|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nedozvoljeni minus
23.3.2009 9:04:03   
Ruža
Evo po prvi puta u životu imam crveni minus.user posted image  21 mi sjeda master na naplatu, ali obično do tad sjedne pordiljna. I sjeo master, porodiljna nije, upala u crveni, banka odmah napravila preboj sa deviznog računa i eto ti troška.user posted image
Bjesna sam na našu državu jer su mame na zadnjem mjestu, svima isplate plaće ranije, a nama zadnjima. Izgleda da nam najmanje trebaju. I nitko se ne pita do kojeg nam datuma u mjesecu sjedaju računi?
A zakasni s plaćanjem, odmah zaračunaju kamatu!
Ko će nama platiti kamatu?user posted image user posted image user posted image  Uf baš sam bjesna.


_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 9:13:01   
ROZI
I ja sam prešla minus,užas,nadam se da će biti danas uplata,grozni su!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 9:14:58   
ejmama
Meni još nije stigla poruka da je uplaćeno.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 9:15:24   
troubled
mislim da sam samo jednom uletjela u crveno, manje-više uspješno balansiram na rubu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 9:35:17   
koka
user posted image user posted image i jaaaa user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 10:36:06   
Florijan Jakov
zbog toga sam prebacila master na 5 u mjesecu, pa su mi za nagradu naplatili 2 mjeseca u jednom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 10:36:46   
jaruska
i ja sam upala u crveni, no samo 6 kn jer mi isto tako nije sjeo porodiljni na vrijeme..pa sam morala odmah ic uplatit fucking 10 kuna!!!
nadam se da ce danas porodiljni sjestuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 10:37:37   
mariola
A šta je to plus????user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu jaruska)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 10:39:50   
Thea
IZVORNA PORUKA: mariola

A šta je to plus????user posted image user posted image user posted image



da ja sam već lagano zaboravila kako je to biti u pozitivi.To sam samo kad sjedne lova koju odmah raspodjelim na druge strane...user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 10:41:30   
jaruska
daj molim te, ja plus, zapravo iznos na racunu bez crtice ispred nisam vidjela od kad sam otisla na cuvanje trudnoce!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 12:33:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mariola

A šta je to plus????user posted image user posted image user posted image


I ja se pitam user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 12:39:58   
Mama Roy
IZVORNA PORUKA: ejmama

Meni još nije stigla poruka da je uplaćeno.



poruka dođe i po 10 tak sati kasnije od uplate.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 12:49:01   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Mama Roy

IZVORNA PORUKA: ejmama

Meni još nije stigla poruka da je uplaćeno.



poruka dođe i po 10 tak sati kasnije od uplate.


Ako bude kakvih promjena dobijem poruku, poruka uvijek stigne oko 08:30


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Mama Roy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 12:56:01   
Mama Roy
ali uplata ti može sjedat gotovo cijeli dan..čak se ni na bankomatu ne vidi odmah. Vjeruj mi, sve sam to isprobala u zadnjih 10 mjeseci user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 13:01:30   
ejmama
Znam i ja , možda bude popodne. Iskusila sam i ukidanje minusa zbog trudnoće itd. Samo prvi put kad sam bila trudna je sve sjedalo na vrijeme sad više nije tako, jedina razlika je u tome što u ovoj trudnoći više nemam minusa pa mi je lakše. I naravno zahvaljujući mm, samo da on bude živ i zdrav i imati ćemo sve.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Mama Roy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 13:52:46   
mala pcelica
zakucana do daske u minus.....kaku sam ušla prvi put u minus tako više nikad nisam iz njega izašla...user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 13:53:36   
tikica_69
Crveni nemam, ali da dodjem vrlo cesto do ibera - dodjem user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nedozvoljeni minus
23.3.2009 13:56:17   
srećica
ne pmtim kad sam bila u plusuuser posted image user posted image !Naravno za to niko nazna osim mene uvijek nešto pokrijem pa onda opet i tak a sad me strah ovih kamata na kredite kaj dižu neznam kak bumuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nedozvoljeni minus
6.4.2009 13:48:29   
Anoniman
Da li je iko u PBZ banci upao u nedozvoljeni minus? Sta je onda desava, da li ga skroz ukidaju?
Zbog dragog mm-a i njegove tvrdoglavosti, i "rzmisljanja sve ce biti ok" upali smo u nedozvoljeni minus od 100kn, obracunali su kamate na minus...danas bi trebala da legne plata... sta sada? koje ce posledice biti zbog nedozvoljenog minusa?
kako sam besna na njega aaaaa!!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu srećica)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nedozvoljeni minus
6.4.2009 13:52:24   
mariola
Ništa se ne brini. Oni su tako brižni da će ti povećati dozvoljeni minus. user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nedozvoljeni minus
6.4.2009 13:53:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mariola

Ništa se ne brini. Oni su tako brižni da će ti povećati dozvoljeni minus. user posted image


Jesi 100% sigurna?
Toliko sam besna sada, dodje mi da ga zadavim golim rukama, jer uvek mora da lupi glavom o zid da bi ukapirao neke stvariuser posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nedozvoljeni minus
6.4.2009 13:54:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: mariola

Ništa se ne brini. Oni su tako brižni da će ti povećati dozvoljeni minus. user posted image


Jesi 100% sigurna?
Toliko sam besna sada, dodje mi da ga zadavim golim rukama, jer uvek mora da lupi glavom o zid da bi ukapirao neke stvariuser posted image user posted image mislim da bi Sara sad bolje raspolagala sa parama od njega user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nedozvoljeni minus
6.4.2009 13:55:33   
Anoniman
htela sam da uredim poruku, a ja odgovorila na svoju poruku user posted image  eto toliko sam besna user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Nedozvoljeni minus
6.4.2009 13:59:31   
mariola
Ma vjeruj mi milijun posto jer je i moj mm neposlušan po tom pitanju. Baš mu juče nisu imali od čega naplatit kredit pa su mu digli minus na 30 000. Oni ti obožavaju takve, mislim dali su mu minus do 30000user posted image  Samo mame al sreća pa smo pametniji od njih, jer minus je ipak za hitne slučajeve a ne da upadaš u njega.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Nedozvoljeni minus
6.4.2009 14:02:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mariola

Ma vjeruj mi milijun posto jer je i moj mm neposlušan po tom pitanju. Baš mu juče nisu imali od čega naplatit kredit pa su mu digli minus na 30 000. Oni ti obožavaju takve, mislim dali su mu minus do 30000user posted image  Samo mame al sreća pa smo pametniji od njih, jer minus je ipak za hitne slučajeve a ne da upadaš u njega.


nadam se da ce biti tako! user posted image  hvala, malo si me smirila!! user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!