|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: namjerni pobačaj
30.5.2009 11:39:34   
mamice
ja bi rodila i sve da sam imala podrsku bilo koga. svi su bili protiv i nisam imala gdje zivjeti s njim moji su bili podstanari a cim bi ja rodila gazda bi nam dao otkaz a gdje bi mi s placom od 3000 kuna cetri usta prehranili i podizali bebu da ima sve. kad sam ostala drugi put trudna morala sam ici pobaciti iz medicinskih razloga JER SAM ISLA 2 PUTA NA RENGEN  bubrega i dijete je bilo ozraceno. ta 3 andjela necu nikad zaboraviti i uvjek ce faliti mi ali moram radi ovog ljepotana biti jaka.


_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: namjerni pobačaj
30.5.2009 16:19:18   
dominik
user posted image

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: namjerni pobačaj
31.5.2009 7:41:23   
TONKAA
Drage moje mene zanima dal je koja od vas imala kakve posljedice u porodu i kada ste rodile?
Hvala unaprijed

< Poruku je uredio Iva Piva -- 1.6.2009 0:08:07 >

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: namjerni pobačaj
31.5.2009 7:47:09   
troubled
znam ih par...ne osuđujem, znam da im je vrlo teško....srećom pa ne znam nikoga kome je to "kao kuhanje" (netko je napisao tako) - to bi mi bilo jako teško za razumjeti...
jednoj sam prijateljici pomogla da se predomisli i danas nam je objema drago radi toga...cura je prekrasna i ima 13 godina user posted image user posted image user posted image

osobno, oduvijek znam da to nije rješenje za mene....neka malih bebica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu TONKAA)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: namjerni pobačaj
31.5.2009 7:49:44   
vjerae
Moje je mišljenje da svatko ima pravo izbora,nekad život ne dopušta bilo zdravstveno bilo financijski,tužno je u svakom pogledu

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: namjerni pobačaj
1.6.2009 7:50:08   
TONKAA
Da u svakom pogledu je to jako tužno. A kada moraš to napraviti i nitko te ne pita dal ti to uopće želiš ili ne user posted image .To se i meni desilo.

< Poruku je uredio Iva Piva -- 3.6.2009 2:25:36 >

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: namjerni pobačaj
1.6.2009 7:54:32   
tikica_69
Voljela bi kad bi ljudi bili svjesniji posljedica pobacaja (i psihickih i fizickih), pa da umjesto da se dovedu u takvu tuznu i tesku situaciju, radije biraju izmedju pilula i kondoma, nego pobacaja ili trudnoce.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu TONKAA)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: namjerni pobačaj
1.6.2009 12:03:50   
TONKAA
Zznam ja jednu koja je pobacila svojom voljom. Razlog joj je bio posao. Kaže da nije pobacila dobila bi otkaz. Bože sačuvaj radi posla ona ide pobaciti to nisam nigdje čula. A ni vidjela. Jako tužno. user posted image user posted image

< Poruku je uredio Iva Piva -- 3.6.2009 2:27:17 >

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: namjerni pobačaj
1.6.2009 12:24:39   
pikachu
Nisam dosad komentirala ovu temu jer je preteška i na kraju samo mogu reći: K'o sam ja da sudim...? user posted image
Različite su sudbine i razlozi i način na koji se žena poslije nosi s tim... Nisam to prošla pa ne mogu detaljizirati...
Ne volim da se Crkva miješa u te stvari i žena treba imati pravo izbora, a sad ima nas svakakvih...
I kakogod bilo na kraju je samo tužno...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu TONKAA)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: namjerni pobačaj
1.6.2009 15:45:10   
ivanaa
ni crkva ni drzava ni ikakva institucija nemoze krojiti moral pojedinca,niti se smije mjesati u zivot zene...

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: namjerni pobačaj
1.6.2009 15:50:52   
uspavana
IZVORNA PORUKA: pikachu

Nisam dosad komentirala ovu temu jer je preteška i na kraju samo mogu reći: K'o sam ja da sudim...? user posted image
Različite su sudbine i razlozi i način na koji se žena poslije nosi s tim... Nisam to prošla pa ne mogu detaljizirati...
Ne volim da se Crkva miješa u te stvari i žena treba imati pravo izbora, a sad ima nas svakakvih...
I kakogod bilo na kraju je samo tužno...user posted image user posted image user posted image


slažem se s tobom...

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: namjerni pobačaj
1.6.2009 16:02:25   
Kika83
IZVORNA PORUKA: uspavana

IZVORNA PORUKA: pikachu

Nisam dosad komentirala ovu temu jer je preteška i na kraju samo mogu reći: K'o sam ja da sudim...? user posted image
Različite su sudbine i razlozi i način na koji se žena poslije nosi s tim... Nisam to prošla pa ne mogu detaljizirati...
Ne volim da se Crkva miješa u te stvari i žena treba imati pravo izbora, a sad ima nas svakakvih...
I kakogod bilo na kraju je samo tužno...user posted image user posted image user posted image


slažem se s tobom...


Potpisujem vas cure

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: namjerni pobačaj
19.7.2015 18:20:40   
kiar
Da neduljim nedavno sam imala spontani pobačaj i psihički sam još jako loše...nedavno sam saznala da od muževog brata je cura trudna,ali jučer šok ona ide namjerno pobacit,ja sam toliko loše to primila nerazumjem žene koje to mogu uciniti,molim boga da se predomisli...😢

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: namjerni pobačaj
20.7.2015 13:17:59   
angellah
Kiar, žao mi je zbog tvog spontanog. user posted image
Da, najteže je kad nešto želiš a vidiš druge da to olako odbacuju. Ne podržavam pobačaje, smatram da ima dovoljno kontracepcije i dostupnih informacija da se trudnoća ne dogodi.
Ali opet, to su moja mišljenja i na kraju svatko živi sa svojim odlukama.
Želim ti da ubrzo zatrudniš i rodiš jedno prelijepo djetešce i da zaboraviš teške trenutke. user posted image

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: namjerni pobačaj
22.7.2015 7:15:26   
kiar
Užasno se osjećam iako sam probala sve samo da spasim to maleno biće,molim se svaki dan da se predomisle iako danas je stigao taj dan,za danas je zakazan abortus,užasno se osjećam i možda sad zvuči zločesto ali nadam se da će im se sve vratit

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: namjerni pobačaj
22.7.2015 9:52:52   
angellah
Znam da si uzrujana, potpuno te razumijem.... user posted image

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: namjerni pobačaj
22.7.2015 10:07:01   
kiar
angellah hvala na razumijevanju,ja već imam dvoje djece ali neke ljude nemogu shvatiti .... nazalost prije pola sata je zahvat obavljen.. ja koja nebi trebala imati savjest imam jer znam što su učinili user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!