|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 7:42:43   
tikica_69
Evo sto mi se dogodilo neki dan user posted image Dobijem placu, preko neta odmah poplacam racune i kretid, vidim imam jos cca 3.500 kn na racuni i super.Odem do ducana s klincem i rekoh, ajde idem dignuti 200kn da imam u novcaniku.Ja na bankomat lijepo i kulturno ga zamolim 200 kunica, a on meni da mi je kartica blokirana.Kako majke ti blokirana, prije 10 minuta sam mesetarila s parama po netu user posted image Ode ja na drugi bankomat rekoh ovaj poludio. Kadli tamo prica br. 1 user posted image A nista, kupim ja u ducanu sto mi treba na Diners pa doma na telefon.Zovem ja onaj njihov besplatni broj kad veli meni teta da mi je racun blokiran zbog zlouporabe racuna.Haloooooooooooooooo....zeno, pa ja sam jedan od najpostenijih primjeraka ljudske vrste user posted image Onda mi je objasnila da sam prije 12 dana dizala 100kn na nekom bankomatu koji je netom kasnije skuzen kako ima kameru, pa da su sve korisnike unazad 24 sata koji su dizali novce na tom bankomatu blokirali kako im ne bi nestali novci na racunu.Onda mi je pao kamen sa srca, ali sam ih oprala sto nas nisu o tome obavijestili jer ako mogu za svaki drekec slati hrpu papira, onda su nam bas mogli i o tome poslati obavijest. Jel su vama kada zbog necega blokirali ili uzeli karticu?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 7:46:48   
tikica_69
E da....i dobila sam novu karticu, staru prerezala, ali jos mi PIN nije stigao pa do para mogu samo u poslovnici....grrrrrrrrrrrrrrr user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 7:47:28   
Florijan Jakov
na sreću ne, ali je teta u Metrou MMu zblokirala karticu jer joj pos aparat nije radio user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 7:48:10   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: tikica_69
E da....i dobila sam novu karticu, staru prerezala, ali jos mi PIN nije stigao pa do para mogu samo u poslovnici....grrrrrrrrrrrrrrr user posted image


e, stvarno si se usrećila user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 8:00:47   
Ruža
Za sad nisu, a nadam se da i neće. Bome svašta u toj našoj metropoli.
Tiikica bitno da te nisu pokrali!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 8:33:54   
ivanaa
jesu kad mi je bivsi muz digo svu lovu.uzeli su mi sve kartice i cekove i metli me na crnu listu

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 11:20:34   
natalijax
gadnooooooooooo

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 12:40:47   
uspavana
ivana, to je stvarno gadno!!

a nama se još nije ništa takvog dogodilo...
ali kad ne platimo neki račun, onda znam da karticu ne mogu koristiti... i to je to user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 12:49:48   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ivanaa

jesu kad mi je bivsi muz digo svu lovu.uzeli su mi sve kartice i cekove i metli me na crnu listu


I moj bivsi je meni napravio slicno....no ja sam posudila novce i to pokrila jer su mi poslali upozorenje pa sam se nekako snasla user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 12:59:55   
novamama
nije mi se nikada to desilo...a dobro si im rekla, za svaki klinac šalju papire, i onda ovako ostaneš paf, a stvar ozbiljna...

nego, bivši su vam stvarno bili prave face, obožavam takve beskičmanjakeuser posted image

zato i jesu bivši, svaka vam čast cureuser posted image što ste ih se riješileuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 13:11:36   
dikac
dobro je da su odmah reagirali ali su tebe i ostale trebali obavijestiti. meni nikad nisu zablokirali karticu ali mi se desila krađa kada sam plačala nešto preko neta.
kupila sam digitalni okvir i platila masterom, kao zaštita je 100% sigurna. kad ono sa ispisom mastera dođe da sam potrošila 300eura u nekoj azijskoj zemlji, i to valuta za koju sam prvi put čula MOP macau pataca. toliko o tome koliko je sigurno netom kupovati i plaćati stvari.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kad vam uzmu karticu
25.6.2009 14:35:05   
Nika 24052006
Nije mi se to nikada desilo,ali mi je jednom bankomat "pojeo" karticu,pa sto problema.. Prijavi,pravi zahtjev za novu,pa cekaj dok stigne u poslovnicu,uglavnom,prodjeto i mjesec dana dok se sve sredi..Isto sam morala na salter dizati gotovinu...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!