|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
20.6.2009 13:54:13   
tikica_69
Dovoljno mi je da imam za normalan zivot, nista ekstra...samo normalan zivot i to je sve. Bas nista vise sto se financija tice ne trazim od zivota.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
20.6.2009 14:28:45   
BEBA13
nije bitno koliko novca imaš nego dali znaš raspolagat s njim,i to tvrdim iz iskustva! s prvim mužem(koji je bio poslovođa u jednoj velikoj firmi) sam imala puno novaca al si nikad ništa nisam mogla priuštiti zato što je on bio kockar i volio trošit samo na sebe,živjeli smo kod moje mame i nismo morali plačat režije ni hranu što znaći da nam je njegova(prilično velika plača) bila ko đeparac i opet sam na kraju mjeseca morala žicat mamu da maloj kupi pelene a s njim sam se konstantno svađala zbog toga,i  sad se isto svađam jer neće za malu da plaća alimentaciju!sad s drugim mužem (koji je bauštelac) priuštim si više i sebi i djetetu,opet živimo kod moje mame i s tom malom plaćom uspijemo platit i režije i ostane nam i za izać nekad i za sve i što je najvažnije imam mira i sve radimo s dogovorom!a isto tako s druge strane imam sestru koja je puna novaca(ona voditeljica poslovnice u jednoj banci a muž joj ima svoju firmu) i uvjek kuka da nema novaca,a u marku obućeni i ona i muž i dijete,vozi se skupi auto itd.. i želim reći da onaj tko je pohlepan da mu nikad nije dosta novca bez obzira koliko ima i uvjek će mu nešta faliti a onaj tko skromno živi i ko je svjestan svojih financijskih mogućnosti bit će zadovoljan s tim što ima! 

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
21.6.2009 23:34:35   
mama mery
mi smo podstanari ja nemam posao muz radi na crno nemamo plac ni kucu ( kod svekra se necemo vratiti)
ali imao jedno drugo i svoju djecu i mozemo im priustiti svaki dan kinder pingvin koji obozavaju
za srecu imamo dovoljnouser posted image

a imam i ja kolegicu koja ima para stvarno puno ali uvijek kuka da nema i da je kriza pa posuduje robu od moje dejce za svoje dijete i onda si kupi pekac za kruh od 1000kn
pa zar joj je pekac veznij od djetetauser posted image

_____________________________




(Odgovor članu BEBA13)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
21.6.2009 23:41:03   
dominik
posto smo podstanari sa povecom rentom, mm radi ali nije prijavljen, neki dugovi od prije...ima se i nema...vazan je da jer kad ga nema mm je sav u mislima kako da ga zaradi i ima osjecaj da nije dovoljno dobar...meni ko meni nije vazan novac...moze proci i 5 mjeseci da si nis ne kupim i dobro sam...imala sam priliku biti sa nekim tko ima puno i previse ali eto novac je to sto me otjeralo...moji ga nisu imali i tako sam naucila zivjeti a sve extra kad dodje dobro dodje

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
21.6.2009 23:45:14   
natalijax
ja mislim da oni koji nama kukaju da nemaju al u biti znamo da imaju mislim da je to samo da nebi ih slucajno trazili da nam posudeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
21.6.2009 23:46:53   
dominik
mogu oni pitat al ja nazalost nemam kaj datuser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
21.6.2009 23:49:46   
novamama
volim novac i voljela bih ga imati gomiluuser posted image

nije mi prvi na listi prioriteta u životu, naravno, tu je ipak zdravlje i sreća moga sina i obitelji, ali je recimo drugi/treći...

svašta bih si mogla priuštiti što sada ne mogu, lagodno bih živjela, ne bi me zanimalo jel nešto  košta 6,99 kn ili 4,99 kn, plaćala bih plastikom i imala računovođu da plaća te račune od plastike, da niti ne vidim koliko račun iznosiuser posted image

(mrzim račune na kraju mjeseca, baš mi ih je dosta, otvarati one kuverte i gledati koliko će me ovaj mjesec strefitiuser posted image )

zatim bih opskrbila novcem svu moju obitelj, da ne bi bilo razlike tog tipa među nama.

volim novac i komoditet koji donosi!

uf, a dotad ćemo raditi i mm i ja, crnčiti ko psi da bi otplatili ovu gomilu kredita, i mogu se samo nadati da kad odem ti krediti neće ostati na leđima moje djeceuser posted image
shituser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
21.6.2009 23:51:35   
natalijax
ni ja pas ce me popisatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
22.6.2009 1:04:21   
Anoniman
volela bih da ga imamo malo vise, ali sam srecna i s ovim sto imamo, jer znam da mnogi nemaju ni toliko...mladi smo, nismo podstanari, imamo auto...naravno da to imamo zahvaljujuci nasim roditeljima, i naravno da bi mozda zelela da imam veci stan, na drugom mestu, bolji auto, pare da mogu svaki dan da odem na kafu sa mm-om...nemam i ne mogu, ali to me ne pogadja...ima vremena, bice, tek smo poceli... bitno da za Saru ima sve, a za mene i mm-a je lako. i kad krenem sebi da kupim nesto, uvek zavrsim u decijoj radnji i uvek njoj kupim nesto, a za mene ako ostane i srecna sam sto je tako. U odnosu na pre, dok sam zivela sa svojima, promenili su mi se prioriteti...jednom prilikom sam mami rekla- nikad manje para za mene,a nikad nisam bila srecnija user posted image user posted image i to je stvarno tako...a nije da ih nema, nego jednostavno sada idu na druge stvari, nije mi vise u zivotu glavni problem da li cu imati za izlazak i za 5 turi pica, nego da li cu imati dovoljno za struju ovog meseca...a kad ja pocnem da radim, moci ce i lakse da se dise...ali tad ce verovatno doci novi racuni i novi nepredvidivi troskovi user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
22.6.2009 1:34:22   
lema
Mislim da bi bila nepoštena kada bi rekla da bi više u životu . Mladi smo kupili smo si sami kuću , auto , kupim klincima šta god žela naravno u normalnimm ciframa, a 4 ih je kredite što smo digli u 12 mj . ih nema više(jupi) tako da stvarno svaki dan za jest imamo nekad stisnemo zube do dijećjeg ili plate ali sve u svemu nasprem nekih koji se stvarno provlaće bio bi grijeh da se žalim. Ali nisu pare sve u životu to je samo nužno zlo, najvažnije je koliko se volite ti i mm koliko voliš svoju dijecu i koliko ti je bitna tvoja i njihova sreća to JE BIT SRETNOG ŽIVOTA!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
22.6.2009 10:04:19   
BruMa
Ja bi svoju kuću i neki bolji auto.Za to nam treba puno novaca.Ovako imamo dovoljno novca za život ali za ove velike stvari nemamo.Da imam to dvoje više mi ništa puno ne bi trebalo.user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!