|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Operater za preporučiti
26.2.2009 21:56:05   
Ruža
Imate li kojeg operatera za preporučiti? Ovj T_com me izluđuje tako da definitivno prelazim nekom drugom, koga bi mi preporučili?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Operater za preporučiti
26.2.2009 21:57:40   
tikica_69
M O L I M ..... sto to cujem user posted image
Nema drugog boga osim t-com-a user posted image ....sve ostalo je nasa losa kopija user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Operater za preporučiti
26.2.2009 22:00:01   
Dajana
Ha, ha, Ružo..... pa šta ti pada na pamet s ovom temom  user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Operater za preporučiti
26.2.2009 22:01:33   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Dajana

Ha, ha, Ružo..... pa šta ti pada na pamet s ovom temom  user posted image user posted image


Uz tolke T-comofke ovdje user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Operater za preporučiti
26.2.2009 22:03:48   
Florijan Jakov
misliš na fiksnog ili mobilnog operatera, Ružo??

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Operater za preporučiti
26.2.2009 22:12:38   
Ruža
Drage moje T_comovke onda pomagajte!
Već sam negdje pisala, ali ponovit ću. Uzeli mi u 4 mj. bežični internet onaj start paket, i sve bilo o.k. do 8.mj. kad nam je stigao račun na 1100kn, potrošili kao 54GB, odnosno netko nam je upao u vezu. Kako sam ja tuka po tom pitanju naravno da mi veza nije bila zaštićena i naravno da me oni u T_comovom dućanu nisu upozorili da moram zaštititi vezu. Taman sam stigla iz ro kad je račun stigao, dobro da mi herc nije otkazao.
I ništa pisala ja prigovor ( u međuvremenu smo prešli na flat), platila 100kn za koje mislim da smo ih potrošili, stiglo negativno riješenje prigovora i pisala sam žalbu.
Nikakvo riješenje nisam dobila još, ali jučer su nam iskopčali internet. I  uz sve to dobijem opomenu za 11 mj koji je uredno plaćen. S tim da me nitko nije obavjestio da će me iskopčati. Zovem ja njih danas i žena mi kaže da je to zbog neplaćenog tog računa koji je u žalbenom postupku, a taj iz 11 mj su mi kao uzeli da prebiju dio duga??? Pa reko šta je to? Pijaca??? Poludila sam.
Šta da sad radim???
I naravno da ću ih promijeniti.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Operater za preporučiti
26.2.2009 22:19:50   
tikica_69
Ni drugdje ti nije bolje, a ovo ces i onako morati rijesiti.
Na zalost svih potrosaca, T-comu nije duznost korisniku slagati zastitu jer je to nesto sto se slaze na privatnom racunalu, to nije nas uredjaj. Sve do razvodne kutije je T-com, sve iza nje korisnik i njegovo privatno vlasnistvo u sto T-com ne ulazi. Ne briga ga kako ce korisnik sebi po kuci sloziti telefonske instalacije, hoce li modem staviti 5m ili 10cm od kompa, hoces li ili neces staviti zastitu. Isto tako nije duznost T-coma otkrivati tko ti se nakacio na wireless, vec eventualno stvar policije. A ono sto je potroseno po tvom racunu, na tvom je racunu a ne susjedovom i mora se podmiriti na bilo koji nacin, kao i za sve drugo.
Razumijem da si ljuta, ali ovo sto sam napisala je cinjenica. T-com ne smije dirati nista sto nije u njegovom vlasnistvu....a zastita na tvom kompu nije. To je problem korisnika i njegovog racunala.
Sorry na poduzem postu, ali htjela sam ti objasniti da si sama kriva koliko god to grdo zvucalo user posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 26.2.2009 22:20:10 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Operater za preporučiti
26.2.2009 22:28:06   
Ruža
O.k. krviva, kriva.
Ali nije li njihova dužnost upozoriti nas da zaštitimo vezu, svu zaštitu koju su imali na svojim stranicama skinula sam, nisam imala pojma da se veza mora zaštititi? Ne moramo svi biti informatički lumeni (o.k. ja sam baš tuka za takve stvari)
Nisu li dužni obavjestiti me da će mi isključiti internet?
Nisu li dužni obavjestiti me da mi je račun od 11 mj uzet za prebijanje duga?
Obavjestiti me o stanju moje žalbe??
To je ono što mene ljuti najviše, odnos prema kupcu.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Operater za preporučiti
26.2.2009 22:31:00   
tikica_69
Sve lijepo pise onim malim sitnim slovima u opcim uvjetima koje nitko na svoju zalost ne cita user posted image
Imas PP user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Operater za preporučiti
26.2.2009 22:40:20   
Kika83
svi su operateri isti user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Operater za preporučiti
26.2.2009 23:34:34   
Ruža
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Sve lijepo pise onim malim sitnim slovima u opcim uvjetima koje nitko na svoju zalost ne cita user posted image
Imas PP user posted image


Kriva sam što ne čitam. Znam...user posted image
Ali ipak nije uredu ni njihovo ponašanje i sigurno ću ih promijeniti kad mi ugovor istekne.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Operater za preporučiti
27.2.2009 7:02:48   
dikac
nama je riknuo max adsl uređaj na staru godinu i zovemo t-com da nam ga dođu zamijeniti jer ne možemo na net i ne možemo gledati max tv, za popizditi. rekli su nam da nam ugovor na 2 godine koji smo potpisali s njima ističe krajem 1.mjeseca 2009. i da čekamo do tada pa potpišemo novi ugovor i tako  ćemo dobiti novi uređaj za 1 kunu jer takva je procedura. To znači da bi mi mjesec dana bili bez svega. na kraju smo otišli kupiti novi za 800 kuna, nije li to previše bezobrazno od t-coma? sigurno im je ta caka pisala negdje malim slovima, a treba napomenuti da kada dođeš na prodajno mjesto nitko te ne upozori na te stvari koje pišu malim slovima. na prodajnom mjest je bitno samo uvaliti novi paket jer se radi na normu.
to što se radi nije fer, deru nas na sve strane

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Operater za preporučiti
27.2.2009 8:20:27   
mariola
Ja ću ih pohvalit jer meni uvijek sve riješe u maksimalno kratkom roku.user posted image user posted image

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Operater za preporučiti
27.2.2009 10:24:52   
ejmama
IZVORNA PORUKA: mala25

svi su operateri isti user posted image


I ja se slažem


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Operater za preporučiti
27.2.2009 10:28:56   
koka
joj draga mi imamo t-com i za sad je ok....tako da neznam šta da ti preporučim

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Operater za preporučiti
27.2.2009 11:00:02   
ivanaa
meni max tv malo malo zablokira ili rikne zovemo ih pa cekamo danima da nekaj naprave pa opet isto..sad je mm nekaj sam napravio pa bar rikne samo max-tv a ne i internet

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Operater za preporučiti
27.2.2009 13:03:00   
tonkica
Mi smo na Iskonu, cijeli dan nam je komp upaljen, kao i internet. Imamo 2 fiksne linije i sve radi savršeno!
Ako ne želiš imat telku preko njih, toplo preporučam, mi smo prezadovoljni.
Tcomovke, najte se naljutiti! user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Operater za preporučiti
27.2.2009 17:49:25   
Wukovarka
Ja nema prigovora...osim naravno maxtv-a, kojeg smo vratili, jer blokira stalno...
A u zadnje vrijeme internet steka i po cijele dane...navodno rade na prosirenju mreza

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Operater za preporučiti
27.2.2009 17:56:58   
Thea
ja isto imam t-com pa nemam pojma koga preporučiti..user posted image meni je blokirao internet i max tv ali došao tehničar,zamjenio onu malu kutijicu tzv. spliter i sve je sad super...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Operater za preporučiti
4.3.2009 1:29:51   
Candy
Uz dužno poštovanje T-comovkama user posted image ,bježim od njih čim istekne ugovor user posted image ...
Previše sam problema s njima imala i ne želim više to prolaziti user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Operater za preporučiti
6.3.2009 14:34:13   
Cybermama
drage moje i ja planiram pobjeći od t-com kada mi istekne ugovor za godinu dana.imam flat,veza mi je loša.svako malo se diskonektira.i ja sam mišljenja da su svi operateri isti kao i t-com,ali bar ću manje platiti jer mi ovako račun tel+internet izađe 100eura misečno.za b-net sam čula same pohvale(ali svi ga nešto kratko koriste),ali na žalost još nije stigao do moga grada.za optimu sam čula i pozitivna i negativna iskustva, za ostale nisam još ništa čula,tako da ni sama nisam pametna što ću odabrati kad mi ugovor istekne. t-comovke nemojte se ljutiti user posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!