|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vodene boje, tempere
20.4.2009 8:14:10   
anne
Kad ste djeci dali da doma bojaju vodenim ili temperama?

Baš bi voljela slikati s Petrom, ali me strah nereda - svjetli novi namještaj...user posted image
Sve bi trebala obuči u nalon!user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vodene boje, tempere
20.4.2009 8:51:58   
ninolina
Anne ja sam svojima dala dosta rano ali tek kad je lijepo vrijeme vani. Stavim im stol, najlon na njega i djeco uživajte, u kući to nedam jer mislim da mi nebi bio dosta odred za čistoču.
Tako da draga kad dođe lijepo vrijeme ili dvorište ili balkon i uživajte


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vodene boje, tempere
20.4.2009 9:12:29   
ZVRK
moj je počeo crtati u vrtiću sa 2i po godine a doma sam mu dala sa 3 godine jer je sam tražio.
mogu ga pohvaliti da netrebam skoro ništa čistiti sa njime.
crta na stolu gdje jedemo.vodu za ''pranje''kista mu stavim u pepeljaru jer je niska i teže se prolije(još nije niti jednom).
napočetku sam mu stavila kuhinjsku krpu oko vrata ako bi se poprskao ali nam nije trebala jer on sam pazi.
prvi put sam mu rekla da će on ćistiti samnom sve šta pokapa naokolo i poslije je ok.
on uživa u tome ali crtanje ga ''drži''maksimum 15-30 minuta


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vodene boje, tempere
20.4.2009 9:22:13   
dominik
domi je sa dve i pol na stafelaju sa akrilnim bojama slikao...necakinja i teta su mu pametne daleuser posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vodene boje, tempere
20.4.2009 9:24:53   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: dominik

domi je sa dve i pol na stafelaju sa akrilnim bojama slikao...necakinja i teta su mu pametne daleuser posted image

štafelaj user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vodene boje, tempere
20.4.2009 9:26:13   
dominik
ono na cem slikari slikaju...ima i malih kaj se na stol mogu staviti

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vodene boje, tempere
20.4.2009 9:27:47   
ZVRK
hvala.

i da treba im kupiti onaj ''pravi''papir za vodene boje.jer je hrapaviji pa se laše crta a boje ''ne bježe''kao po obićnom papiru

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vodene boje, tempere
20.4.2009 9:29:14   
dominik
a pregacu je vrlo lako napraviti od nailon vrecice....razrezete ju na rubovima...rucku jednu stavite oko vrata a sa drugom napravite remen pa oko struka...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vodene boje, tempere
20.4.2009 10:20:21   
lueman
ja obukla djeci obično muževe stare košulje, samo zakopčala otraga.user posted image a i ne naprave preveliki nered. na stol stavimo neki stari stolnjak i to je touser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vodene boje, tempere
20.4.2009 10:51:30   
Njofra
IZVORNA PORUKA: ninolina

Anne ja sam svojima dala dosta rano ali tek kad je lijepo vrijeme vani. Stavim im stol, najlon na njega i djeco uživajte, u kući to nedam jer mislim da mi nebi bio dosta odred za čistoču.
Tako da draga kad dođe lijepo vrijeme ili dvorište ili balkon i uživajte



Da i mi isto slikarstvo s vodenim ili temperama dozvoljavamo jedino vani.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vodene boje, tempere
20.4.2009 11:40:07   
troubled
joj, joj anne.....hitno daj petri da slika user posted image user posted image user posted image
da će biti nereda - bit će ga...pa što? user posted image
neka uživa, packa, macka...
paula je imala kecelju za slikanje...plastičnu s dugim rukavima...ali jednako tako može dobro poslužiti i koja reklamna majica kratkih rukava za odrasle...bit će joj fora, kao haljinica user posted image
za početak je možeš staviti da slika na podu...zaštiti plastikom ili novinama dio poda znatno veći od papira na kojem će slikati...

što se tiče ovoga - je li rano?...paula je u jaslicama s godinu i mjesec dana imala na panou prvi "rad" u temperi... (bile su to male divne jaslice u kojima je bilo dovoljno teta da su mogle i takve ekstravagancije činiti s bebićima) user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vodene boje, tempere
20.4.2009 14:57:44   
Lady3
Ja sam dala da slika u kuhinji i nereda posvudauser posted image
sad joj dam da boja vani dokle god želi i uživamo..user posted image
Dam joj i u kući ali joj dam kecelju preko odjeće,stol prekrijem najlonom i nek boja..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!