|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
18.8.2008 22:49:32   
tiha
user posted image  bravouser posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
19.8.2008 8:00:35   
troubled
IZVORNA PORUKA: mirna

tako bih htjela ostati trudna i imati jos jedno djete,a opet znam da onda pogotovo necemo imati ni stan ni kucu,bilo sta samo da odem u svoje.


i meni je to najtužnije, da ne mogu odmah na 2. dijete..user posted image   ali puno žena u mojoj okolini svoje bebače očekuju i poslije 35-te.. valjda ćemo i mi za nekoliko godina..


cure drage, naravno da svojoj djeci želimo pružiti sve najbolje, ali vjerujem da ćete se složiti sa mnom kad kažem da financije nisu prve na tom popisu...
nije loše ni kad "ide sve po redu" (škola, posao, brak, stan, djeca) ali to nije jedini, ni jedini pravi način....
gdje je ljubavi i želje sve se može...
user posted image
dakle, idemo na bebicu i sve će se posložiti na najbolji mogući način....čuda se događaju svakodnevno user posted image  

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
19.8.2008 17:43:16   
mlada mama
NADAM SE DA CEMO STO PRIJE NA BEBICU, I TOLIKO SAM OVIH DANA OPSJEDNUTA TIME DA VEC SVE "PRIPREMAM" DOK JE MALI DANAS SPAVAO  ODLUCILA SAM SAMA IZRADITI LANCIC ZA DUDU, NADAM SE DA CE IDUCI PUT BITI user posted image  JER SAM PRIREDILA ROZE I ZUTE PERLICE. I PO KATALOZIMA STALNO GLEDAM ROBICU ZA CURKE...STVARNO BI POSLIJE DECKA BILO LIJEPO IMATI I KCERKICU.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
22.8.2008 9:59:18   
tina1602
utječe toliko, da ću sada u ići radit...
predala sam zahtjev za drugih šest mjeseci...
i ako nađem posao nakojem mi je plaća veća od porodiljnog biti ću prisiljena ići radit...
jer ovo je neizdrživo....
mm je počeo radit, jer vidi da ne možemo od obrta živit..
na početku je bilo dobro...
ali sada smo digli kredit...
te je porezna poslala rješenje nakon šest mjeseci, da mora plaćati doprinose... 1600kn mjesečno....
toje jako puno...
to sada moramo platiti....

svašta se događalo u ovih par dana. tako da ću bolje ići raditi...
nego razmišljati hoće li dijete  imati ili ne....

u biti jako utječe....

mm sada radi do pola sedam navečer,i onda još ide ovako raditi...
nikada ga nemakod kuće, a niti novaca baš...

a još stanarinu treba platiti....

a da vam ne pričam da od grada čekam novce od kada se je luna rodila....





_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
22.8.2008 22:04:29   
mlada mama
tiha zao mi je zbog tvoje situacije,mogu misliti kako ce ti biti tesko ostaviti djecu i ici raditi,to je nesto najgore kad si prisiljen ici raditi da bi si mogao priustiti normalan zivot,znam kako ti je i ne znam sto bih rekla. ni moga nema po par dana uopce kuci,a kad dodje prespava jer je preumoran,ali to je cjena koju moramo platiti da bih mogli zivjeti...puno pozdrava i drzi se prebrodit ce te vi to!!!!

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
18.9.2009 21:36:15   
uspavana
prestrašno!
ima dana kad me sve to jako brine i najrađe bi iskočila iz svoje kože...
sad pogotovo kak mm ne radi... i ovaj tjedan će dobiti zadnju plaću... a onda ćemo se nekako krpati..
ali još uvijek imam toliko optimizma da vjerujem da će se stvari nekako posložiti... i to me drži... a i mm je uz mene kroz sve to...


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
18.9.2009 21:51:11   
inna
uf, danas jako...išli smo kupiti brikete za zimu i shvatili da imamo samo za 2 palete, a ne za 3 jer su poskupile od lani 300kn, a još nas čeka i registracija u 11 mjesecu, meni je sad počelo drugih 6 mjeseci porodiljnog i padam na 2600kn, u 12.mj mi prijeti otkaz (gotovo 99%) i sad kad sam si sve danas zbrojala baš me stisnulo user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
18.9.2009 22:01:13   
nancy
IZVORNA PORUKA: troubled

IZVORNA PORUKA: mirna

tako bih htjela ostati trudna i imati jos jedno djete,a opet znam da onda pogotovo necemo imati ni stan ni kucu,bilo sta samo da odem u svoje.


i meni je to najtužnije, da ne mogu odmah na 2. dijete..user posted image   ali puno žena u mojoj okolini svoje bebače očekuju i poslije 35-te.. valjda ćemo i mi za nekoliko godina..


cure drage, naravno da svojoj djeci želimo pružiti sve najbolje, ali vjerujem da ćete se složiti sa mnom kad kažem da financije nisu prve na tom popisu...
nije loše ni kad "ide sve po redu" (škola, posao, brak, stan, djeca) ali to nije jedini, ni jedini pravi način....
gdje je ljubavi i želje sve se može...
user posted image
dakle, idemo na bebicu i sve će se posložiti na najbolji mogući način....čuda se događaju svakodnevno user posted image  


ja sam kroz cijeli zivot govorila da cu imat troje djece ali sada.....sumnjam.situacija je uzasna.
ah Troubled moja ne vjerujem da se cuda dogadjaju.ma mozda i jesu ali nekom drugom.ovaj mjesec smo ostali bez novaca i bez bebimila...mater sam morala pitat da mi djetetu kupi mlijeko.e ako je to cudo onda kvragu i takva cuda!! odmah mi se place kad na to pomislim.samo zahvaljujem Bogu sta smo zdravi i na ovom djetetu koje me uspijeva usrecit a sve ostalo .....user posted image


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisani korisnik]
25.10.2009 10:41:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Puli)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
25.10.2009 10:52:36   
Ninaa
Pa mene je isto sad počela hvatati panika. Nemrem reći da loše živimo, imamo kuću koju smo namjestili, puno nam pomažu moji roditelji (živimo na selu pa mi mama donese mlijeka, sira, uvijek kupi nekaj za malecku i to je već dosta) mm je obrtnik i jako puno radi, a nekad se tak bojim da će ga to sve doći glave i recimo da se ozlijedi onda stvarno neznam kaj bi. Ja sad dobivam 1600 kn i nakon dosta godina sam stjerana da moram dobro odvagati što ću kupiti i koliko to košta. Od kad sam krenula na faks zarađujem i sa svojim novcima sam sebi kupovala i šparala. Dok sam radila veći dio plaće sam dobivala na crno, tak da mi je porodiljni bio jako mali, a kak mi fali 20 dana radnog staža (jel me nije dugo htio prijaviti) dobivam 1600 kn. I od toga kupim za malecku stvari i jako malo mi ostane i onda moram tražiti mm da mi da, a to mrzim. Ne da je on škrt ili tak nešto jedino na to nisam naviknuta jel sam uvijek imala dovoljno. On zna da mi je to teško pa uvijek neke stvari kupi sam, evo danas mi je donio bon jel zna da nemam ni novaca ni kuna na računu.
Ponekad sam tak ljuta na tu našu državu i sve kaj se događa oko nas! Sva sreća nemamo kredita pa nam je lakše.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
25.10.2009 10:56:16   
FIONA
iskreno nikada nisam osjetila što znači ne imati ali fakat ne imati za osnovne stvari...
kao mala moja baka je bila gasterbajter u švabiji i imalo se svega...tata imao firmu, mama isto radila...fakat ne mogu reči da sam življela skromno...naravno da ovaj rat i sve teža situacija je uzela svoje ali opet gledam...muž ima stan, ja sam trenutno u kući gdje su moji ali ima veliki stan i ne plaćam neke režije jel su na zajedničkom trošilu i moji su uzeli to kao pod svoje...na moru imaju apartman...od muža  roditelji viksu u gorskom kotaru...kod dede kad dođem kućerina koju je deda darovao mami...smatram da kao i Puli imam zato hrabrosti reči na poslu dajem otkaz jel da se ne daj Bože kaj zakomplicira ne bum na cesti i ne bum gladna...
ali isto tako da me smeta nepotrebno rasprčkavanje love i kupovanja nečeg kao statusnog smbola itekako...smeta me što ne mogu kupiti haljinu za 70 kn kod kineza koja izgleda zakon jel na poslu kad me vide u tome odmah te gledaju drugačije...posebno kada si u malo večem društvu ili ideš na sastanak...ja se ne opterečujem ali da novac čini i utječe na sve nas pa tako i na velike odluke u životu itekako...
tko mi garantira da ne bum sutra solo ko pas sa malom i živjela na rubu egzistencije....i ja bi voljela da sam mirnija ali ponekad sa svojim mužem ne mogu o tome tako razgovarati jel imamo savim različite stavove i to me smeta...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
25.10.2009 11:01:04   
lee
ja i mm dobro živimo.imamo stan dva auta, jedan nije na kredit...neznam ne mogu se žaliti , ja imam solidna primanja jer sam sad na porodiljnom...znam šta znači nemati jer sam to prošla sa svojim roditeljima kad su u ratno vrijeme osnovali firmu...i pazim na novac.ponekda više potrošim pa onda vodim mali rat sa mm ali kad treba ne bi kupovala da ne treba.voljela bih da imam velika primanja i da ne moram pitati mm da mi da ostatak za kuču i maloga...jer lakše je bilo pitati mamu kad mi je prije eventualno falilo nego mm.osječam se ponekad kao da sam pitala previše....i ako nije tako.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
25.10.2009 11:05:17   
Ninaa
žao mi je kaj se ne možete oko nekih stvari dogovoriti. Moj je kaj se novca tiče pažljiv jel je bio u Švabiji pa se narintačio i zna kaj znači biti sam, starci su se vratili u Hrvatsku kad je imao 18 godi. i ostavili ga. Znači kaj je zaradio morao je i dobro rasporediti. Ušparao je i neke novce tamo, imamo i dionice, apartman na moru u kojem više svi namaču guzicu nek mi. tAk da sad kad svekrve nema najrađe bi ga prodali jel mislim da nije u redu da mi plaćamo sve režije, popravke i sve ostalo a šogorica ode tam tri tjedna da ni ne pita jel može samo si dođe po ključ. Jedino nam je žao kaj je fakat super i na dobrom mjestu,a da ga prodamo za novi nemamo dosta. mene isto smeta kaj svi hodaju u markiranoj robi, skupim cipelama a sve na kredit a poslije nemaju djetetu za pelene. Meni to ne pada na pamet i sad kad sam doma hodam u trenirci s placa, a za nekud si naručim robu iz laredouta jel se tam nađe a da nije tak skupa. evo naručila balerinke za 200 kuna i super su,a maleckoj dvoje hlače od trenirke za 79.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
25.10.2009 11:06:31   
Anoniman
Utice i to puno... user posted image
JA nemam primanja, mm ima odlicna ali tu je i kredit, moje zdravstveno (400kn mesecno), minus do poslednje kune...malu treba sad opremiti za zimu, od prvih cipelica, bodija, jakne. Valjda cemo uspeti nesto u TL na rate, nema mi druge...ovog meseca smo morali moje zdravstveno da platimo 1700kn, jedva da nam je nesto ostalo, hranu smo kupili na cek i odlozeno placanje od 60 dana user posted image njegovi nam kao ponekad ulete, ali to je slabo skroz, cim daju odmah traze nazad ili stalno napominju sta i koliko su nam dali, pa mi to i presedne user posted image moji isto zive od jedne plate, ne mogu da nam pomazu finansijski, ali pomognu na druge nacine (posto moj tata dolazi po nas kad idemo u Beograd, nikad nam ne uzmu pare za put, dok sam tamo oni maloj sve kupuju, pelene, maramice, stvari, hranu), dali su nam toliko stvari za kucu, od kompjutera, foto aparata, posteljine, tepiha, slika, grejalice... zao mi je sto bih ja sad odmah isla na drugo dete, ili barem za 6 meseci- godinu dana, ali znam da od oga nece biti nista, bas zbog para...dok se malo ne izvucemo...necu vise o ovoj temu, pascu u depresiju user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
25.10.2009 11:16:41   
Thea
IZVORNA PORUKA: FIONA

.smeta me što ne mogu kupiti haljinu za 70 kn kod kineza koja izgleda zakon jel na poslu kad me vide u tome odmah te gledaju drugačije...posebno kada si u malo večem društvu ili ideš na sastanak...ja se ne opterečujem ali da novac čini i utječe na sve nas pa tako i na velike odluke u životu itekako...
user posted image



Mene to ne dira jer većinu stvari kupujem kod kineza jer je to na kraju ista roba kao i po skupim buticima..
Malo me hvata panika jer sad kad nam zaškripi s lovom uzmemo od svekrve(mm-ova teta) koja živi s nama i ima njemačku penziju.Vratimo joj na plači ,a i većinu toga ona ne želi nazad.A i kad god nešto klincima treba od odjeće,obuće do bona za mob ona im kupi.Ali isto tako sam svjesna da je ona sve starija i da neće dugo još živjeti i da onda ćemo ovisiti sami o sebi pa ćemo morati dobro razmisliti kuda ćemo koju kunu potrošiti.


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
25.10.2009 11:22:09   
Ninaa
Tak je i kod nas bila svekrva s penzijom i mogu reći da nisam baš se previše zamarala jel je davala novce za dućan i sve kaj je trebalo oko kuće, uopće nije dala da ja dajem svoje. A sad kad je nema sve to kaj je i do sad trebalo treba, a ja imam 1600 kn. Do sad baš nismo ni robicu kupovali za malenu jel smo puno dobili,ali sad će mi prerasti sve pa ću morati i u kupovinu robe, cipelica kad prohoda i tak,a još sad moram i glupi faks platiti. Jooj neću uopće više ići na ovu temu!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
25.10.2009 11:45:23   
mala_mary23
a ne damo se...user posted image user posted image user posted image

ja nemam zavrsen fax, stala negdje na pola pa isla raditi...mislila sam stici cu ja uz to i uciti, ali...evo sad ce u proljece bebica...naravno, porodiljni necu imati placen jer nisam prijavljena (zasada jos mogu raditi pa-koliko zaradim) i pitanje hocu li zadrzati posao

mm nema stalna primanja, tj.ima malu firmu ali sto kad svaki mjesec isti izdaci, a cesto se desi da ne zaradi skoro nista. onda hvala bogu, kad mislim da nema izlaza, pobere malo vise, pa na koncu dodje vise-manje kao da svaki mjesec ima neku (mozda malo ispodprosjecnu) placu.
roditelji mm su u mirovini, tako da s te strane financijske pomoci ne usudjujemo traziti, od mojih trenutno nista (bili su protiv naseg braka) al nadamo se da ce bebica popraviti stvar. u biti, kad bi se samo emocionalni odnosi poboljsali, vec bi bilouser posted image

stedimo na hrani(kad je neka akcija, kupim vise, pa cuvamo, i kupujemo u velikim centrima) i odjeci(nisam si vec dvije godine kupila nista osim jednih zimskih cizama i nesto rublja...na srecu imam pun ormar svega od ranije, jel, dok sam zivjela doma...a nikad nisam bila rob marki i nosila sam ono sto mi se nosilo, a ne sto je te godine IN, pa sto ako imam proslogodisnji model???)
za bebicu sam vec sada podobivala robe od rodica, a mama je sacuvala i od mene i mladje sestre, kolica i krevetic second hand

upravo me srce boli kad vidim kako djeci (zapravo, bebacima u kolicima) kupuju Nikeice koje prerastu za 2 mjeseca, a ne da ne hodaju, vec ni ne sjede kako treba...koje razbacivanje...
i kad zamislim sto bih sve mogla s tim novcima...user posted image




(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
25.10.2009 20:26:18   
Najki
ja imam plaću, hvala Bogu, ali mm radi već mjesecima bez plaće, a nama su smanjili radi krize.
kaj ćemo?! trudimo se, sve smo pojednostavnili i ... uspjevamo.
ni njega nikad nema, ne znam da li da vrištim ili plačem, ali
bar se trudi i bori za nas.

srećom smo naslijedili stan, pa bar nemamo tu omču oko vrata.
ne znam kako bi još s tim jer ja već plačam dva kredita.
uglavnom posuđujemo, i vraćamo čim možemo.

ja nekak ne vjerujem da će tako biti do kraja života.
mora se to sve nekak izdić i bit bolje.

stisne me frka, i suze, ali se ne damo.

ali puno se da uštedit ako paziš, akcije, sniženja,
no name marke, ja sama šivam, i trudim se da uvijek nekom
pomognem i to nam se uvijek isplati.
mi pomognemo nekom, i netko nama uvijek uleti.
teško je ali se da.

imamo svakakve planove za budućnost i borit ćemo se i uspjet ćemo.
hrabrima Bog pomaže.

(Odgovor članu mala_mary23)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
25.10.2009 20:33:05   
Zvonki
Kako kada...user posted image
Zavisi od trenutnog psihičkog zadovoljstva ili nezadovoljstva. Ima dana kada bi se najrađe ubila jer ne možemo priuštiti sve što želimo sebi i svojoj djeci a ima dana kada sam zahvalna na ovome što imamo i strpljivo čekam neka bolja vremena.
Mislim da je češće ovo prvo, ali trudim se...Trudim...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Najki)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
25.10.2009 20:41:07   
dami
Potpisujem zvonki. Imamo za osnovne stvari i možemo si priuštiti neka osnovna zadovoljstva ali opet kad počnem razmišljati o nekim većim investicijama ,hvata me jeza da danas nemogu bez kredita kupiti auto ili srediti svoja 4 zida....
Pokušavam misliti da će doči ipak neka bolja vremena.



_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
26.10.2009 11:30:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Kako kada...user posted image
Zavisi od trenutnog psihičkog zadovoljstva ili nezadovoljstva. Ima dana kada bi se najrađe ubila jer ne možemo priuštiti sve što želimo sebi i svojoj djeci a ima dana kada sam zahvalna na ovome što imamo i strpljivo čekam neka bolja vremena.
Mislim da je češće ovo prvo, ali trudim se...Trudim...


Bas tako. ponekad sam srecna i zadovoljna sa ovim sto imamo, i svesna sam da mnogi nemaju ni to...a onekad bi sam plakala od muke ...user posted image mladi smo, i ja cu se jednog dana zaposliti, bice bolje, ima vremena...danas sam optimista!

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
26.10.2009 15:02:53   
zaba
ne mogu reći da živimo loše,imamo oboje posao i za naše prilike dobra primanja,krov nad glavom,auto,ali svejedno smo u brak donijeli i koji kredit i pazimo na što se troši.Nismo rastrošni i živimo "normalno".Taj nedostatk novaca se osjeti npr.da želim smanjiti minus,a to ide sporije od planiranog,i slažem se da ovisi i kako sam raspoložena.Samo da je zdravlja,a sve ostalo ćemo već pomalo srediti.  

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
26.10.2009 15:06:15   
m600
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Kako kada...user posted image
Zavisi od trenutnog psihičkog zadovoljstva ili nezadovoljstva. Ima dana kada bi se najrađe ubila jer ne možemo priuštiti sve što želimo sebi i svojoj djeci a ima dana kada sam zahvalna na ovome što imamo i strpljivo čekam neka bolja vremena.
Mislim da je češće ovo prvo, ali trudim se...Trudim...


potpisujem


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koliko na vas utječe nedostatak novaca?
26.10.2009 21:52:45   
mišica 666
a ne damo se...user posted image user posted image user posted image

sslazem se s tobom u potpunosti.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

imena
IwNi

koje vam je ljepše ime za curicu?

Ema (49%)

Mia (30%)

Iva (21%)


Broj svih glasova: 132

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!