|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pečnica koja sama peće
5.4.2009 22:23:46   
tikica_69
Electroluxova Inspiro ugradna pećnica idealno je rješenje za sve koji nemaju dovoljno vremena za pripremanje hrane. Ova pećnica osim brojnih tehničkih novotarija, ima ugrađenu umjetnu inteligenciju prikupljenu od mnogobrojnih profesionalnih kuhara, a koja će vama olakšati rad u tolikoj mjeri da bez nje više nećete moći.

Ona sve zna
Elektroluxov razvojni tim napravio je vrhunski posao koji se očituje i kroz vrlo jednostavno upravljanje jer dovoljno je samo sa dva tri pritiska na kontrolnoj ploči „reći“ pećnici što treba peći, kuhati, roštiljati ili što već, gurnuti to isto unutra, zatvoriti vrata i pričekati. U međuvremenu možete raditi ostale poslove vezane uz pripremu ručka, a pećnica će vas na vrijeme obavijestiti da je hrana pripremljena.
Želite li npr. ispeći patku pritisnut ćete gumb pečenje mesa i ribe, a zatim ćete pritisnuti podkategoriju patka, pečena u komadu. Nakon toga upišete težinu patke i stisnete gumb OK. Zar može jednostavnije?

Ostale mogućnosti
Osim osnovne funkcije pečenja, Inspiro pećnica ima i dodatak za roštilj koji postaje Izvrsna funkcija za završnu fazu pripreme jela kada je potrebno zažariti povrće i tjesteninu, a tu je i neizostavni ražanj, praktičan za pečenje peradi.
Od ostalih naprednih mogućnusti tu je svakako i filter za masnoću koji ujedno eliminira i neugodne mirise. Filter zadržava oko 80% masnoće i time štiti okolni namještaj, a sam se čisti. Zbog sigurnosti kuharice, ali i male djece koja se često motaju po kuhinji, vrata pećnice su napravljena od četiri stakla s niskom temperaturom prednjeg dijela.

Jedino nigdje ne piše cijena.... user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pečnica koja sama peće
5.4.2009 22:31:31   
Candy
Nakon pametnog frižidera,bilo je samo pitanje vremena kad će pećnica doći na red user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pečnica koja sama peće
6.4.2009 8:36:23   
tikica_69
Jos da se i sama cisti user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pečnica koja sama peće
6.4.2009 10:50:03   
ejmama
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Jos da se i sama cisti user posted image


I sama ode u dućan po namirnice.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pečnica koja sama peće
8.4.2009 10:11:47   
koka

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Jos da se i sama cisti user posted image

takva već odavno postoji, vidila reklamu samo se stvori kup i ti s lopaticom pokupiš smeće user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pečnica koja sama peće
8.4.2009 10:35:16   
tikica_69
Želite li npr. ispeći patku pritisnut ćete gumb pečenje mesa i ribe, a zatim ćete pritisnuti podkategoriju patka, pečena u komadu. Nakon toga upišete težinu patke i stisnete gumb OK  Ovo bi mi dobro doslo kad pecem hrgu od odojka user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pečnica koja sama peće
8.4.2009 10:37:42   
plavka
Curke moj muž i ja samo kupili sličnu pečnicu isto od electroluxa, ugradbena, otvara se sastrane, ima vodilice i hrpu programa između kojih pomoč pri kuhanju gdje je unutra več unešeno nekoliko recepata, odaberete šta želite peči, svinjetinu, teletinu, perad (dal u komadu ili ne, te koliko kg), biskvit, nekoliko vrsta kolača, kruh, peciva, pizze, složenci, musake, lasagne i na kraju gotova jela (smrznutih) možete unjeti i vi svoje recepte ili ove gore navedene možete narihtati da se peku ručno a ne da se peku automatki... naša je koštala 4.599,00 kn 

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pečnica koja sama peće
8.4.2009 10:38:45   
tikica_69
Pa i nije tako strasno....mislila sam da je puno vise....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pečnica koja sama peće
8.4.2009 10:47:23   
plavka
Ja sam jako zadovoljna sa svojom, nebih je mjenjala mada mi je malo bila too much tada  s obzirom da smo tek uselili u stan i morali kupiti još brdo stvari, nju smo kupili zadnju, ako mislimo na istu inspiro ima negdje duplu cijenu od moje...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pečnica koja sama peće
8.4.2009 12:09:25   
tikica_69
Uh...e to je stvarno puno user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pečnica koja sama peće
15.4.2009 13:28:30   
tikica_69
Vidjela je jutros u Euronics-u za 3.599 kn ...i to mi je jos preskupo user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!