|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najluđe mjesto za sex
21.7.2008 9:42:52   
mirna
Koje vam je bilo najluđe mjesto gdje ste user posted image ?

Moram još razmisliti, ali mislim da nam je najluđe mjesto bilo na uzbrdici u borovoj šumi 50 m od plaže (divlje)... Bilo je tako vruće da mislim da nitko nije šetao tamo po onoj vrućini...nadam seuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Najluđe mjesto za sex
21.7.2008 10:19:17   
tiha
prije par godina na haubi auta usred bijelog dana-za prvi maj....i ja se nadam da se nitko tamo nije setao!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  al zaboli me.........user posted image user posted image user posted image user posted image  uglavnom nitko poznat nije!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Najluđe mjesto za sex
21.7.2008 10:31:57   
Florijan Jakov
Na verandi neke "kleti" u vinogradu! Naravno, 20m od ceste...ko je vidio, vidio, al isto bilo vruće, pa sumnjam da je bilo puno šetača.

P.S. Nešto u zadnje vrijeme raznišljem kako bi bilo na balkonu user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Najluđe mjesto za sex
21.7.2008 12:11:11   
tina1602
u jednoj šumi, išli smo roštiljat i bila nam je godina i pol  veze.....
tada je napravljena lunica...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Najluđe mjesto za sex
21.7.2008 23:00:02   
tiha
tina vama je stvarno to bilo najlude mjeseto za sex.............user posted image ....primilo se iz prve!user posted image  bolje i to nego da ste cvijece zaliliuser posted image user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Najluđe mjesto za sex
29.7.2008 15:54:27   
tina1602
IZVORNA PORUKA: tiha

tina vama je stvarno to bilo najlude mjeseto za sex.............user posted image ....primilo se iz prve!user posted image  bolje i to nego da ste cvijece zaliliuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Najluđe mjesto za sex
1.8.2008 16:51:50   
Wukovarka
user posted image user posted image user posted image   samo kad se sjetim! Prije tri mjeseca, kad je i napravljen user posted image ...u svatovima!
Ja bila u dugoj haljini, prosetali se iza sale u mrak i MM poludio..avanturist, he he...user posted image user posted image

Nadam se da bebac nece saznati user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Najluđe mjesto za sex
6.8.2008 0:48:29   
novitata
U autobusu,nije bilo puno ljudi i bija je mrak,a nama baš došlo milouser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Najluđe mjesto za sex
8.8.2008 21:11:14   
mirna
IZVORNA PORUKA: novitata

U autobusu,nije bilo puno ljudi i bija je mrak,a nama baš došlo milouser posted image


ma da... nemoguce...user posted image

(Odgovor članu novitata)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Najluđe mjesto za sex
8.8.2008 21:21:38   
božica
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

user posted image user posted image user posted image user posted image

Nadam se da bebac nece saznati user posted image


e kada bi djeca znala gdje i u kojim uvjetima su nastala bilo bi svegauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Najluđe mjesto za sex
8.8.2008 21:23:53   
mirna
a da tek mi saznamo gdje su nas napravili...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Najluđe mjesto za sex
9.8.2008 1:05:14   
Elena
user posted image user posted image user posted image
bas sam se slatko nasmijala,a kaj ja znam,iskereno ne mogu odvoiti bas neko mjesto,ali bilo je bilo....user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
29.5.2009 9:08:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Elena)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Najluđe mjesto za sex
29.5.2009 12:10:21   
mali_macic
mmm, bilo ih je nekoliko... kao npr. jedanput po noci na plazi i cca. 70m od nas su sjedali neki taljani ali kako je plaza bila malo niza nisu nas mogli vidit, event. cut user posted image , onda na nudistickoj plazi na otoku Lokrum usret bijeloga dana kao i npr. na stijenama ispod htl.Presidenta (pokrivali smo se rucnikom ali ako je netko prosao mogao je skontat sto se dogadja) user posted image user posted image , itd. itd.

e da jednom smo po noci u auto na trajektnoj pristaniste i s pocetka nije bilo nikoga ali dok smo bili u akciju doslo je jedno auto i pakirao se odmah do nas (sto ja nisam primjetila) tako da su imali live prijenos iz prvih redova user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Najluđe mjesto za sex
29.5.2009 12:27:19   
huanita
Mislim da su mi najluđa mjesta bila na trajektu i u vožnji na autoputu (on je vozio, a ja sam zalegla u krilo).

Plaža i šumica je bilo podosta. Nikada se nisam sramila, a ako bi netko prošao, neka se makne ako mu smeta. user posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Najluđe mjesto za sex
29.5.2009 13:09:57   
Lady3
bilo jee,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svudaaa...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Najluđe mjesto za sex
29.5.2009 13:15:39   
m600
u parku na klupi navečer, u sauni u umagu, u kafiću nakon fajrunta...ma bilo ih jeuser posted image user posted image user posted image
sad mi to fali jer mm više nije baš avanturista...sad samo u krevetu hoćeuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Najluđe mjesto za sex
30.5.2009 18:57:41   
ELISABETH
U kaficu u wc-u, u liftu,na plazi nebrojeno puta user posted image user posted image a sada iskljucivo doma u krevetu.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Najluđe mjesto za sex
30.5.2009 21:53:14   
nemirna mama
hm.......bilo ih je dosta.....user posted image user posted image ........na haubi jednog starog auta koji je stajao uz cestu....naravno po mraku i tu se samo policija voza 

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Najluđe mjesto za sex
30.5.2009 21:58:11   
dami
...ima ih i sad... na stolu , u prirodi...
malo živosti uvijek treba. user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Najluđe mjesto za sex
30.5.2009 22:00:34   
mama mery
u kombiju ,u sumi u spavacoj dok je druga soba bila puna gostiju i to od njegoveuser posted image user posted image rodbine........

_____________________________




(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Najluđe mjesto za sex
30.5.2009 23:50:56   
twitty
na palubi teretnog broda,u moru na prepunoj plazi u 3 popodne...
al najljepse mi je bilo na terasi 16-katnog nebodera user posted image user posted image user posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Najluđe mjesto za sex
15.6.2009 23:25:54   
natalijax
na veš masini dok centrifuga radiuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Najluđe mjesto za sex
16.6.2009 8:09:59   
dominik
nisam tip od toga, al jedo od ludjih iskustava bio mi je auto dok je u blizini bilo natjecanje u vatrometu, doso orgazam i pocelo pucanje...user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Najluđe mjesto za sex
20.6.2009 17:07:08   
Monica
U kafićuuser posted image joj samo kada se sjetim od kuda mi hrabrosti..mlado-ludo
na plaži u mraku,parku..ima toga a sada u svoja četiri zidauser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!