|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sir
24.7.2008 23:42:10   
Candy
Cure,danas mi je palo nešto napamet dok sam jela sir...Naime,neke vrste sira koje režu tete u dućanu se "slijepe" dok su na hladnijoj temperaturi u frižideru i lome se...Ne može se normalno uzeti šnita sira,bez da se prelomi...Imate li kakav savjet kako to spriječiti ili što vi radite u tim slučajevima?
Možda je malo glupo pitanje,ali ako imate kakvih iskustava,molim,podijelite ih sa mnom user posted image ...
Hvala ...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sir
24.7.2008 23:52:44   
piggy
evo odgovora iz prve ruke moga mm.svi polumasni sirevi se na hladnom uvijek zalijepe,zbog svoje masnoce koju sadrze u sebi.ta masnoca se na hladnom stisne,zeto kad izvadis iz frizidera ostavi par minutica na sobnoj temperaturi da masnoca iz sira poprimi svoju strukturu.da se sir ne bi zalijepio jedan za drugi temperatura nesmije biti veca od 20 stupnjeva celzijevih.problem je u tome sto u ducanu nemaju frizidere vec su to rashladne vitrine.znas da su te sve vitrine otvorene.
P.S.polutvrdi sirevi kao Baranjac,Ementaler,Edamac itd. se ne lijepe.

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sir
24.7.2008 23:57:14   
njanja
Gledam ja nove teme i vidim SIR.....Moram ovo reći....neki imaju fobiju od pauka, neki od morskih pasa, visina.....ja imam od sira....Čim osjetim miris sira mi se plače, bojim se kada mi ga netko stavi blizu, budem histerična ako me netko sili s njime....A ne znam radi čega....Nitko ne zna, čak se niti moji mama i tata ne sijećaju kako je to počelo....MM je mislio godinama da izmišljam i jednom je nagovorio nećakinju koju obožavam da jede sir i poljubi me...na što sam ja pobjegla od nje.....nakon toga nitko više ništa nije pitao....A Vita sad govori: Anja se boji sira.... Evo, izvan vaše teme je, ali......

< Poruku je uredio njanja -- 25.7.2008 0:00:08 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sir
25.7.2008 0:07:10   
piggy
Candy gdje siiiiiiii????????????????

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sir
25.7.2008 0:10:10   
Candy
njanja,vidim da si otišla,ali nema veze što nije baš povezano s mojim pitanjem...možemo mi nastaviti općenito temu sira...zašto ne?Za razliku od tebe,ja sam veliki obožavatelj svih sireva...
Svi mi nešto ne volimo...moja frendica npr.ne voli mlijeko...zaobilazi ga u širokom luku...isto ne zna kad je to počelo i zašto user posted image ...
Piggy,hvala na odgovoru,iako je meni sve to jasno(mislim %m.m. i to...),ali poludim kad ne mogu normalno uzeti šnitu sira a da mi se ne rascjepka u deset komada user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sir
25.7.2008 0:11:12   
Candy
Evo me ,Piggy,šaram malo naokolo...ajmo u birc...

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sir
25.7.2008 0:12:29   
Wukovarka
Zanimljiva tema!
Ja volim sir iz Bebine Grede, zove se Pini, doslovnose topi u ustima.
A sto se tice ljepljenja sira...radila sam sa salamama i sirevima i primjetla sam da se vecinom slijepe punomasni sirevi

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sir
25.7.2008 0:13:51   
piggy
ajmo drage moje da se pocastimo prije spavanja,sad cu vam ja nesto tamo pripremiti

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sir
25.7.2008 8:01:15   
troubled
mene isto nervira kad se lijepi i puca....
piggy, prvom prilikom isprobat ću savjet TM user posted image
njanja...žao mi je...ja ti imam jednake takve reakcije na bvronhi bombone...
a što se sira tiče...volim ga uvijek, u svim oblicima, sve vrste...pravi siroljubac...
moja sreća također...jedna od prvih riječi joj je bila "ćij" user posted image ...došla bi do frižidera i govorila ćij,ćij...pućut (pršut)..... user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sir
25.7.2008 8:09:12   
mirna
Čim osjetim miris sira mi se plače, bojim se kada mi ga netko stavi blizu, budem histerična ako me netko sili s njime...
 user posted image user posted image user posted image sorry...imala sam cimericu koja je isto osjećala, ali ona nije jela ni mlijeka ni mliječnih proizvoda. kod nje je taj odnos do sira bio rezultat prisiljavanja sa zdenka sirom u vrtiću.user posted image


Ja volim sireve, ne prođe dan da ih ne jedem. piggy hvala na savjetu. najviše mi odgovara: podravac ili edamac..

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sir
25.7.2008 8:28:34   
Florijan Jakov
OBOŽAVAM sireve, sve osim onih zamjenskih...da se mene pita sir (svježi ili ovaj drugi) bio bi sastojak u svakom jelu....volim edamac, livanjski, paški, dimljene, s pljesni...mmmmmmm, tjestenina/ pizza sa 4 vrste sira user posted image , topli sendvić sa sirom, sve vrste tjestenine zapečene sa sirom...joj, ovo je tema na koju su mi sline iscurile  user posted image !

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sir
25.7.2008 15:15:28   
njanja
IZVORNA PORUKA: mirna
sorry...imala sam cimericu koja je isto osjećala, ali ona nije jela ni mlijeka ni mliječnih proizvoda. kod nje je taj odnos do sira bio rezultat prisiljavanja sa zdenka sirom u vrtiću.user posted image

 Ajme Mirna...i meni je jedno od zadnjih sijećanja kako u 1. razredu osnovne škole bacam zdenka sir kroz prozor nakon što sam 1 već pojela-silila nas "drugarica" da moramo pojesti 2 kom za marendu....Ni ja ne jedem ništa mliječno, osim mlijeko u kavi i kakaku, ali od ostalih mlijčnih proizvoda nemam fobiju....samo mi ne ide...A sira se baš bojim.... super da si mi to rekla....sad znam da ima još sličnih meni....  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sir
25.7.2008 15:46:29   
Ruža
IZVORNA PORUKA: njanja

Gledam ja nove teme i vidim SIR.....Moram ovo reći....neki imaju fobiju od pauka, neki od morskih pasa, visina.....ja imam od sira....Čim osjetim miris sira mi se plače, bojim se kada mi ga netko stavi blizu, budem histerična ako me netko sili s njime....A ne znam radi čega....Nitko ne zna, čak se niti moji mama i tata ne sijećaju kako je to počelo....MM je mislio godinama da izmišljam i jednom je nagovorio nećakinju koju obožavam da jede sir i poljubi me...na što sam ja pobjegla od nje.....nakon toga nitko više ništa nije pitao....A Vita sad govori: Anja se boji sira.... Evo, izvan vaše teme je, ali......


user posted image user posted image user posted image user posted image  Znam da tebi nije smješno, ali ja se ne mogu suzdržati... Fobija od sira. Tko zna što su tebi radile tete u vrtiću?

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sir
25.7.2008 15:49:20   
koka

Znam da tebi nije smješno, ali ja se ne mogu suzdržati... Fobija od sira. Tko zna što su tebi radile tete u vrtiću?
A meni je tek sad smiješno user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sir
25.7.2008 15:52:45   
Ruža
Odmah me asocira na vrtić, ja iz vrtića nosim fobiju od graška, tko ga nije htio jesti tete su šopale na silu.user posted image  ...user posted image user posted image user posted image  Bljak, bljak SMB kuglice...Dan danas ih ne mogu očima vidjeti.user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sir
25.7.2008 15:58:09   
Florijan Jakov
ja nemam fobiju od ničega, zato sam valjda ovako široka kako jesam
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Florijan Jakov -- 25.7.2008 15:59:02 >


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sir
25.7.2008 16:06:58   
njanja
Ali stvarno nije smiješno-kako ću ja janu napravit sendvič od sira kad bude išao na školski izlet????? user posted image  A FJ-ovo ti je odlična fora!!!! baš si me nasmijalauser posted image

< Poruku je uredio njanja -- 25.7.2008 16:09:26 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!