|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razlike u djeci
16.3.2009 18:02:50   
anne
Koje razlike primjećujete kod djece kohja idu u vrtić i one koja su doma s dadiljom, bakom, mamom?

Petra je od rođenja doma samnom i primjećujem da je u novim situacijama povučenija, ali je i kreativnija i manje posesivna od prijatelja koji idu u vrtić.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razlike u djeci
16.3.2009 21:28:39   
tikica_69
Da su ona koja su doma povucenija i pekmezastija 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razlike u djeci
16.3.2009 21:32:08   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: tikica_69
Da su ona koja su doma povucenija i pekmezastija 


uz to bi rekla da su više vezana za majku...to kažem iz iskustva, ne znači da su svi takvi.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razlike u djeci
16.3.2009 21:43:45   
mlada mama
Jesu FJ moj ne zeli nikuda bez mameuser posted image ,ali vidim da je za razliku od djece koja idu u vrtic iz nase ulice, nije bahat kao oni, ne vice i ne skace kao oni, mozda hoce poslije, iako ima tek 2 god, svima kaze dobar dan koga god sretne i pita kako ste,a ja to od ove djece nisam dozivjela, jucer mi je bas bilo krivo kada je mali kojem je mama u vrticu teta rekao Dini,ajde mali sta ti hhoces odi tamo.....pa sam ga ja pitala tko ga je tako ruzno naucio pricati, mali je samo pognuo glavu,a kada sam otisla par koraka dalje nesto je komentiraouser posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razlike u djeci
16.3.2009 21:55:33   
božica
mislim da nema veze vrtič sa posesivnošću
ovisi od djeteta do djeteta
ja sam baš suprotno vidjela djeca koja idu u vrtič su manje posesivna
ah sto ljudi sto ćudiuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razlike u djeci
16.3.2009 22:45:59   
dikac
djeca koja ne idu u vrtić a mama je doma, kao u mom slučaju, strašno su vezana uz mamu. dora još ne ide i ne želi se pomaknuti od mene. strah me je što će biti u 9.mjesecu kada bude krenula u jaslice.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razlike u djeci
16.3.2009 23:59:14   
Lady3
uf ova tema je kao za mene..L.dok nije išla u vrtić stalno mi je bila uz nogu,nikud bez mene,povučena,plašljiva..otkako je krenula u vrtić postala je hrabrija,otvorenija,samostalnija..ma drugo dijete..user posted image Sada bez problema mogu je ostaviti kod nekoga da se sama igra a ja da dođem kasnije po nju..prije nije bilo šanse za takvo šta.Mislim da je veoma važno dati dijete u vrtić ako se može jer se tako socijaliziraju i nauče mnogo toga..Kad se samo sjetim kako nam je bilo kad je krenula..plakala je ,vrištala ..da sam imala ikakvog izbora bila bi je povukla iz vrtića isti taj dan..Sada mi je drago da je ostala jer se promijenila na bolje..user posted image i

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!