|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   godišnjice braka
21.4.2009 9:58:41   
plavka
Curke meni i mom mužu se bliži prva godišnjica braka pa me zanima kaj ste si vi darivali i šta ili kako ste obilježili taj dan???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 10:30:54   
mariola
Evo, ovdje nešto o tome...

http://www.ringeraja.hr/forum/iznenadjenje_za_godisnjicu_braka/m_33150/tm.htm

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 10:38:44   
dominik
da nema klinaca isli bi na veceru s kumovima..ovak si je mm otisao 7 dana prije godisnjice u svoj omiljeni duckas i kupio si poklon user posted image i potrosio vise neg kaj sam ja bila spremna datiuser posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 10:47:16   
Florijan Jakov
planiram ove godine stvarno nekaj poduzeti za tu godišnjicu...FJa ćemo vjerojatno na bejbi siting dati, a onda ili sama s mm-om negdje na večericu ili zajedno s kumovima neku tulumarku nabaciti user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 11:57:17   
plavka
Ja nemam ideje a pošto sam na komplikacijama spala sam na manju plaću pa mi to darivanje baš i nema smisla s obzirom da su nam financije zajedničke ali on je tako osiječajan i pažljiv i uvijek pozorno sve sluša i promatra te me iznenadi prekrasnim i pravim ženskim poklonima, potrudi se i za nakit i kozmetiku i obleku, voli iči po dučanima samnom.... a opet prva nam je godišnjica


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 11:59:54   
ninolina
Gle draga priuštite si večericu doma, kupanje uz svijeće. Jednostavno, jeftino a opet posebno i samo za vas

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 12:07:41   
plavka
odlična ideja što se kupanja tiče to smo često prakticirali a i nasmijala si me do suza jerbo sam ja u 31 tjednu trudnoće a i on je dosta visok pa nam je kada premala... nestanemo više user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 12:13:35   
ninolina
Eto onda večera i zamisli da se kupate pa čete se bar nasmijati. Šetnja, vrijeme samo za vas. Ma glavno da ste skupa, bar je meni tako. Uskoro češ mu dati najljepši i najvredniji poklon na svijetu. Nije li tako?

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 12:22:12   
plavka
da naše zlato če nam biti največi poklon user posted image user posted image user posted image ...


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 12:29:24   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 12:31:11   
mariola
IZVORNA PORUKA: ninolina

Gle draga priuštite si večericu doma, kupanje uz svijeće. Jednostavno, jeftino a opet posebno i samo za vas


Ovo je vrlo učinkovita i jeftina metoda. Lani sam za valentinovo mm-u napravila omiljenu večeru, ljepo sve servirala svečano, fina boca vina, njegova omiljena torta u obliku srca, mirisna kupka s hrpom svijeća. Potrošila ništa (osim kalupa srce 25knuser posted image ) a on je pao na koljena i uživali smo, to se dobro sjećamuser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 12:46:43   
plavka
Curice sve to zvuči prelijepo večerica i svijeće i svašta nešto a ja sad kad sam doma serviram nam svaki dan ručak i večericu  isto znam da če on mene sigurno iznenaditi sa nekim vrijednim i posebnim  poklonom user posted image user posted image user posted image jer je on jednostavno takav rađe če meni kupit nešto da me iznenadi nego sebi...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: godišnjice braka
21.4.2009 14:41:06   
uspavana
mislim da su ideje super!
nešto što ćete sami vi raditi zajedno (odnosno ništa ne raditi), i uživati user posted image

romantična šetnjica, večera uz svijeće... možda neki romantičan film... ovisi sve o tome što ti i dragi volite zajedno raditi

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
21.4.2009 17:49:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu uspavana)
  Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!