|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inicijalni razgovor u vrtiću
1.6.2009 8:44:15   
Puli
e da još

ima li braću/sestre
gdje živi-stan/kuća
ima li još netko od roditelja u kućanstvu
tko pomaže u odgoju djeteta


razgovaraš s pedagogom kao sa mnom u parkićuuser posted image

ako se još čega sjetim napišem


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Inicijalni razgovor u vrtiću
1.6.2009 8:47:54   
ZVRK
kod nas toga razgovora nema
a što se tiče uspavljivanja i šta jede........njih ne zanima u smislu MORA se prilagoditi na vrtički režim i jedenja i spavanja

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Inicijalni razgovor u vrtiću
1.6.2009 8:52:33   
dominik
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: dominik

bila sam na razgovoru sa domiem al se ne sjecam pitanja tako da ocito onda nije nista strasno, a doru mi nisu primili vec neka se javim mj dana prije 1 rockasa pa ce vidjeti da li ce biti mjesta jer mala nece navrsiti godinu do mislim 8.mj user posted image


tak ni moja i zato ide u privatni....a i kada navrši godinu dana ne bu mjesta za državni jel ih ima više sa manjom razlikom nego moja!!!daj zamisli...



ja se nadam da bumo neku predost dobili posto je dominik u tom vrticu, a u privat ionak mogu otici u 1 mj kaj ne?

a ak ti je mama u vrticu pa moze bebaca ugurati...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Inicijalni razgovor u vrtiću
1.6.2009 8:55:36   
curice
kod nas je na drugo dijete cijena umanjena za 100 kn,tako da prvo-starije dijete plaća 450 kn,a mlađe 550 kn

< Poruku je uredio curice -- 1.6.2009 8:56:58 >

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Inicijalni razgovor u vrtiću
3.6.2009 13:51:21   
apika
Evo mi danas bili na upisu u jaslice i pitali nas sve ovo kaj i Puli,pedagogica mlada i simpauser posted image .Uglavnom koga god smo sreli u vrtiću svi bili ljubazniuser posted image ,moramo za 2 tjedna na roditeljski di će nam reć detalje-što sve treba nositi u jaslice i sl.,28. i 31.8 imamo prilagodbu i onda 1.9 startamo!

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Inicijalni razgovor u vrtiću
3.6.2009 13:52:59   
FIONA
ne u privatni su upisi kao i za državni zbog subvencije države koliko je meni poznato...i oni imaju limit i rade grupe...samo kaj više plačaš!!!!...tak je bar kod nas???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Inicijalni razgovor u vrtiću
5.6.2009 21:54:29   
anne
Obavili smo razgovor i bilo je super.

Jedino me iznenadilo pitanje što mi se sviđa na mom djetetu, što bi izdvojila.user posted image user posted image user posted image
Kao moraš reči nešto karakteristično za njega, što ga najbolje opisuje.
Zujili smo i ja i Maki.user posted image user posted image
Postavljala nam je pitanja i cijelo vrijeme škicala kako se djeca ponašaju, igraju, komuniciraju.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!