|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stupanje u spolne odnose
9.6.2009 8:15:20   
anne
Sad sam na Dobro jutro čula da djeca već od 12-13god stupaju u spolne odnose.
Ne mogu vjerovati!
Nije čudo da se spolne bolesti toliko šire, a tek utjecaj na psihu djeteta.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stupanje u spolne odnose
9.6.2009 8:22:35   
Nika 24052006
Pa da,sada dkeca sve ranije ulaze u pubertet,a samim time i u spolne odnose. Ja imam jedni susjedu,djete ide 4 razred osnovne skole,znaci,10,11 godina,toliko je razvijena,kao da joj je barem 15,ne pretjerujem,grudi,bokovi,visina.... Sto je najgore,ona svakome koga upozna laze o godinama,sto bi prije ili kasnije moglo zavrsiti lose za nju. Ona je jako svjesna svog izgleda,i tako se i ponasa.Zalosno je jos sto apsolutno nema roditeljskog nadzora.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stupanje u spolne odnose
9.6.2009 8:30:58   
Zvonki
Pola toga ide od kućnog odgoja. Imam tri kćeri i nadam se da ću imati mudrosti s njima o svemu razgovarati.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stupanje u spolne odnose
9.6.2009 8:44:48   
m600
uvijek je to tako bilo...samo se o tome nije razgovaralo...sad postoje mediji,internet i čujemo takve stvari pa se zgrožavamo

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stupanje u spolne odnose
9.6.2009 10:30:49   
tikica_69
Uh, moji su onda mile dusice (jos) po tom pitanju 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stupanje u spolne odnose
9.6.2009 10:41:04   
anaxx
IZVORNA PORUKA: m600

uvijek je to tako bilo...samo se o tome nije razgovaralo...sad postoje mediji,internet i čujemo takve stvari pa se zgrožavamo


ma i je i nije, ja bi rekla, ipak je znanstveno dokazano da se granica ulaska u pubertet pomakla za 3-4 godine, pa tako više curice ne dobivaju mengu s 13-14 nego s 8-9-10 godina
(frendica mi je teta u vrtiću i zna malu koja je s 5 godina dobila stvari!!!)
samim time i želja dolazi ranije, pa eto i stupanje u odnose....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Stupanje u spolne odnose
9.6.2009 11:32:21   
Pollly
Ma grozno je to s 5 godina! To mora biti neki hormonalni poremećaj ili tako nešto. Ipak je to samo dijete. Ja sam dobila s 11 i to mi se čini prerano.

A slažem se da ovo za spolne odnose dolazi od kuće i roditelja jer djeca nemaju zanimaciju, sve im je dostupno, časopisi, internet, roditelji za to ni ne znaju. Moj brat i sestra idu 5. osnovne, dakle 12 godina će sad i kad gledam njihov razred sve si mislim da to ništa više nije normalno. Nema više onog simpatičnog dječjeg zaljubljivanja, čupanja za kosu, sjedenja zajedno u klupi... Mi smo se tako ponašali i čini mi se da sam jedna od zadnjih generacija koja je bila pravo dijete, a ne odmah sa 14 skakala prvom dečku u krevet. Pa šta sve čujem po tramvajima, curice pričaju da ih taj dečko jaaako voli i slično, ma užas.

Jednog dana će se okrenut iza sebe i šta će imati, uništeno djetinjstvo, moguću neželjenu i maloljetničku trudnoću i nimalo stabilnosti u životu. Ja ću dat sve od sebe da svoju djecu odgojim drugačije, ne zadrto, ali ni ne preslobodno. Trebaju znati da kad nekoga voliš i dugo ste zajedno i stariji, onda je to prihvatljivo. Tako je meni mama rekla i bila je u pravu.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Stupanje u spolne odnose
9.6.2009 11:35:19   
Pollly
A što se tiče ovog pomicanja puberteta, to nam je zbog prehrane, jedemo piliće i kravice koje dobivaju kojekakve smjese za jest i narastu duplo brže nego prije, dok su se pasle na travnjacima i jele travu, a ne riblji prah. Nažalost, i mali seljaci koji se ne bave uzgojem profesionalno, stavljaju hormone u hranu tako da se više ne zna što je pravo. I kad to uđe u ljudski organizam, dogodi se isto. Zato i brže starimo, sjedimo (mislim na sivu boju kose user posted image ) i dobivamo bore i celulit.

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stupanje u spolne odnose
9.6.2009 12:21:24   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image sad se prase ko lude a koda se nase babe nisu prcale,garant u sjeniku,s klipom u ruciuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stupanje u spolne odnose
10.6.2009 9:01:23   
Viky
imam kčer i moram priznati da sam jako zabrinuta zbog togauser posted image
pokušat ću razgovorima pridobiti njeno povjerenje i na taj način postići da mi se povjerava...
moja mama mi je bila i prijateljica i ja tako želim biti s a svojom...


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Stupanje u spolne odnose
20.6.2009 19:15:47   
anne
IZVORNA PORUKA: Viky

imam kčer i moram priznati da sam jako zabrinuta zbog togauser posted image
pokušat ću razgovorima pridobiti njeno povjerenje i na taj način postići da mi se povjerava...
moja mama mi je bila i prijateljica i ja tako želim biti s a svojom...



Tako i ja.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!