su iz Srbije, nismo same, i neregistrirani korisnici nas čitaju (ima ih također iz Srbije)
takve teme ne bi trebale biti na rr-u


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: zakljucane teme
27.6.2009 11:25:55   
ivanaa
nek zakljucaju ak hoce,to je njihovo pravo
IZVORNA PORUKA: koka

samo polako jer će nam opet zaključat temu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: zakljucane teme
29.6.2009 21:10:55   
inna
i naravno da sam to sve propustila...jooooj user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!