|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Spirala
6.5.2009 20:53:09   
Buden
Imate li iskustva sa spiralom? Da li ste ju stavljle nakon poroda,ako da nakon koliko?Culas am da se to placa,jer to istina? Hvala!

_____________________________

Leo 18.01.2009.
04:28h
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Spirala
6.5.2009 22:21:46   
MILLA
da,raspitala se moja frendica. imaš od 250-onu običnu i neke sad najnovije od 1000kn ,koje traju 5 godina jer ,kao,same otpuštaju neki hormon protiv trudnoče. od njih 1 na 100 ostane trudna(na što je ova rekla da kakve je sreče to upravo bit onauser posted image )ima 4dj. i 27 god pa zato... uglavnom,ono što je dokt. preporučila kao najpametnije(jer uvijek nas kopaju,mi gutamo hormone,mi smo te koje stalno neki klinac...) postoji muška kontr. koja traje godinu dana. to je injekcija koja mužu šibne u dupe i on je sterilan godinu dana. nema nikakvih nuspojava,i poslije je opet plodan. ne znam vijenu,al se ponekad i isplati

< Poruku je uredio MILLA -- 6.5.2009 22:22:30 >


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Buden)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Spirala
6.5.2009 22:21:56   
BruMa
Nemam ju ni ne znam koliko košta,ali sam čula da se to ne stavlja ženama koje namjeravaju još rodit.
user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Buden)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Spirala
6.5.2009 22:25:32   
natalijax
ja sam o tom razmisljala da stavim,ali moja ginicka je protiv toga pa neznam da li ima neka bezbolnija kontracepcija ali ne kemija

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Spirala
6.5.2009 23:00:15   
novamama
IZVORNA PORUKA: MILLA

to je injekcija koja mužu šibne u dupe i on je sterilan godinu dana. nema nikakvih nuspojava,i poslije je opet plodan.


ovo baš dobro zvuči....pa kad završimo sa rađanjem i zatrudnjivanjem, svake godine na injekciju lijepo.....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Spirala
6.5.2009 23:02:55   
novamama
vezano za spiralu, ja ju ne bih stavila iz uvjerenja kako život počinje začećem...a ovdje niti ne znaš je li začeća bilo ili nije, po meni bi svaku menstruaciju mislila jesam li bila trudna ili ne.....ima drugih, boljih načina...npr, ova injekcija odlično zvučiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Spirala
6.5.2009 23:04:13   
twitty
IZVORNA PORUKA: MILLA

postoji muška kontr. koja traje godinu dana. to je injekcija koja mužu šibne u dupe i on je sterilan godinu dana. nema nikakvih nuspojava,i poslije je opet plodan. ne znam vijenu,al se ponekad i isplati

itekako se isplati,ja mm saljem cim doznam di i kako!
ako netko zna nek se javi!

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Spirala
6.5.2009 23:07:58   
MILLA
to ti tvoj gin, može reči. njen je muž  pristao na to.. pa čemo vidjet.kaže gin. da je to najpametnije od svega  što se trenutno nudi

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Spirala
6.5.2009 23:09:38   
twitty
iz tvojih usta u bozje usi!!!

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Spirala
6.5.2009 23:18:34   
novamama
http://www.24sata.info/lifestyle/zdravlje/6211-Injekcija-testosterona-Nova-kontracepcija-muskarce.html


baš zvuči ok!!!user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Spirala
6.5.2009 23:28:26   
dominik
mmama je jeda od onih koje su zatrudile preko spirale i morala je ici na ab...ali sada su spirale nesto drugo neg kaj su prije bile...ja moram definitivno ici po nekaj ali jos ne znam kaj bi i kaj budem...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Spirala
6.5.2009 23:30:05   
Zvonki
Domi, imamo isti problem! user posted image user posted image user posted image  Nema druge nego na panj user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Spirala
6.5.2009 23:32:13   
dominik
ma podvezat cu se...mene mm pogleda i ostanem trudna...bas me zezala kuma danas...pocnem joj pricat za kotracepciju kaze ona tak si i poslije domia pricala pa evo ti sad imas i doru...al bas sam taman krenula na stol i opa vise srece drugi putauser posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Spirala
7.5.2009 10:12:01   
mariola
Ne znam kako ću razmišljati kasnije al mi to sad zvuči brrrrrrrrr.
Mislim da to nikad neću stavit. Kažem, tek sam počela s djecom, a kad završim izmislit će oni još svašta user posted image
Moja frendica je odlučila stavit spiralu, oko 1000 kn je rekla da će doć.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Spirala
7.5.2009 10:17:01   
picky
ja sd za sad netrebam nikakvu zastitu jer mi nije ni trebala do sad.a vjerovatno je to sad drugacije nego prije jer su zene sa spiralom cesto zatrudnjivale

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Spirala
7.5.2009 14:58:23   
Dajana
Ja bih trebala zaštitu al se nikako odlučiti, i ja sam od onih koje muž samo pogleda i već sam trudna.
Ja sam imala spiralu nekih 6 godina i sve je bilo ok samo mi je menga trajala malo dulje. kad joj je istekao rok izvadila sam i spremala se staviti ovu novu mirenu, al opet nikako ju kupiti i otići kod ginića. Prije nego što sam to uspjela napraviti već sam bila trudna.
Ljuta sam na svu tu kontracepciju i ide mi na živce što mi o tome samo moramo voditi računa. Prvi put čujem za tu injekciju za muške ali ne znam koliki broj muškaraca je spreman na to. Za svog MM se ne bi zaklela.

(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Spirala
7.5.2009 17:35:35   
nemirna mama
ja isto razmišljam o spirali....imam 23 god i sad ću na ljeto rodit 3 djete....mislim ono već mi je dosta svake druge godine opa pa ono ivana trudnauser posted image user posted image ....sad kad rodim dogovorit ću se s doktoricom pa bumo vidli......

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Spirala
7.5.2009 18:43:48   
Buden
hvala na savjetima i idejama! ovo da se muzevima pika guza zvuci izvrsnoooooooo!!!

_____________________________

Leo 18.01.2009.
04:28h

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Spirala
7.5.2009 18:47:53   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: dominik

ma podvezat cu se...mene mm pogleda i ostanem trudna...



Kad je slobodan....samo da me pogleda na daljinu. Ne mora ni prilaziti blizu user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Spirala
7.5.2009 20:52:40   
dominik
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: dominik

ma podvezat cu se...mene mm pogleda i ostanem trudna...



Kad je slobodan....samo da me pogleda na daljinu. Ne mora ni prilaziti blizu user posted image



a jos je i pusit prestao sve me strahuser posted image na vrijeme smo se poklali pa imam fore dan dva za ginekologa

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!