|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zašto muškarci varaju
12.6.2009 15:21:07   
Dajana
Meni se čini da je muškarcima u braku divno, imaju skuhano, oprano, ispeglano, pospremljeno, zbrinuto, super im je. Isto tako mi se čini da se na kraju kod njih sve svede na seks, nakon sve filozofije, ipak na kraju svega je seks. ja ne poznam ni jednog koji me na kraju svega nije htio odvući u krevet.
Valjda je to prirodno za njih. ja sigurno znam da se kod mene sve ne svodi na seks.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zašto muškarci varaju
12.6.2009 20:19:25   
mr
Mislim da se to nemoze sprijeciti,ako ce to neko napraviti napravit ce da se mi na glavu nasadimo.
Mislim da je najbolje kada zena ima izgradjen svoj "ego" tada se netreba plasiti ,jer sve sto neko drugi ucini ucinit ce to sebi na sramotu i kao takav ce se osjecati jadno kad-tad!!! Osjetit ce griznju savjesti na ovaj ili onaj nacin.Svi smo mi mozda prosli neke situacije u zivotu nikada ne reci nikada,nikada nesudi da se tebi nebi sudilo.Znam da je to grozan osjecaj kada se osjecas bezvrijedno i u nekakvoj zabludi,ali glavu gore sagledaj svoje vrijednosti i neplasi se...
user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!