|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jeftine avio-karte
18.3.2009 17:53:15   
tikica_69
Evo ovdje mozemo na jednom mjestu skupiti preporuke za jeftiniji avio prijevoz.....Tko je u zadnje vrijeme negdje putovao avionom, neka nam da svoju preporuku ako je bio zadovoljan. I ja cu malo o tome: Slovački niskotarifni avioprijevoznik SkyEurope je ponudio karte po cijeni već od 19 eura u jednom smjeru s uključenim pristojbama. Cijene vrijede za letove rezervirane do nedjelje, 15. ožujka, a karte se mogu koristiti od 23. ožujka do 24. listopada ove godine. I britanski EasyJet nedavno je smanjio cijene karata do 25 posto na svim linijama i za bilo koji dan putovanja. U kasnijim proljetnim i ljetnim mjesecima, ova tvrtka ima sezonske linije prema aerodromima u Splitu i Dubrovniku iz kojih se povoljno može putovati u primjerice London ili Liverpool. Direktne letove, dva puta tjedno, za Barcelonu nudi španjolski Clickair koji leti samo iz Dubrovnika i to u periodu od lipnja do listopada, a najniža cijena karte iznosi 25 eura bez pristojbi i poreza. 
  

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jeftine avio-karte
18.3.2009 18:00:26   
srećica
Ja  sam se naputovala avionom ali ad mi je želja posjetit rodbinu u australiju ali me strah i pomisli na cijenu prijevoza user posted image ak tko zna nekaj nek tipkauser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jeftine avio-karte
18.3.2009 19:48:04   
Kika83
nisam se nikad vozila ali znam da rayanair ima jeftine karte za london

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jeftine avio-karte
18.3.2009 22:40:20   
njanja
mm i ja smo za 1. god braka (2007) išli u london sa easyjetom sa krka.....2 povratne karte su nas došče 1.500 kn što ako usporediš sa autobusnom do zagreba se samo nasmiješuser posted image  Letili smo sa krka, od kuće nam je do krka trebalo pola sata, a za 2 h smo već bili u Londonu, tj Lutonu....S Lutona je organizirani prijevoz (razni autobusni prijevoznici) do Londona koji traje 1 h.....a onda smo od stanice busa do hotela tube-om....ja sam se tako dobro pripremila i sve organizirala da nismo imali aposlutno nikakvog problema, a sa easyjetom bi opet išla....  I da, moram se pihvaliti da su me pustili u kokpit aviona sa prezgodnim pilotom koji mi je objašnjavao koji putem ćemo letjeti....idem staviti sliku iz kokpita u album

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jeftine avio-karte
18.3.2009 22:42:36   
njanja
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=3598 evo ga, na slici lijevo....ja sam se zaljubila u pilota user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jeftine avio-karte
19.3.2009 5:56:12   
Ruža
IZVORNA PORUKA: njanja

mm i ja smo za 1. god braka (2007) išli u london sa easyjetom sa krka.....2 povratne karte su nas došče 1.500 kn što ako usporediš sa autobusnom do zagreba se samo nasmiješuser posted image  Letili smo sa krka, od kuće nam je do krka trebalo pola sata, a za 2 h smo već bili u Londonu, tj Lutonu....S Lutona je organizirani prijevoz (razni autobusni prijevoznici) do Londona koji traje 1 h.....a onda smo od stanice busa do hotela tube-om....ja sam se tako dobro pripremila i sve organizirala da nismo imali aposlutno nikakvog problema, a sa easyjetom bi opet išla....  I da, moram se pihvaliti da su me pustili u kokpit aviona sa prezgodnim pilotom koji mi je objašnjavao koji putem ćemo letjeti....idem staviti sliku iz kokpita u album


Zavidim ti Njanja!user posted image
Svega sam 3 puta letjela i to do Dubrovnika samo. Prekrasno!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jeftine avio-karte
19.3.2009 8:54:10   
koka

IZVORNA PORUKA: njanja

http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=3598 evo ga, na slici lijevo....ja sam se zaljubila u pilota user posted image

user posted image user posted image user posted image bome nije loš pilot, a kužim Igora zašto se nije htio dignuti.... ja nikad nisam letijela avionom, al nikad se nezna...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jeftine avio-karte
19.3.2009 9:22:25   
ejmama
Moj brat to puno koristi i pokojni tata je znao često tako putovati čak je i mamu nagovorio.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jeftine avio-karte
30.3.2009 22:23:51   
Florijan Jakov
nikad nisam u avion sjela, ali ako ikad krenem, vratiti ću se na ovu stranicuuser posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jeftine avio-karte
30.3.2009 22:24:39   
tikica_69
Preko ljetne sezone i Croatia airlines ima neke super jeftine letove...lani su imali do Pule za 80kn

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jeftine avio-karte
30.3.2009 22:26:04   
Marcus
a kaj ja znam...to su razne montkemije sa presjedanjima i kombinacijama raznoraznih prevoza nakon toga...nekak mi se to opce ne dopada...mi kam god se spremamo sjednemo u auto i gas...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jeftine avio-karte
30.3.2009 22:36:53   
Ruža
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Preko ljetne sezone i Croatia airlines ima neke super jeftine letove...lani su imali do Pule za 80kn


Bravo i za naše!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!