|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vešmašina šteka
21.5.2009 7:46:37   
Njofra
Mi imamo problema s novijom vešmašinom (stara 2g) Candy Grand 6kg. Neće nam kupiti prašak iz ladice tako da svaki put moramo zaliti malo vode u ladicu da prođe prašak. Koma. Tako sam jučer zaboravila provjeriti da li je primila prašak i sjetila se tek nakon 20 min pogledati a ono imala kaj vidit pa nije ni malo praška uzela dakle radila je 20 min neznam kaj.
Pitam se imate li vi problema s tim isto kao i ja?


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 7:49:53   
ivanaa
mozda ti uzme premalo vode

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 7:55:27   
Puli
probaj pojačati dotok vode

i oprati kutijicu za detergent

možda se kakva kuglica praška sljepila i ne da vodi proći

kad se prašak zalijepi bude ko cement možeš zidat cigle koliko je čvrstuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 7:56:14   
Njofra
Pa nemam pojma. Budem morala pitati u servisu kak mi se čini. Ti nemaš takvih problema s vešmašinom

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 7:57:30   
Puli
nemam user posted image

sveki mi ostavila u nasljeđe candy mašinu
i za sada ju još nije uklelauser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 7:58:34   
Njofra
Probat ću oprati ladicu. Nisam ju oprala neko vrijeme sad već . E da me čuje odred za čistoću user posted image . Ali gle pitanje je sad nakon koliko pranja ju treba prati jer meni stalno šteka i ne pobere taj prašak do kraja. To je znači uobičajeno ili

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 7:58:36   
ivanaa
ja sam kupila novu za 6 000kn i ak krepa dici cu im servis u zrak,jedino mi omeksivac se zgrusa povremenouser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 8:11:49   
Njofra
Eto vidiš. I mi smo ovu skupo platili. Pa sad mi se čini kao da su one prije vešmašine bile kvalitetnije nego ova nova proizvodnja. Još moja radi i buku kao da avion polijeće.user posted image

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 8:18:51   
dominik
da imamo...svakih par mj moram odserafiti dovod vode i ocistiti mrezicu jer zbog nakupljenog pjeska-kamenca ne uzima dovoljno vode a i tu posudicu izvucem van pa ju operem ...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 8:50:21   
Ruža
Imam mašinku 8 godina staru, najeftiniji model tada. Vergla kao luda, pere šarafe bar jednom tjedno i neće da krepa.user posted image  Selila se 5 puta, promjenila 3 županije, godinu dana besposleno stajala i neda se.
Najveći kvar koji je imala je čarapa u odvodu.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 9:32:21   
tikica_69
I moja Gorenje stara 4 godine curka polako....a moja mama ima Gorenje masinu staru 30 godina i jos radi....eto, danas sve rade kao potrosnu robu sa garancijom od max 3 godine user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 9:44:23   
curice
Prekjučer mi majstor popravio kvar na mašini za robu-gorenje stara 6 godina,isto tako nije primala vodu,a sve drugo je normalno radila.Nekakav mali dio je puknuo i to je razlog zašto ne može normalno primati vodu.Kvar otklonio za pet minuta i naplatio 340 kn.user posted image  A jutros mi je crknuo mikseruser posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 9:51:41   
dominik
meni bio majstor za gorenje masinu 7 dana nakon kaj smo ju kupili...naime masina je skakala po kupaoni...on mi je pritvorio vodu...masina nije htjela raditiuser posted image pa ja odvrula do ibera i radila je normalno a sto se skakanja tice veli on da ju moram natrpati jer kad je polupraza normalno je da skace...kako da nadjem 6 kg dorine robe koju posebo peremuser posted image sad ju pustim neka skace bmk

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 9:55:09   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image ja imam staaaru veeš mašinu od Gorenja ,radi ko urica već 12 godina i sve je super..Radi ko švicarski satić...user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 9:56:18   
ornela.nely
moja mater ima gorenje mašinu staru više od 20god.i neda kupit novu jer zuji ko muha.a moja mašina je stara godinu dana i toliko skače i lupa da nekad samo čekam kad će mi susjedi počet galamit. user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 9:58:12   
ornela.nely
mojoj rodici je takva mašina skakala i zaglavila vrata od kupaonice.to je bila komedija....user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 10:09:23   
ejmama
Mi kad smo kupili mašinu namjestili smo nogice i ona ne skače, ali je jako zeznuto namjestiti i jako zavisi o tome kaoliko vam je pod ravan. Meni se inače stalno nakuplja paršak ispod posude tako da je često moram vaditi van i prati. Imam neku od Whirpoola i nije nešto.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 10:12:13   
FIONA
moja pametna dragica kako ju ja zovem od milja odmah digne buku ako nekaj nije po volji...Lg 7kg stara godinu dana!...možda ti je kamenac zaštekao nešto u sistemu...pretpostavljam da je puna elektronike...moja samo izbaci šifru i ja znam...ako nema vode, ako ima premalo vode, ako su vrata otvorena, ako je zaštopana...pa možda je i tebi tako nešto samo kaj ti ne zna reči!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 10:43:26   
lueman
ako vam veš-mašina skakućeuser posted image probajte ispod nje stavit podložak od gume, mi kupili u baumaxu, i sad ona lijepo "sijedi"na toj gumi i ne mrda čak i kad pere samo jedne hlače, inače prima 10 kg od whirpoola je i ne bih ju mjenjala.sad mi je crkel usisavačuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 14:20:06   
Zvonki
Ja prašak više uopće ne stavljam u tu ladicu nego direktno na veš u bubanj.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vešmašina šteka
21.5.2009 14:48:24   
mala pcelica
mojoj svekrvi je prije 2 mjeseca krepala mašina koja je bila stara 20 godina i krpana na sve moguće strane i žena si je ubrijala u glavu da hoće istu takvu ali novu naravno...sve je živo obišla i naravno nije takvu našla..pritome jedva smo ju ubjedili da se takve mašine već godinama ne proizvode...onda je mene naguzila da joj ja odaberem mašinu koju će kupiti, pouser posted image  sam....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!