|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 22:24:27   
evanda
A detergent od 2 kg traje i traje i traje, jer ga treba puno manje staviti i  pere fleke već na 40 C ( Persil)....ajme, koju reklamu im radim....user posted image Al šta jest, jest

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 22:28:40   
Thea
IZVORNA PORUKA: mamulinčica

Ja sam sebi našla savršenu formulu,u Lidlu sam kupila sprej W5 za čišćenje štednjaka i s tim poprskam mrlje i sve skine,a koristim i njihov prašak Lel i odličan je a 9 kg košta 55 kn(bio je na akciji) i ja sam prezadovoljna,a imam mašinu s kojom i nisam baš zadovoljna,ali ova kombinacija mi je stvarno pun pogodak i ovo sredstvo ništa ne uništava tkaninu.

A detergent od 2 kg traje i traje i traje, jer ga treba puno manje staviti i  pere fleke već na 40 C ( Persil)....ajme, koju reklamu im radim.... Al šta jest, jest



Ja sam baš danas oprala veš sa persilom i nije opralo niti jednu fleku(kakao,čokolada,naranča,tempere sa likovnog) ništa....user posted image i to na 60°C ..
A ovaj iz Lidla mi je super ....user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mamulinčica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 22:30:23   
evanda
Persil iz Mullera, original?!
Možda ne pričamo o istom...ili ja imam drugačije flekeuser posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 22:32:48   
Thea
Ma da baš iz Mullera jer sam zadnji put svekrvi tamo kupila jer ona pere s tim pa sam htjela baš probati hoće li oprati...Ništa sve mi je ostalo.Pa zar su moji takve svinjice da samo moje fleke nejdu van....???user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 22:35:10   
evanda
user posted image odlična si!....user posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
12.11.2009 20:02:02   
riDoris
Moram priznati da robu oduvijek perem Arielom,mada u zadnje vrijeme koristim Dash(talijanski) i niti jedan od njih mi ne skine jače fleke pa ni kada perem na 95°. Tako sam jednog dana otkrila i onaj Ariel (tekući) za mrlje i nema te mrlje koju ne opere. Imam curicu od 2 i pol godine i ne voli nositi baberin pa mi uprlja i najfiniju robu. Primjetila sam da ako zaflekanu robu odmah ne tretiram tim Arielom , mrlja će mi teže otići, ali inače skida 100% na svim temperaturama(barem što se mene tiče).user posted image user posted image javascript:void(opener.AddText('[sm\=smiley20.gif]')); self.focus();

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!