|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Je li kriza napuhana?
25.3.2009 9:21:12   
anne
Mislite li da je kriza prenapuhana?
Makijevi prijatelji rade u bankama i van Hrvatske i kažu da je sve još puno gore nego što se javnosti kaže da se ne izazove globalna panika.
Mi zbilja mislimo da je tako.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 9:28:18   
dominik
ne znam kaj da mislim, vise nikome nis ne vjerujem, ali ajmo pogledati sa drugog stajalista, po meni je i ok da se malo ljudi stisnu, pa jel vidite vi ove guzve u gradu i u centrima, prije kad se islo na posao (i to ne jako davno, prije desetak godina) u autu je bilo minimalno 3 covjeka, a sada ako je u autu max dvoje...kafici su krcati za vrijeme radnog vremena...centri su krcati a kriza je kao...mi nikada necemo nauciti, mi smo narod koji tek kada nemamo vise nista stanemo na loptu...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 9:32:54   
anaxx
ma prava kriza će kod nas tek doći, vani se više osjeća jer je prvo pogodila proizvodnju, a kod nas proizvodnje nema, mi smo samo za shooping centre i umjetnu privredu - katastrofa,
ali doći će i tu, nažalost, neki koji su već izgubili posao su je već i osjetili...user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 9:45:24   
ejmama
Ja znam da smo mi već u srednjoj u gospodarstvu učili da smo u gadnom sosu i da će taj naš dug otplačivati i moji ne znam kako se to kaže- unuci. To je kao i bilo koji čovjek koji se zadužio i više neko što je smio i sad je ostao bez primanja, a računi i kamate rastu.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 9:48:33   
mariola
Do ovoga je moralo doći jer kod nas valjda 90% ljudi živi iznad svojih mogućnosti i zadužuju se, zadužuju, zadužuju i sad to polako dolazi na naplatu pa ispaštamo svi. Iskreno za svoju obitelj se ne bojim jer se ne bojimo rada a ko voli raditi uvijek će si moći priušti normalan život.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 9:56:55   
anaxx
slažem se, ni ja se ne bojim, osnovno ćemo uvijek imat, a više nam ni ne treba i volimo radit, ali 80% Hrvatića smatra da je rad sramota, pogotovo mladi, ma mi bi se samo šminkaliuser posted image ....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 10:43:40   
dominik
ma mi bi se samo šminkaliuser posted image ....


sretne moj kum susjeda u liftu i veli mu, vidim da si je tvoj tata kupil novog pasata, veli mali je je sad bumo opet sam krupire jeli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image takva je situacija cesta kod nas

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 10:57:24   
anaxx
 user posted image user posted image istina user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 11:08:02   
zaba
mislim da nije napuhano.Kod nas kriza traje već dugo,ljudi već dugo žive daleko iznad mogućnosti,sad pomalo sve dolazi na naplatu,a kad se lupi po džepu-svi smo osjetljivi.Nema straha za ljude koji žele raditi i ne biraju previše,primi se ikakvog posla,zbrini obitelj,pa pomalo...samo svi bi htjeli položaj,lovu i što manje rada,a to tak ne ide.I mm i ja imamo dobar posao,stalni radni odnos i fine plaće,al svejedno pazimo na svaku kunu. 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 11:32:31   
Ruža
Mislim da su naši političari samo iskoristili svjetsku krizu da prikriju probleme koje su napravili, godinama smo u dugovima preko grla, sada nedostaje samo kap koja bi prelila čašu. Privrede gotovo da i nema, prodali su sve što se moglo prodati, uništili gospodarstvo...Jako pesimistično gledam na sve to iako sam veliki optimist u životu. Sad me lagano lovi panika.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 12:04:44   
Kika83
nije napuhano,mislim da če biti nažalost još i goreuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 12:06:59   
ivanaa
mislim da nismo svijesni kolika je

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 14:11:21   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Ruža

Mislim da su naši političari samo iskoristili svjetsku krizu da prikriju probleme koje su napravili, godinama smo u dugovima preko grla, sada nedostaje samo kap koja bi prelila čašu. Privrede gotovo da i nema, prodali su sve što se moglo prodati, uništili gospodarstvo...Jako pesimistično gledam na sve to iako sam veliki optimist u životu. Sad me lagano lovi panika.


Potpisujem.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 14:15:34   
cokolada
Mislim da je situacija puno gora nego sto znamo i mislimo. Nase politicare je svijetska kriza natjerala da konacno progovore  u kakvoj smo gadnoj situaciji.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 14:16:55   
mrkvač
Ja mislim da će nažalost ova kriza pogoditi najviše one obične ljude koji već i prije žive kao da je kriza odavno!
Oni koji imaju opet će se izvući! (mislim na političare i koje kakve guzonje)

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 15:48:09   
Dajana
Ja mislim da je naša država već bankrotirala samo se to ne smije javno reći. A što se tiče krize, odkad znam za sebe naša zemlja je u krizi. Ova globalna recesija o kojoj svi pričaju krenula je iz Amerike jer je to zapravo kriza kapitalizma kao sistema. Do toga je moralo doći jer je to zvijerski kapitalizam, totalno pretjerivanje u potrošnji i stvaranju kapitala.
To je bolesno pretjerivanje prožeto u svim segmentima društva.
Bile su dobre emisije na TV od Bilića petkom na večer sa ovom tematikom.
U blisko istočnim zemljama nema ovakve recesije.

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 19:17:53   
pikachu
Da, jedini problem je sto smo mi u permanentnoj krizi vec 18 godina i ustvari ovo sada ostavlja dojam da je sve vrlo umjetno izazvano... Ako ništa drugo u Americi je vrlo diskutabilno kako se sve ovo desilo jer je nekome baš u ovome trenutku tako odgovaralo. Ipak, bolje da su se ovome domislili spin doctori, a ne trećem svjetskom r... (neću niti napisati do kraja). Banke ionako ne povlace novac iz Hrvatske jer im se tu vise isplati plasirati kredite jer gradjani ove jadne zemlje itekako placaju iste, a u maticnim zemljama moraju po puno nizim kamatama plasirati svoju lovu jer država staje iza njih i njihovih eventualnih problema... Kod nas je divlji Zapad, država im ništa ne garantira pa samim tim i ništa ne uvjetuje. Pa ko voli nek izvoli... Postavlja se pitanje: kome ovakva situacija odgovara... Proizvodnju i izvoz ionako nismo ni dosada imali (ili vrlo mali postotak), jedino eto ta jadna ljetna sezona koja je zadnjih 10 godina izvlacila stvar... Mislim da smo svi mi usavrsili tehniku pretakanja iz supljega u prazno... Zaključak je: kriza nije napuhana, ali i da je, što ja tu kao mali čovjek napraviti. U tom slučaju, savršen alibi za poslodavce i njihovu najdražu menađersku riječ REZANJE... 

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Je li kriza napuhana?
25.3.2009 19:21:06   
pikachu
A jesam se raspisala...user posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Je li kriza napuhana?
26.3.2009 0:31:09   
Lady3
Kriza je oduvijek tu ,samo smo tek sada o njoj progovorili..potpisujem sve što ste rekli,sve ostalo je suvišno..nažalost..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Je li kriza napuhana?
26.3.2009 0:35:58   
twitty
i ja tako mislim,tek sad su priznali da smo u banani...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Je li kriza napuhana?
26.3.2009 10:54:30   
Indy
Bude li vlada napravila sve ono što sam čula, (sniziti ionako niski minimalac, mirovine, porodiljne..) Ja bi na mjestu gospode u vladi bojala se za život. Jer ionako već živimo na rubu egzistencije, preko svojih mogućnosti.

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Je li kriza napuhana?
26.3.2009 10:58:38   
Anoniman
Evo mi smo danas osetili ovu krizu....smanjenje place 6%, ne dobijanje dnevnica za plovidbe ( mm je mornar) a ponekad zna da bude i 10 dana na moru, a vojska jedina nece strajkovati zato sto nema sindikat... divno user posted image

(Odgovor članu Indy)
  Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!