|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječji doplatak
5.6.2009 9:47:21   
Thea
user posted image Svaki dan sve više pi user posted image im na  ovu našu lijepu državu.Podnijeli zahtjev u 2 mj. za dječji,zvala ih oko 20.4. i rekli da smo odbijeni..Nisam dobila do prošlog tjedna rješenj pa sam ih zvala i kaže žena da je zahtjev na obradi.user posted image Zatim me u srijedu zove žena da nemaju  naših poreznih uvjerenja i da joj pošalje.Odem jučer u poreznu,izvadim,faksiram i zovem danas ženu i kaže da je dobila...ALI rješenje je negativno jer prelazimo cenzus,ali ću dobiti nekih 500 kn za ovo treće dijete.Samo tih 500 kn dobim samo za 2 mjesec i više ne dobivam ništa......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Znači da imam i 5- 6 djece ništa od doplatka. Toliko o našoj državi i pronatalitetnoj politici......

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
5.6.2009 10:24:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječji doplatak
5.6.2009 10:27:49   
FIONA
draga vjerujem da si luda...kaj da ti velim da mi frendica ima invalidno djete i da joj nisu željeli ispaltiti lovu jer svaki mjesec mora dokazivati papirima da mala ima invaliditet i to postotak...kao da se čuda dešavaju preko noći i mane nestaju ...pa daj zamisli taj apsurd!!!!....užas!...hvala bogu još nisam trebala tak nekaj ali ak budem završila bum u crnoj kronici kratkih rukava...grrrrrrrrrrrrrrrrr

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dječji doplatak
5.6.2009 12:56:51   
emily123
šta da kažem???? naša državauser posted image user posted image . imam ih troje i prosle godine dobivala doplatak al ove godine NIŠTA jer smo mmmaaalllooo prešli cenzus

_____________________________

mamini anđeli............

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dječji doplatak
5.6.2009 13:19:34   
maja
Mi ćemo ga dobivati ali kod nas sve ide užasno sporo, sva sreća da sam ulovila neku vezu na mirovinskom i to nakon što je moj muž tamo potrošio cijeli dan i što se našetaouser posted image user posted image user posted image , ali eto ipak i uz vezu čekam već jedno 2 mjeseca na novčeke, rekla mi je da ću sada u 6 dobiti za oba dva mjeseca. Mije nešto ali opet dobro dođe. Jel znate do kojeg u mjesecu novci dođu?

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu emily123)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dječji doplatak
5.6.2009 13:24:35   
mirna
MM je isao pitati za doplatak kada se je rodio mali, pa mu se na porti smijao covjek i rekao mu je neka se vrati kada napravi jos 6 djece...user posted image  user posted image Na svu srecu sam uspjela ja nesto dobiti iz slo, nije to puno novaca, ali zasto bi im to ostavila kada imamo pravo...



(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dječji doplatak
5.6.2009 13:27:08   
maja
IZVORNA PORUKA: mirna

MM je isao pitati za doplatak kada se je rodio mali, pa mu se na porti smijao covjek i rekao mu je neka se vrati kada napravi jos 6 djece...user posted image  



ne kužim zašto, pa ne gleda se to na koliko dijece imaš nego prosjek plaće


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dječji doplatak
5.6.2009 13:29:59   
mirna
da, ali njegov prosjek je bio previsok za uvjete ovdje.. trebao bi puno djece da smanji prosjek.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dječji doplatak
5.6.2009 14:57:02   
twitty
IZVORNA PORUKA: maja
Jel znate do kojeg u mjesecu novci dođu?

bude oko 20.og ako je preko banke,preko poste par dana kasnije


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dječji doplatak
5.6.2009 15:53:55   
Bare
moram dodati par rijeci na ovoj temi, nikakvo rjesenje mi nije doslo, ali mi je na racun 21.05. uplaceno 39,90 kn!!!!!! opis doznake je djeciji doplatak!!!!! imam 2 djece, po papirima neto placu 2600,00 kn, a mm je nezaposlen!!! moja sreca da mi taj novac nije nuzno neophodan, ali pitam se na koji nacin zene koje uopce ne zive u hr (znam ih nekoliko) dobivaju dd po 200-300 kn po djetetu .... toliko o pronatalitetnoj politici nase vlade, bolje da dobiju djeca koja zive i idu u skolu u Mostaru nego mi u Makarskoj......

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dječji doplatak
5.6.2009 16:43:59   
ZVRK
ja nemam pravo na DD jer mi je muž privatnikuser posted image
tako meni rekli

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dječji doplatak
9.6.2009 14:33:38   
jaruska
haj!
ja sam danas isla predat zahtjev za dd jer su mi produzili porodiljni radi bolesti djeteta i na osnovu toga imam pravo na dd, pa me zanima dal ce meni sjest dd iduci mj ako necu jos dobit rjesenje?

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dječji doplatak
9.6.2009 16:04:39   
lueman
na ovu temu se mogu samo ljutiti. jer ako je nešto doplatak za djecu , trebala bi ga dobivat sva djeca. i ona dobrostojeća i ona koja to nisu. za skupit papirologiju trebam izgubit dva dana, i onda stalno traže dlaku u jajetu.ne da mi se gnjavit.ako naša vlada ne zna, sva mala djeca trebaju pelene, i druge potrepštine, veliki imaju svoje potrebe, pa ako već nude neki dječji doplatak, nek ga daju a ne da nas prave budalama.ispada da je roditelj koji ima veću plaću kažnjen ne dobivanjem DDuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu jaruska)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dječji doplatak
9.6.2009 16:06:25   
ejmama
Slažem se s tobom.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
9.6.2009 17:01:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu jaruska)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dječji doplatak
9.6.2009 18:31:49   
BEBA13
IZVORNA PORUKA: lueman

na ovu temu se mogu samo ljutiti. jer ako je nešto doplatak za djecu , trebala bi ga dobivat sva djeca. i ona dobrostojeća i ona koja to nisu.

neslažem se s tobom,doplatak za djecu je nešto sl. kao socijalna pomoć(svekrva mi radi u mirovinskom pa znam) i prema tome nemože biti ista financ. situacija u obitelji u kojoj rade oba roditelja i u drugom slučaju gdje je nezaposlena samohrana majka,a što se tiče veličine tog doplatka s tim se slažem da je to prestrašno jer gore navedena samohrana majka ima 300kn dječijeg,pa ti vidi šta možeš s tim kupiti i priuštit djetetu!

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dječji doplatak
9.6.2009 19:51:17   
lueman
onda nek nazovu dd soc.pomoć. ovak to zvuči ko nekaj na kaj svi mogu računati, a onda ispadne da imaš preveliki prosjek za cca 23 kn. nikad ga nisam dobivala i uopće mi ne fali. ali mislim da sva djeca imaju iste potrebe.user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu BEBA13)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!