|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jutarnji sex
4.5.2009 10:42:02   
pufna*
Dodu mi trenuci da cim otvorim oci ili ih jos ni ne otvorim kak spada zelim skociti na mm-a, dok s druge strane ima dana kad zelim djelic tog jutarnjeg mira samo za sebe. Kakvi ste vi po pitanju jutarnjeg sexa? Kakvi su vasi muzeki?
user posted image

_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 10:44:08   
Kika83
Mm je jutarnji tip za seks a ja ne, ja sam popodnevni ili kasno večernjiuser posted image Ali dogovorimo se miuser posted image

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 10:45:01   
Florijan Jakov
mm je stalno za akciju user posted image ... a ima dana kada nam baš paše maženje i seks ujutro prije posla, onako polusneni..mmmmmmmm user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 10:45:29   
pufna*
moj mm je (dobro, sve to ide s godina jel) jos uvijek CIJELODNEVNI tip za sex... dok ja nisam.
user posted image

_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 10:49:48   
mariola
mmm volimo to ali ne u 6 ujutro nego vikendom kad možemo spavat do mile volje i izležavati se user posted image

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 10:53:26   
dominik
vecinom sam ujutro ne diraj me, ne gledaj me is isuser posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 10:53:27   
ZVRK
mm bi ujutro jer je onda odmornijiuser posted image ,ali imamo puno vremenskih tajminga
glavno da se krene sa sexom -nije važno kadauser posted image (samo da zvrkić spava ili ne smeta)user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 10:59:05   
BruMa

IZVORNA PORUKA: Kika83

Mm je jutarnji tip za seks a ja ne, ja sam popodnevni ili kasno večernjiuser posted image Ali dogovorimo se miuser posted image

isto takouser posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 11:50:05   
gljiva
Obožavam jutarnji brzinski, onda sam cijeli danuser posted image

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:12:55   
nemirna mama
meni paše u bilo koje doba danauser posted image user posted image ....mm više voli ujutro ali ne buni se ni uvečeruser posted image
nekad se znamo probudit u pola noći i dok djeca spavaju oko 2 ili 3 i onda ponovno ujutro oko 7 i tak...
kad nam se hoće onda nam se hoće...po 7 dana za redom....user posted image user posted image user posted image user posted image ....par dana odmora i onda opet sve ispočetka

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:17:39   
Indy
čitala sam da je najbolje to raditi ujutro oko 7h jer se tada organizam budi i počinju kolati hormoni. Ja se nesjećam kad smo to radili u jutro jer se već dugo budim sama.

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:18:47   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: mariola

mmm volimo to ali ne u 6 ujutro nego vikendom kad možemo spavat do mile volje i izležavati se user posted image


Isto tako je i kod nas....kad smo doma zaigramo se ujutro user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 12:25:44   
mala pcelica
u zoru je najljepše user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 14:09:22   
sanjarica
volim jutarnji.super je.kasno sam umorna i pospana pa jedva cekam leci.user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 15:26:17   
pufna*
poslje jutarnjeg je ljepsi dan, poslje vecernjeg je ljepsi san user posted image

_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 15:28:23   
anaxx
IZVORNA PORUKA: pufna*

poslje jutarnjeg je ljepsi dan, poslje vecernjeg je ljepsi san user posted image





ovo stoji!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 15:33:14   
m600
mm to voli navečer...ujutro nije za ništauser posted image user posted image user posted image  ja volim uvijekuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 17:25:31   
bubamara787
kako se ono kaze: po jutru se dan poznaje user posted image

moram priznati da od kako se je marta rodila malo smo to morali ostaviti po strani ali kad nam se god pruzi prilika mi je iskoristimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 19:23:18   
Wukovarka
Uvijek sam za jutarnji sex, ali večinom se probudim kad MM-a vec nema user posted image

On je naravno uvijek za, dok mene luda želja uhvati svake prijestupne user posted image

(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 21:44:48   
uspavana
volim i ja jutarnji ali samo ponekad...
i meni je dan onda super sa smiješkom...

a uvijek se dogovorimo za neko vrijeme...koje mm i meni najbolje odgovara user posted image


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 21:49:36   
MILLA
dok nisam rodila je bilo ujutro-sada kad stignemo.....user posted image mm voli popodne(kad se meni niš neda) a ja navečer(kad se njemu spava) nikako se dogovorit!user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 21:53:07   
ninishka
bilo koje doba dana je poželjno, glavno da smo sami i da mali ne smeta...posto on slabo spava po danu a po noći sam ja umorna iskoristimo podne kad je miran...radimo na tome da mu cim prije "napravimo" sekicuuser posted image user posted image user posted image
slazem se da je jutarnji dobar za dobar dan i bolje raspoloženjeuser posted image


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 23:15:09   
mama mery

IZVORNA PORUKA: nemirna mama

meni paše u bilo koje doba danauser posted image user posted image ....mm više voli ujutro ali ne buni se ni uvečeruser posted image
nekad se znamo probudit u pola noći i dok djeca spavaju oko 2 ili 3 i onda ponovno ujutro oko 7 i tak...
kad nam se hoće onda nam se hoće...po 7 dana za redom....user posted image user posted image user posted image user posted image ....par dana odmora i onda opet sve ispočetka




potpisujem!user posted image

_____________________________




(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!