|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nevolje s kompjutorom...
17.1.2009 14:32:11   
Lady3
Evo otvaram ovu temu u nadi da ste i vi imali ovakav slučaj kao i ja.Pa da čujem vaše mišljenje..Sinoć sam pretrpjela takav strah da sam se sva tresla i plakala.jedva sam se smirila.Pretraživala sam sinoć internet i moja kći se udarila i počela plakati.Ustala sam i uzela je da je umirim.Samo što sam se odmaknula od kompjutora kad odjednom je počeo pucketati,dimiti,kao da je netko bacio bombu u nj.user posted image Sva sam se izbezumila,nisam znala šta ću.kud ću.Mozak mi se doslovno paralizirao.Cijela soba je zaudarala na spaljenu plastiku.Naravno odmah smo sutradan ga išli reklamirati,i tip kaže da je problem u napajanju struje.Ja se ne slažem jer mi nije iskočio nijedan osigurač niti je nestalo struje.Strah me da se to opet ne ponovi,jedva sam jutros sjela za kom.na nagovor muža.Brine me jel mi se šta moglo dogoditi da sam u onom trenutku bila za komp.nešto meni ili djeci .(kći mi zna igrati se na komp.)Imam ga samo tek mj.i pol.dana i već neko sruser posted image  s njime.Jeste vi imali takav slučaj?Zna li tko što se to dogodilo?Izbezumljena sam.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nevolje s kompjutorom...
17.1.2009 14:51:36   
tonkica
Ideš, čovječe? Opet si na tom kompjutoru? Stvarno ne znam što je u pitanju? user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Bolje da malenoj sad neki vrijeme braniš pristup kompu, da ne bi bilo nismo znali. Al se nadam da se neće ponovit tako nešto.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nevolje s kompjutorom...
17.1.2009 14:56:08   
Lady3
Jedva sam mu prišla..Tip koji ga popravljao kaže da mi se ništa nije moglo dogoditi i da sam u tom trenutku tipkala..Nekako sam skeptična...user posted image Ili ipak...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nevolje s kompjutorom...
17.1.2009 15:01:28   
tonkica
Pročitala sam sad tvoju poruku mmu, veli da je problem u napajanju od kompjutora i da bi vjerojatno njega trebala zamjeniti. 

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nevolje s kompjutorom...
17.1.2009 15:11:14   
Lady3
Hvala...Tip je isto to rekao.Promijenio je neke dijelove i sad je kao ok.Kaže da bi trebali mjeriti napon struje ili šta već.Ne kužim se u to.user posted image I da se ima kupiti neki produžni kabal koji je sigurniji il šta već.Zanima me da nije kakva muljaža s nj.strane jer je kom.nov.(da nam nije uvalio nešto loše)Ma joj fakat mi je već dosta.Toliko sam pretrpjela strah i sad mi još samo treba da se opet ponovi.(a kaže da može)Ma za pouser posted image iti je ovo sve.

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nevolje s kompjutorom...
17.1.2009 20:34:47   
tikica_69
Potpisujem tonkicu 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nevolje s kompjutorom...
17.1.2009 21:25:42   
Ruža
Ja bi se isto prestravila, premda bi prvo išupala kabel iz zida.Brrrr....user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nevolje s kompjutorom...
17.1.2009 21:32:31   
Puli
Ja bi se isto prestravila, premda bi prvo išupala kabel iz zida.Brrrr....


i ja i isto tako

hvala bogu da je sve ok prošlo


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!