|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi problemčići - hrana, stolica
31.3.2009 9:15:43   
Njofra
Zašto ne jede kako treba?
Izostajanje stolice i do pet dana?
Kada će završiti to razdoblje nagovaranja? "Ako ovo onda ćeš dobiti ono" i na kraju ne upali niti to svaki put. Niti ukrašavanje hrane kako je netko savjetovao ne ide nam. Primjer, baka je ispekla krumpir izrezan oblika kamiončića a u njega stavila komadiće mrkvice i graška kao mrkvica su drva a grašak pijesak na tanjuru je još bilo i dva brdašca mesa i sve je dobilo svoju pričicu. Baka je maštovitija ja sam preumorna da bi smislila tako nešto ovih dana. Ništa. Eto tako. Da i sirup za apetit dobiva, ok ne svaki dan jer nekad i on sam ne želi pa ne ide ništ na silu tako ni to. Što se tiće problema s ne redovitom stolicom (imamo čepiće ali izbjegavamo taj način jer nije ok prečesto uzimati) kompot jednostavno ne želi pa tako ni čaj od kamilice. Jedino kaj hoće je gusti sok i to tak tak pomogne. Ovisi.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Problemi problemčići - hrana, stolica
31.3.2009 9:23:06   
ninolina
Joj shvačam te, nemaš snage za borbu s njim svaki dan oko toga. Nemoj mu davati ove sokove za razređivanje. Kupi od kruške, marelice u tetrapaku, možda mu s tim omekšaš stolicu. Jer sigurno i tvrdo kaka. A hrana.... moja ima 5 godina i još se borimo s tim jednostavno nejde. Nadam se da ćete naći najbolje rješenje ali nemoj ga siliti to je još gore

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Problemi problemčići - hrana, stolica
31.3.2009 9:36:20   
božica
Njofra uvijek nam nekaj priušte ti mali šarmeri
kužim te za hranu i maštovitost
ja isto nemam živaca za maštovita jela
probaj mu kruškicu uvaljati kak ninolina veli pa dase stolica zmekša

pozz


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Problemi problemčići - hrana, stolica
31.3.2009 10:54:27   
ivanaa
mom pomogne sok od sljiva

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Problemi problemčići - hrana, stolica
31.3.2009 11:02:52   
dominik
moj vrag doma ne jede nis osim pilece juhe, kruh i putar, tu i tam neka salama, jogurt, puding i monte, ali nas spasava sto pije caja puno pa ima stolicu...teta u vrticu mi kaze da tamo jede sve i pojede ok kolicinski...znaci doma zeza...ja sam prestala forsat i nudit...sta ima nek pojede...pa bumo vidli ko bu se vise inatiouser posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Problemi problemčići - hrana, stolica
31.3.2009 11:22:25   
mrkvač
Samo ga nemoj tjerati previše jer on baš onda neće jesti! Imam ja takvu nećakinju!
Ali prefrigani su oni, ono što njima paše to jedu! Treba ih pustiti da ogladne pa će jesti!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!